Znaki końca świata - rozwiązłość seksualna

Kluczowym fragmentem zapowiadającym drugie przyjście Chrystusa jest tekst: Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie drugie przyjście Syna Człowieczego. Bo jak w owych dniach przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki. 

Warto odświeżyć sobie historie związaną z tym dlaczego Stwórca zesłał potop na ziemię. Jak jest napisane w pierwszej księdze Mojżeszowej: Ale ziemia była skażona w oczach Boga i pełna nieprawości. I spojrzał Bóg na ziemię, a oto była skażona, gdyż wszelkie ciało skaziło drogę swoją na ziemię. Księga Rodzaju opisuje również, że "Synowie Boży" poślubili ludzkie kobiety. Z tych związków narodziła się rasa gigantów, co po hebrajsku znaczy "upadli". Bunt i grzech aniołów był opisywany jako zwykłe pożądanie; sprowokowane ludzkim pożądaniem. Giganci z czasem obrócili się przeciw ludziom, aby ich pożreć. I grzeszyli przeciw ptakom, zwierzętom, gadom i rybom. Zapewne ziemia musiała być przepełniona takim złem, że na zniszczeniu jednego miasta jak w przypadku Sodomy i Gomory się nie skończyło. Oba miasta utożsamiane były z rozwiązłością płciową. Za czasów Noego musiało być jeszcze gorzej. Biblia potępia takie akty seksualne jak: nierząd, kazirodztwo, homoseksualizm, transwestytyzm, zoofilię oraz prostytucję.

Przeglądając nagłówki gazet oraz oglądając telewizje człowiek ostatnio odnosi wrażenie, że wszystko co kiedyś zostało potępione dziś jest mocno promowane i przedstawiane jako normalne i dobre dla człowieka. 

Nierząd

Nierząd to związek seksualny między osobami, które nie są związane ślubem małżeńskim. W mediach wciąż jest promowane: życie na kocią łapę. Gazety głównie dla kobiet i nastolatek zachęcają do korzystania z życia i ogromnej aktywności seksualnej. Na portalach internetowych wciąż zasypują nas pytaniami w głupich ankietach typu: ile miałaś partnerów/partnerek seksualnych. Mała liczba jest wyśmiewana i krytykowana, że za mało korzystamy z życia. Nowo powstała moda na kluby dla swingersów godzi w ideę pożycia małżeńskiego. Promowana jest otwartość na wszelkiego typu zboczenia. Ostatnio przeraził mnie artykuł zachęcający do zorganizowania orgii seksualnej. Wszelkie wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie są deptane. Nie dzieje się tak przez przypadek. Ktoś oczywiście powie, że zboczenia istniały zawsze. Zgadza się, ale nikt się tym nie afiszował i nie było to ukazywane jako normalne. Warto dodać, że nierząd, orgie odgrywają ważną rolę podczas czarnych mszy. 

Kazirodztwo 

Póki co ten temat jest jeszcze tabu. Niestety co jakiś czas dowiadujemy się o przerażających ludzkich tragediach, w których ojciec gwałci swoje córki i ma z nią dzieci. Historia Josefa Fritla nie jest jedyna. W Polsce co jakiś czas czytamy o tego typu zwyrodnieniach. 

Homoseksualizm

Homoseksualizm, czyli kontakt seksualny między osobami tej samej płci. Należy podkreślić, że kochanie duchowe osoby tej samej płci nie jest grzechem. W Biblii potępione są jedynie akty seksualne. Ten temat przewija się na łamach prasy niemal codziennie. Media zachęcają nas do zaakceptowania związków małżeńskich tej samej płci. Stwórca pobłogosławił parę kobietę i mężczyznę, a nie Adama i na przykład Edka. Media zachęcają nas również do zaaprobowania do adopcji dzieci przez takie osoby. Nie chcę twierdzić, że takie osoby są złymi rodzicami, ale to jest przeciw normalnemu procesowi kreacji. W naturze dwie osoby tej samej płci nie są zdolne do powołania do życia nowej istoty. Niedawno miało miejsce pierwsze na świecie trzyosobowe gejowskie małżeństwo na świecie. Zjawisko promowania homoseksualizmu wciąż się nasila. 

