Demoniczny pokaz mody w Londynie

Demoniczny pokaz mody 

Turecka projektantka mody Dilara Findikoglu zaprezentowała swoją nową kolekcję w kościele podczas trwającego London Fashion Week. Pokaz odbył się pod koniec września. Projektantka wynajęła kościół, a dokładnie parafię św Andrzeja w Holborne.  Wybór miejsca nie mógł być przypadkowy, ponieważ miejsce święte zostało w mojej ocenie tam zbeszczeszczone. Kościół został udekorowany symbolami związanymi z kultem Szatana. 

Na swoich profilach społecznościowych Dilara nie ukrywa, że jest zafascynowana okultyzmem. Zdjęcia, które tam zamieszcza przedstawiają strony z ksiąg alchemicznych. 

 

Kontrowersyjna kolekcja przedstawiała modeli i modelki przyozdobionych w symbole związane z tajnymi stowarzyszeniami. Inspiracją dla projektantki były podobno tylko karty Tarota. Modelki przebrane były za diabły i wampiry. W kościele dominowały czerwono-czarne stroje, rogi, pentagramy, odwrócone krzyże. 

Duchowni anglikańskiego kościoła podobno nie wiedziały nic o diabelskim przekazie kolekcji. Ciężko uwierzyć w tak wielką pomyłkę duchownych. Malachi Martin zmarły już kapłan katolicki opisał w jednej  ze swoich książek pod tytułem: Dom smagany wiatrem, że część duchownych organizuje czarne msze i jest zaangażowana w okultyzm.