Satanizm, ofiary z ludzi i kanibalizm

Satanizm, ofiary z ludzi i kanibalizm

Rytuały magiczne kojarzą się zwykle z kociołkiem pełnym tajemniczego wywaru, wiedźmami i czarnymi mszami. Temat ten budzi wiele kontrowersji i jeszcze więcej emocji. O tym w towarzystwie się nie rozmawia. Poważny człowiek się tym nie zajmuje. Prawda jest jednak bardziej złożona, jedni mówią o satanizmie - światowej sieci zła, hydrze o stu głowach, straszliwej organizacji mordującej niewinne dzieci i dopuszczającej się tych niesłychanych praktyk. 

Dlaczego tak trudno dziś dać wiarę świadectwom dzieci, które uciekły i opowiadały o swoim koszmarze. Wiele dzieci relacjonuje, że brały udział w czarnych mszach oraz, że były podczas tych rytuałów wykorzystywane seksualnie oraz zmuszane do zabijania noworodków. Wiele osób zakłada, że ich opowieści są projekcją umysłu wypaczonego pod wpływem obrazów z tv, które są wypełnione brutalnymi obrazami, czy grami komputerowymi. Rytualne molestowanie jest faktem. Satanizm istnieje i nie jest wymysłem. 

W jednej z książek opublikowanych w 1990 r. w Wielkiej Brytanii pod tytułem Blasphemous Rumors została opisana bardzo szokująca historia. Kobieta relacjonowała w niej, że sataniści używali ją przez wiele lat jako narzędzie do rodzenia dzieci. Noworodki przeznaczone były potem na rytualne ofiary. 

Valerie Sinanson w swojej pracy na temat molestowanych dzieci opisała przypadek 6 letniej dziewczynki, która doznała złamania kręgosłupa podczas satanistycznego rytuału przeprowadzonego w obecności rodziców. Dziecko tak opisywało swój koszmar: W pokoju było mnóstwo ludzi. Nie mieli na sobie nic, tylko czarne długie peleryny. Podawali mnie sobie w kółku, dotykali i wkładali mi do środka różne rzeczy. Mama mówiła, że jak będę krzyczała zamknie mnie w skrzyni. Dziecko uczestniczyło w rytuałach kilkakrotnie i doświadczyło wiele bólu i upokorzeń. Podczas rytuału zgromadzeni nazywali ją "Córką Szatana". 

Do wykorzystywania dzieci zachęcał w swoich dziełach między innymi Aleister Crowley. W swoich tekstach pisał o ofierze z chłopięcia nieskazitelnej czystości. W jednym z satanistycznych pism można przeczytać, że ofiara z człowieka ma niezwykła siłę. Rytualna śmierć wyzwala ogromne pokłady energii i ma zdolność kumulowania ciemnych mocy

W ostatnim czasie wiele takich historii jest nagłaśnianych w mediach alternatywnych. W naszym kraju problem ten poruszył P. Bednarz z Fundacji Dobrego Pasterza. 

 W jednych z ostatnich wywiadów Kate Perry wyznała, że hollywoodzkie elity podczas specjalnych uroczystości serwują jako dania potrawy z ludzkiego mięsa. Piosenkarka podkreśliła również, że nie jest to nic nadzwyczajnego, gdyż wiele wysoko postawionych osób wysoko postawionych je ludzkie mięso i kanibalizm jest bardziej powszechny niż obecnie się sądzi. Kate dodała również, że kanibalizm nie cieszy się dobrą opinią ze względu na wrażliwych chrześcijan i ich zasady moralne. Piosenkarka powiedziała również, że konsumowanie ludzkiego mięsa jest w rzeczywistości dobre i zdrowe (takie poglądy leżą u podstaw hermetyzmu - okultyzmu w myśl zasady co jesz to cię uzdrowi). Wokalistka powiedziała, że ludzkie mięso smakuje podobnie do wieprzowiny, jednak ma trochę gorzki smak. 

Artystka bardzo popierała pomysł jedzenia ludzkiego mięsa: Ludzie cały czas umierają, a ich ciała się po prostu marnują. Jeśli możemy użyć ich narządów do celów medycznych, dlaczego nie mielibyśmy jeść ich mięsa ? 

Niedawno aktor i reżyser Mel Gibson w wywiadzie wyjawił: Hollywood to zinstytucjonalizowana pedofilia. Oni używają dzieci i znęcają się nad nimi. Każdego roku przerzucają ogromną liczbę dzieci. Ich duchowe przekonania, jeśli możesz je tak nazwać, kierują ich na zbieranie energii od tych dzieci. Ucztują na tym materiale i na tym się rozwijają. Co mam na myśli ? To nie jest żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową. Hollywood jest zalane krwią niewinnych dzieci. Przez długi czas wszystkie odniesienia do pedofilii i kanibalizmu były symboliczne lub aluzyjne. Ale osobiście zapoznałem się z praktyką na początku lat 2000. Mogę o tym porozmawiać, ponieważ ci ludzie, ci szefowie już nie żyją. To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami  we wszystkich ciemnych epokach w historii. Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka okultystyczna, wykorzystywana przez tajne stowarzyszenia, w ciągu ostatnich kilkuset lat do programowania społecznego i kontroli umysłu. 

W 2014 r. w Kraju Kwitnącej Wiśni zostało zatwierdzone prawo do jedzenia ludzkiego mięsa. Niedawno jedna z restauracji w Tokio wprowadziła do swojej karty specjalne dania "Human Flash". Cena za potrawy z ludzkiego mięsa wahają się od 100 euro do 1000 euro. Nie wiadomo do końca skąd pochodzi ludzkie mięso, ale według domysłów ludzie podpisują specjalne umowy, w których decydują się przeznaczyć swoje ciało w razie śmierci na mięso do restauracji. Gotówka z takiej umowy przekazywana jest rodzinie zmarłego w wysokości od 30 tysięcy do 35 799 dolarów. 

Załóżmy, że taki chory proceder jedzenia ludzkiego mięsa się przyjmie. Byłoby to idealne miejsce dla satanistów i jedzenia dań z krwawych niewinnych ofiar w tym dzieci.