Satanistyczne święto przesilenia zimowego

Z przesileniem zimowym łączy się jedno z najważniejszych świąt satanistycznych. Słońce wtedy wchodzi w znak Koziorożca, który reprezentuje Szatana. Noc z 22.12. na 23.12.2 jest najważniejszym dniem kultu dla wyznawców szatana. Do kultu słońca odnoszą się liczne symbole i ceremonie sprawowane w lożach masońskich. Słońce to najbardziej aktywny i potężny czynnik płodności. Jeden z obrzędów polega na tym, że organizuje się procesje, która polega na tym, że wyznawcy zbierają się wokół ołtarza, która się zaczyna na wschodzie, idzie się na południe i kończy się na zachodzie. Owa procesja ma symbolizować obieg słońca.  Święta te sataniści spędzają na dogadzaniu sobie oraz czerpania radości z wszelkich aspektów materialnych i fizycznych życia. 

Kult słońca wprowadzono do misteriów jako sposób wyrażenia powrotu ze śmierci do życia, gdy słońce pojawia się na wschodzie po zniknięciu wieczorem na zachodzie. Słońcu jako odnowicielowi i czynnikowi ożywiającemu wszechrzeczy trzeba również przypisać kult fallusa. 

Warto wspomnieć, że kilka lat temu na Florydzie prężnie działający zbór satanistów otrzymał zgodę na to by w jednym z gmachów zamiast tradycyjnej szopki bożonarodzeniowej postawić własną dekorację. Gmach został przystrojony w wizerunek anioła spadającego w jezioro ognia. Sataniści mogli eksponować swoją prowokację do 22.12 do 29.12. 

Jak kult słońca przeniknął  do chrześcijaństwa ? Pierwsze wzmianki o święcie Bożego Narodzenia pochodzą z IV wieku. Kościół zgodził się przyjąć tą datę ze względu na nienawróconych pogan. Dla pogan bardzo ważny był dzień przesilenia zimowego. Poganie obchodzili dzień 25.12 jako "dzień narodzin niepokonanego boga Słońca".

Warto w tym czasie zwrócić uwagę na wydarzenia na świecie, czy będzie jakiś atak terrorystyczny, bo jak wyznawcy księcia piekieł mogą go najlepiej w tym czasie uhonorować. Oczywiście najlepiej ofiarą rytualną z ludzi. 

Jaki stosunek ma prawdziwa satanistka z krwi i kości do pogańskich świąt możecie obejrzeć po tym linkiem (bez komentarza) 

,,Jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem" H. Pająk