Znaki czasów końca - dzieci i okultyzm

Znaki czasów końca - dzieci i okultyzm

Kluczowym wersetem odnoszącym się do czasów ostatecznych jest fragment w ewangelii Mateusza : Powiedź nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata. A jak było za dni Noego, tak będzie z Przyjściem Syna Człowieka. Czasy Noego były niesamowite, ponieważ w tym czasie na ziemi przebywali Synowie Boży (aniołowie). Jak wiemy zgrzeszyli oni z kobietami i z ich potomstwa narodzili się giganci. Apokryficzna księga Henocha, która dość długa była w kanonie biblijnym szerzej opisuje nam tą historię. Upadli aniołowie mieli bardzo zły wpływ na ludzkość: i nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute. Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros odklinania, Barakiel wychował astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów, Asradel wyuczył dróg księżyca. Z historii tej wynika, że upadłe anioły nauczyły ludzi rzucania zaklęć, klątw i wszystkiego co związane z magią. W Biblii w Księdze Powtórzonego Prawa  jest napisane: Niech nie  znajdzie się u ciebie wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej, ani wywoływacz duchów, ani znachor, ani wzywający zmarłych, gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni. 

W ostatnim czasie symbolika okultystyczna występuje niemal wszędzie. Głównie widać to w teledyskach znanych gwiazd, które nie ukrywają swoich powiązań z lożami masońskimi. Gazety w swoich artykułach zachęcają nas do odkrywania swojej przyszłości, czy to przez korzystanie z porad wróżek, czy to przez publikowanie horoskopów. O ile osoby dorosłe posiadają większą świadomość o tyle dzieci są bezbronne w przyswajaniu takiej wiedzy. 

Jedna z chrześcijańskich proroków Ellen G. White zapowiadała, że w czasach ostatecznych celem ataku Szatana będą głównie dzieci. Bardzo głośno ostatnio słychać o aferach związanych z tym, że dzieci giną w niewyjaśnionych okolicznościach oraz co jakiś czas słychać o historiach, gdzie dzieci padają ofiarą molestowania seksualnego. Do szkół wprowadzana jest edukacja związana z gender, która ma bardzo destrukcyjny wpływ na psychikę dziecka. 

To już propaganda działająca w Kalifornii, gdzie dzieci oswajane są z drag queen w bibliotece dzięki edukacji gender (kto by wniósł sprzeciw prawdopodobnie miał by proces za dyskryminację)

Na tym jednak nie koniec. Co przerażające w rzekomo niewinnych filmach animowanych od jakiegoś czasu przemycane są treści, które mają prawdopodobnie za zadanie przygotować nowych adeptów nauk tajemnych dla księcia ciemności. Magia i okultyzm w filmach animowanych ukazywana jest jako niewinna zabawa. Dzieci mają śmieszyć symbole związane z okultyzmem jak wizerunki diabłów, czarownic i wampirów jak jest to pokazane choćby w filmie animowanym Hotel Transylwania. Potworki są miłe i sympatyczne. 

W filmie animowanym Sekretne życie zwierząt domowych jeden z bohaterów biały króliczek nawołuje do tego by zniszczyć ludzkość. W tym filmie animowanym jest również przedstawiona scena jak wielki wąż, czy żmija poprzez ukąszenie ma przyjąć do tajnego zgromadzenia nowych członków. Proces inicjacji i wtajemniczenia jest powszechny w lożach masońskich. Być może taki przekaz ma przygotować dzieci, by się nie bały tajnych zgromadzeń oraz haseł typu wtajemniczenie, czy inicjacja. 

Wielki szok u mnie wywołał serial animowany emitowany na kanale Disney Channel: Star butterfly kontra siły zła. W jednej ze scen główna bohaterka wraz ze swoją przyjaciółką udają się na cmentarz by zorganizować seans spirytystyczny. Główna bohaterka Star ma przyjaciółkę, która fascynuje się zjawiskami paranormalnymi. W jednej ze scen ukazana jest również księga zaklęć, która obfituje w prawdziwe symbole związane z okultyzmem. Star w pewnym momencie próbuje otworzyć w sobie "trzecie oko" oraz za pomocą magii atakuje swoją rywalkę. Dziewczynki na cmentarzu przygotowały pentagram i stoją nad grobem klauna Bon Bona. Cała scena oczywiście może wywołać śmiech, ale oswajanie dzieci z magią nie jest niczym bezpiecznym. 

