Uwolnienie kobiety od złych mocy na podstawie książki: ,,Diabeł w mieście aniołów"

Uwolnienie kobiety od złych mocy na podstawie książki: ,,Diabeł w mieście aniołów" 

W książce: Diabeł w mieście aniołów” możemy zapoznać się z relacjami emerytowanego policjanta Jessego Romero, który opisuje w niej swoje doświadczenia z demonami podczas pracy dla LASD. Ten opis brzmi zapewne dla wielu czytelników jak zapowiedź książki science-fiction, jednak autor dzieli się w niej prawdziwymi historiami. Autor książki to człowiek głęboko wierzący, który uczestniczył w wielu  egzorcyzmach przeprowadzonych przez księży.  

Czytaj więcej: Uwolnienie kobiety od złych mocy na podstawie książki: ,,Diabeł w mieście aniołów"

Rytuały satanistyczne na dzieciach

Rytuały satanistyczne na dzieciach 

Wiele osób mi zarzuca, że za wiele piszę o takich tematach, że trzeba odpuścić, że takie przerażające historie mają miejsce, ale nie można z tym nic zrobić. Ze smutkiem obserwuje wiele grup na youtubie. Wiele osób ma się za prawdziwych aktywistów, ale temat handlu dziećmi w mojej ocenie po prostu ośmieszają. Ich działania skupiają się  przede wszystkim na gloryfikacji własnej osoby, a oprócz tego wyłudzają pieniądze od internautów za to, że w ogóle poruszają ten temat. Ciężko mi wskazać kogoś wiarygodnego w sieci. W dobie cyfrowego rozwoju nikt nie robi webinarów na ten temat. Nikt nie organizuje marszów w imię ofiar pedofilów. W Polsce nie dzieję się wiele.  Nie ma takiej osoby, dlatego sami musimy działać i dbać o to, aby dzieci z naszych rodzin oraz najbliższego otoczenia były bezpieczne. Na mój adres e-mail trafiła wiadomość, że ktoś chętnie podzieli się ze mną zdjęciami jak maltretowane i torturowane są dzieci na Ukrainie, że istnieję studio filmowe w Chersoniu, gdzie kręcą takie sceny. Nie potrzebuje takich obrazów, wiem, że internet jest wypełniony po brzegi tego typu treściami szczególnie w darknecie. Proceder wykorzystywania seksualnego nieletnich ma się dobrze i tak naprawdę nikt z tym nic nie robi. Głównym powodem jest to, że często osoby na wysokich stanowiskach dopuszczają się aktów pedofilskich. Sprawy są umarzane bądź zatajone przed opinią publiczną. Jeśli ktoś myśli, że w Polsce nie dochodzi do zbrodni na tle okultystycznym, to żyję w jednym wielkim "Matrixie", 

Czytaj więcej: Rytuały satanistyczne na dzieciach

Przerażająca historia Teresy - zbrodnie na tle satanistycznym

Przerażająca historia Teresy - zbrodnie na tle satanistycznym

Na youtubie możemy znaleźć bardzo przerażający reportaż z 1989 r. Bohaterką programu jest 15 letnia Teresa. Opowiada ona w wywiadzie dla australijskiej telewizji o swojej 12 letniej gehennie. Historia nastolatki jest tak szokująca, że wręcz nie do uwierzenia. 

Czytaj więcej: Przerażająca historia Teresy - zbrodnie na tle satanistycznym

O egzorcyzmach

O egzorcyzmach

Przekonanie o możliwości przejęcia ciała przez wrogie siły, pragnące sterować jego zachowaniem nie ogranicza się jedynie do religii takich jak chrześcijaństwo, islam, czy judaizm. W starożytnym Egipcie wierzono, że za każdym nieszczęściem, stoi jakaś istota demoniczna i stosowano cały wachlarz praktyk zapobiegawczych. Osoby, które się tym zajmowały kształciły się w szkołach natchnionych rzekomo przez samego boga Thota. 

Czytaj więcej: O egzorcyzmach

Zagrożenia duchowe - Tarot

Zagrożenie duchowe - Tarot 

Mówiąc obrazowo, opętanie jest przebywaniem złego ducha w osobie, która dopuściła do tego przez zawarcie jakiegoś paktu bądź oddała życie swoje życie szatanowi poprzez prośbę lub zaangażowanie w satanizm lub okultyzm. Aby doszło do opętania, musi pojawić się jasna deklaracja ze strony człowieka. Bardzo często dzieje się to na zasadzie poproszenia o coś. W kryzysowych sytuacjach ludzie proszą diabła o zdrowie bądź o inne dobro.

Czytaj więcej: Zagrożenia duchowe - Tarot

Magia, czary i klątwa

Magia, czary i klątwa 

Termin ,,magia” (po grecku mageia) wiąże się ze słowem ,,magos”, wywodzonym od ,,magu”, które jest określeniem członków pierwotnie medyjskiej kasty kapłańskiej w Iranie. Na początku słowo to wzbudzało pozytywne skojarzenia i odnosiło się do ,,mędrców” i ,,nauczycieli”. Z czasem przybrało negatywny wydźwięk i oznaczało: ,,oszusta”, czy ,,czarownika”.

Czytaj więcej: Magia, czary i klątwa

Sabat i historie o czarownicach

Sabat i historie o czarownicach 

Czarownice stanowiły wąską, wyeliminowaną grupę społeczną. Odgrywały ważną rolę zwłaszcza w krajach europejskich. Kobiety te miały większą wiedzę od innych. Ludzie się ich bali, ale również darzyli je szacunkiem ze względu na to, że potrafiły leczyć i odczyniać uroki. 

Czytaj więcej: Sabat i historie o czarownicach