Znaki końca świata - zoofilia

Znaki końca świata - zoofilia

Świat cały czas nas zadziwia. Kraje prześcigają się w pomysłach by być postrzegane za bardziej tolerancyjne i nowoczesne. W tym całym szalonym wyścigu należy zadać sobie pytanie, czy naprawdę na wszystko powinniśmy się godzić ? Z jednej strony zwiększane są prawa mające na celu rzekomo rozszerzyć czyjeś poczucie wolności, a z drugiej strony wciąż rośnie inwigilacja przeciętnego obywatela na wzór bohatera z książki Orwella: Rok 1984

W wielu krajach europejskich można było bez konsekwencji współżyć ze zwierzętami między innymi: w niektórych Stanach, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech oraz Rosji. Wszędzie tam, gdzie próbowano zakazać tego typu praktyk zaczęto organizować masowe protesty sprzeciwiające się ograniczeniu ich wolności seksualnej. Warto dodać, że dopiero kilka lat temu zoofilia została zakazana w Niemczech. Zoofilia jest legalna w Danii, Finlandii i Rumunii. 

W wielu krajach działają agencje oferujące usługi seksualne ze zwierzętami. Taka agencja działa również w Warszawie.

Kanada to obecnie najbardziej postępowy kraj na świecie między innymi odbiera dzieci rodzicom, którzy krytykują społeczność LGTB, ostatnio umożliwiła wpisanie do paszportu płaci x (nieokreślonej), eutanazja również dopuszczalna jest w tym kraju oraz zalegalizowała zoofilię. Sąd Najwyższy w Kanadzie dopuścił do legalizacji seksu oralnego ze zwierzętami. Usunięty został również zapis prawa związanego z wojskiem : Każda osoba, obięta przepisem niniejszego rozdziału, która angażuje się w nienaturalną cielesną kopulację z inną osobą tej samej lub przeciwnej płci lub zwierzęciem jest winna sodomii. Penetracja, nawet niewielka, wystarcza do wypełnienia znamion przestępstwa. Każda osoba, która dopuszcza się sodomii ma zostać ukarana zgodnie z orzeczeniem sądu wojskowego.

Warto zwrócić uwagę na to jakie obecnie systemy religijne zezwalają na tego typu dewiacje. W Islamie nie ma jednolitego nauczania. Muzułmanie nie mają jednego przywódcy duchowego jak np. kościół katolicki w postaci papieża. Przywódca szyitów w swoich publikacjach opisywał dokładną instrukcje jak należy współżyć ze zwierzętami : Mężczyzna może uprawiać seks ze zwierzętami takimi jak owce, krowy, czy wielbłądy, jednakże po wytrysku powinien je zabić. Jak wynika ze statystyk wyszukiwarki gogle dla słowa seks z osłem, kraje muzułmański zajmują czołowe miejsca poszukując treści tego typu.

Obecnie Zachód jest zafascynowany wierzeniami związanymi z naukami ruchu Nev Age. Ludzie coraz bardziej wierzą w to, że sami posiadają w sobie cząstkę boga i przechodząc różne etapy wtajemniczenia mogą wiele osiągnąć. Wiara w reinkarnacje jest jedną z podstawowych wierzeń w tym systemie religijnym. Czytając książki o tej tematyce można się tym zafascynować, ale czy nie powinny się ludziom otworzyć oczy na to, że w Indiach ludzie zawierają związki małżeńskie ze zwierzętami ? Czy to naprawdę jest wyższy poziom duchowy ? W jednej z wiosek w Indiach dziewczyna zawarła związek małżeński z psem.

Biblia możemy przeczytać fragment: Mężczyzna, który obcuje cieleśnie ze zwierzęciem, poniesie śmierć; zwierzę także zabijcie. 

Praktyki współżycia ze zwierzętami stosowane są w kręgach satanistów. Satanizm toleruje wszystkie rodzaje zachowań seksualnych. 

Czy zwierzęta nie są bardziej mądrzejsze od ludzi, nie kopuluje pies z kotem, małpa ze słoniem itp. W przyrodzie zachowany jest porządek i ład. To człowiek istota rzekomo inteligentna łamie wszelkie zasady.