Dziewczynki z nudów organizują seans spirytystyczny na cmentarzu...

Star i jej przyjaciółka Janna przy grobie klauna (symbolika klauna jest mocno związana z okultyzmem dawniej wizerunek klauna kojarzył się z demonem, a aktualnie symbol ten jest mocno związany z pedofilią)

W tym filmie animowanym są naprawdę kontrowersyjne treści dżin (w islamie dżin to demon) zachęca Star by za pomocą zaklęcia rozprawiła się ze swoją rywalką przy użyciu magicznej formuły o nazwie: How to fuck over that bitch Jackie co możemy przetłumaczyć jako: jak pieprzyć/dowalić tej suce...

Serial animowany wyprodukował Walt Disney, którego twórca Walt Disney  był masonem (satanistą) wysokiego stopnia. Produkcje Disneya ostatnio wzbudzają wiele kontrowersji. Niedawno wyprodukowali bajkę animowaną, której bohater miał dwie matki oraz serial Andy Mack, gdzie 13 letni chłopiec ogłasza swój homoseksualizm swoim rówieśnikom. 

Ukazywanie dzieciom magii jako czegoś fajnego i niegroźnego jest bardzo niebezpieczne. W Stanach Zjednoczonych wyznawcy Szatana uzyskali nawet zgodę na wdrażanie swojej religii do szkół. 

 

Jakieś 2 - 3 lata w internecie rekord popularności była gra do wywoływania duchów o nazwie Charlie, Charlie. jesteś tam ? Gra narodziła się w Ameryce Południowej. Gra jest bardzo prymitywną wersją słynnej tabliczki Ouija. Do wywołania ducha według zasad tej rzekomej zabawy niewiele trzeba wystarczą dwa ołówki i kartka papieru. Na kartce papieru rysujemy linię, która dzieli ją na cztery części. W każdym okienku wpisujemy słowa "tak" i "nie". Następnie na kartce umieszczamy dwa skrzyżowane ołówki i zaczynamy wypowiadać zaklęcie mające na celu przywołanie ducha. Jeśli jeden z ołówków się poruszy to jest  sygnał dla uczestników, że duch przybył na ich wezwanie. Następnie uczestnicy zadają mu pytania. W zależności od tego, czy ołówek się poruszy to tak należy odczytać jego odpowiedź. Wiele nastolatków, które brały udział w tej niewinnej zabawie trafiało do szpitali psychiatrycznych z objawami silnego załamania nerwowego. Podobno w Meksyku były również przypadki opętań małoletnich dzieci po tego typu zabawach w wywoływanie duchów. Czy wywoływanie duchów można nazwać zabawą ?

Dzieci również mogą być opętane. Potwierdza to jeden ze znanych polskich egzorcystów ksiądz Piotr Glas. Powinniśmy pilnować treści jakie trafiają do naszych dzieci oraz ostrzegać ich, że magia to nie jest zabawa tak jak przedstawiają to filmy dla dzieci. Występowanie symboliki okultystycznej w filmach oraz filmach dla dzieci, czy teledyskach są dla nas wyraźnym sygnałem, że żyjemy w czasach ostatecznych. 

W Piśmie Świętym jest napisane: Przeciwnik wasz, diabeł jak lew ryczący szuka kogo by pożreć. Pytanie, czy damy pożreć nasze dzieci, czy wyrazimy protest wobec chorych ideologii i chorych treści ukazywanych w mediach. 

Zachęcam do obejrzenia świadectwa aktorki Patrycji Hurlak, która w swoim świadectwie przyznaje się do tego, że kiedyś zajmowała się czarną magią, ale Bóg ją uwolnił od działania złych sił.