Ofiara z ludzi w świetle nauk czarnej magii

Ofiary z ludzi w świetle nauk czarnej magii

Wiele osób pewnie zastanawiało się czemu hitlerowcy dokonywali tak masowego ludobójstwa, jak wiadomo naziści byli zafascynowani wiedzą tajemną. Dwie tajne organizacje The Vril i Thule podobno podczas odprawiania rytuałów okultystycznych nawiązało kontakt z istotami niematerialnymi. Podobno II wojna tak długo trwała, ponieważ nazistom sprzyjały same siły ciemności. 

Zakładanym celem dokonywania rytuału poświęcenia ofiary jest wpuszczenie do atmosfery energii dostarczonej przez krew świeżo zarżniętej ofiary, czemu towarzyszą magiczne czynności zwiększające szanse powodzenie maga. Mag wychodzi z założenia, że skoro krew reprezentuje siły życiowe, nie ma lepszego sposobu na ułaskawienie bogów bądź demonów niż zapewnienie im odpowiedniej ilości. Największą moc ma energia niewinnych dzieci, stąd w ostatnim czasie słyszymy o absurdalnym prawie, które doprowadza do sytuacji, że dzieci są wywożone nie wiadomo gdzie. Niezależne media wciąż ujawniają historię o uwolnionych dzieciach, które opowiadają o tym, że brały udział w czarnych mszach i były zmuszane do zabijania innych dzieci. Takie rzeczy naprawdę mają miejsce. Wystarczy przejść się po lasach i cmentarzach oraz w okolicach najstarszych zamków by odnaleźć ołtarze często ze szczątkami zwierząt, gdzie znajdują się przedmioty oraz symbole świadczące o tym, że została odprawiona w tym miejscu czarna msza. Ofiara idealna według okultystów to taka, która absolutnie w żaden sposób nie zasłużyła na śmierć. Doskonałym przykładem takiej zbrodni jest rzeź dokonana przez Kajetana P. na niewinnej nauczycielce. 

Umierająca istota wytwarza nadmiar adrenaliny i innych biochemicznych energii. W przeciwieństwie do ogólnej przyjętej magicznej teorii uwolnienie tej siły nie bierze się z faktycznego rozlewu krwi, ale z agonii żywego stworzenia, dlatego okultyści mordują również zwierzęta. To wyzwolenie bioelektrycznej jest tym samym zjawiskiem, jakie ma miejsce podczas pełnego rozpalenia emocji, takie jak między innymi ślepy gniew, śmiertelne przerażenie, czy wielka rozpacz. Okultyści, czy osoby zaangażowane w tego typu praktyki często doprowadzają do różnych sytuacji by czerpać z emocji energię. Są to tak zwane wampiry energetyczne. 

Dlaczego magowie decydują się zabijanie niewinnych istot ? Praktykujący czary pragną przede wszystkim władzy, która sprawi, że będą mieć wielki wpływ nie tylko na swój własny los, ale również na los innych. Poprzez konszachty z demonami wywierają wpływ na życie innych osób. O sile upadłych aniołów mówi również Biblia

Zachęcam do zapoznania się z publikacjami na temat powiązań hitlerowców z okultyzmem np. Naziści i okultyzm. Ciemne moce III Rzeszy autora P. Rolanda.