Zbrodnie na tle satanistycznym 

Serwisy informacyjne bardzo często przepełnione są wiadomościami o krwawych zbrodniach. Niestety media nie oddają całej prawdy o popełnionych zbrodniach. Zauważyłam, że przede wszystkim utajane jest to czym się interesowali i zajmowali sprawcy. Wiele psychopatów tak naprawdę było czcicielami Szatana. 

W 1999 r. dwaj uczniowie: 18 letni Eric Harris i 17 Dylan Klebold, dokonali słynnej masakry w Columbine High School. Zabili 15 osób, ranili 28. Potem popełnił 28 samobójstwo. Potem popełnili samobójstwo. Śledztwo wykazało, że obaj fascynowali się czarną muzyką, czarną magią, śmiercią i okultyzmem. Harris był również zafascynowany nazizmem oraz rasizmem. Dodatkowo ściany jego pokoju ozdobione były swastykami oraz nazistowskimi symbolami. Chłopcy dokonali rzezi w dniu 20.04, czyli w dzień urodzin Adolfa Hitlera. W pokoju Harrisa odnaleźli również ,,Biblię Szatana". 

W 2002 r. licealista Robert Steinhauser dokonał osławionej ,,Masakry w Erfurcie". Nastolatek zabił tam 13 uczniów, dwóch studentów oraz policjanta. Szczegółowe dochodzenie wykazało, że chłopak był zafascynowany satanizmem i czarną magią. Swoje listy podpisywał jako ,,Syn Szatana". Policjanci odkryli, że był aktywnym członkiem sekty satanistycznej. Oficjalnie za przyczynę tej zbrodni podano to, że chłopak był sflustrowany swoją sytuacją w szkole. Steingauser był prymusem i nagle zaczął się źle uczyć. 

W Polsce wątek satanistyczny pojawił się podczas zabójstwa trzech policjantów w więzieniu w Sieradzu 26.03.2007 r. Policjanci przyjechali odebrać aresztanta wtedy zaczął do nich strzelać strażnik Daniel C. Kiedy mężczyzna zaczął odbywać karę to chęć spotkania z nim wyraził ksiądz egzorcysta. Podczas spotkania ze skazanym ksiądz zauważył u mężczyzny niepokojące objawy wskazujące na to, że C. był w chwili popełnienia zbrodni pod wpływem złego ducha. Miał się dostać w jego szpony kilka miesięcy wcześniej. Wykazywał objawy typowe dla osób opętanych. Daniel C. również stwierdził, że w chwili zbrodni kierowały nim nieznane życie. 

Andreas Brevik dokonał w Norwegii dwóch zamachów terrorystycznych. Zamachów dokonał 22.07.2011 r. Pierwszy zorganizował przed siedzibą premiera Norwegii, w którym zginęło 8 osób, drugi zamach Brevik dokonał na wyspie Utoya. Tam mężczyzna dokonał prawdziwej rzezi. Zaatakował tam uczestników obozu młodzieżówki norweskiej partii pracy, w którym zginęło 69 osób, a 33 osoby zostały ranne. Andreas Brevik był członkiem loży masońskiej ,,św Olafa pod Trzema Kolumnami", w którym posiadał stopień mistrza. Masoni czczą jako boga Wielkiego Architekta, czyli Szatana. 

W Polsce wielkie zainteresowanie wzbudziła sprawa morderstwa małej Madzi z Sosnowca w 2012 r. Na swoim profilu na Facebooku jej ojciec Bartłomiej W. zamieścił zdjęcie na którym pozuje na cmentarzu przy starym nagrobku. Zdjęcie podpisał tekstem: Likanie, przy nas wampiry są niczym. W jednym z wywiadów przyznał, że interesował się śmiercią, wampirami i wilkołakami. Warto dodać, że likanie to sekta satanistyczna, która dąży do przemiany człowieka w wilkołaka. I co ciekawe, aby ta przemiana nastąpiła konieczne jest złożenie ofiary z człowieka, a najlepiej z dziecka, i wypicie jego krwi. Katarzyna W. również fascynowała się okultyzmem. Kochanek Waśniewskiej w jednym z wywiadów zdradził, że Katarzyna całymi dniami czytała książki o czarnej magii, wystrugała z drewna coś w kształcie penisa i mówiła, że to różdżka ognia. Warto w tym momencie przypomnieć, że w wieczór, gdy rzekomo Madzia została porwana Katarzyna W. wraz z mężem wybrali się do kina na horror. Czy Madzia została złożona w ofierze ? Tą tajemnicę zapewne znają tylko jej rodzice. Jednak ich podejrzane zainteresowania wskazują na to, że to może być przerażająca prawda. 

To, że wielu morderców jest czcicielami Szatana pomija większość mediów relacjonując głośne zbrodnie ostatnich lat. Dlaczego media tuszują takie informacje ? Opisane wyżej historię potwierdzają, że z satanizmem i okultyzmem nie ma żartów. Jeśli ktoś wkracza na tego typu ścieżkę rozwoju duchowego powinien wiedzieć, że zabawa z magią może mieć swój tragiczny finał. Powinniśmy bacznie obserwować czym interesują się nasi bliscy by zainterweniować w porę.