Tranwestytyzm 

Tranwestytyzm to skłonność do przebierania się w ubrania noszone przez płeć przeciwną oraz upodobnianie się do niej. Tego nie trzeba komentować. Ideologia gender od kilku lat jest mocno promowana. Człowiek podobno ma płeć mózgu. Tak naprawdę żadne badania tego nie potwierdziły. W Szwecji doszło do wielkiego absurdu w szkołach: dzieci nie można nazywać chłopcem, ani dziewczynką. W telewizji śniadaniowej często zapraszane są osoby, które deklarują, że nie są ani kobietami ani mężczyznami. Osoby te zazwyczaj nie szkodzą, ale czy one same nie potrzebują pomocy ? Narzuca się nam, że są to osoby postępowe i powinniśmy je zaakceptować takimi jakimi są. 

Zoofilia 

Zoofilia to obcowanie seksualne ze zwierzętami. Chodź sama myśl wywołuje u niektórych osób obrzydzenie w Indiach dopuszczane są nawet małżeństwa z kozami. Ostatnio ukazał się szokujący artykuł o mężczyźnie, który penetrował anakondę, którą hodował w swoim domu. Wąż go udusił. Powinniśmy potępiać takie osoby jeśli posiadamy informacje o tego typu praktykach choćby tylko społecznie. Ludzie wciąż przekraczają dopuszczalne granicę tak samo było za dni Noego. 

Prostytucja

Zdawać by się mogło, że prostytucja nadal przez większość społeczeństwa jest potępiana. Media (sterowane przez elitarne grupy zaangażowane w okultyzm, satanizm, pedofilię) i również w tej kwestii starają się zmienić nasze podejście. Ostatnio promowane i akceptowane stają się usługi seksualne oferowane przez prostytutki dla osób niepełnosprawnych. Prostytutki w takiej sytuacji ukazywane są jako dobre Samarytanki. 

 Pedofilia 

Według jednej z chrześcijańskich kobiet proroków Ellen G. White książę ciemności w czasach ostatecznych za cel obierze sobie najbardziej niewinne istoty, czyli dzieci. Warto zapoznać się z wieloma faktami odnośnie tego odrażającego czynu. Wciąż słyszymy o wielu aferach wyciszanych w wielu krajach na całym świecie, gdzie związane z wykorzystywaniem dzieci są osoby postawione na wysokich stanowiskach. Wbrew powszechnej opinii w afery pedofilskie nie  są zamieszane osoby tylko związane z duchowieństwem, ale również  osoby ze świata światowej finansjery, czy pierwszych stron gazet. Światowej sławy aktorzy, piosenkarze posiadają swoje drugie mroczne oblicze i dopuszczają się tego typu czynów. Co jakiś czas słyszymy o tego typu zwyrodnialcach. Wielu aktorów z Hollywood stara się nagłośnić ten problem. Na temat pedofili w Hoolywood wypowiadał się między innymi B. Pitt, Elijah Wood oraz ostatnio Dwayne Johnson. W Japonii w filmach typu anime pedofilia pokazywana jest jako coś normalnego. Japończycy tworzą również sex roboty, które z wyglądu przypominają dzieci. W Niemczech wydawane były podręczniki do życia w rodzinie zachęcające kilkulatków by godziły się na rodzicielski "dotyk" oraz by małoletnie dzieci w szkole przed klasą opowiadały o swoich fantazjach seksualnych. W Holandii już kilkanaście lat temu założona została partia pedofili, którzy rządzali by pedofilia została zalegalizowana w zamian deklarowali, że będą dbać o dzieci i zapewnią im dobrą przyszłość. Na youtube pojawił się ostatnio szokujący filmik zachęcający małe dzieci do masturbacji

O zjawiskach, które zostały opisane wyżej słyszymy coraz częściej. Nie powinno nas to martwić. To dobra wiadomość szczególnie dla osób, które wierzą w Powtórne Przyjście Chrystusa znaczy bowiem, że czas jego przyjścia jest bliski. Jak jest napisane w Biblii: Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. 9 Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu! Wiecie, że te same cierpienia ponoszą wasi bracia na świecie. 10 A Bóg wszelkiej łaski, Ten, który was powołał do wiecznej swojej chwały w Chrystusie, gdy trochę pocierpicie, sam was udoskonali, utwierdzi, umocni i ugruntuje.