Zjawisko UFO i okultyzm 

Wyobrażenie o istnieniu istot spoza naszej planety rozpala naszą wyobraźnię. Pytanie związane z tym czy jesteśmy sami we wszechświecie jest jedną z największych zagadek naszych czasów. Biorąc pod uwagę ogromny rozmiar tylko naszej galaktyki, która posiada 3 biliony gwiazd ciężko uwierzyć w to, że jesteśmy jedynymi inteligentnymi istotami.

Filmy o tematyce science-fiction narzucają nam pewną ideologię, w której my Ziemianie jesteśmy tylko niewolnikami dla istot pozaziemskich. Scenariusze tych filmów często przedstawiają ludzi jako wynik eksperymentu genetycznego obcej rasy.

Wiele osób zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie utrzymuje, że posiadają bezpośredni kontakt z takimi istotami oraz otrzymują od nich przekazy w formie tak zwanego channelingu.

Osoby, które deklarują, że zostały wzięte przez obcych często mają luki i zaburzenia w pamięci. Ciężko uwierzyć w ich zeznania ze względu na brak solidnych dowodów. Wyznania świadków często są związane z hipnozą. Zdumiewający jest jednak fakt, że część tych osób posiada w sobie nieznanego pochodzenia chipy o idealnie regularnych kształtach. Czy to może być dowód w sprawie ? Obecny rozwój technologiczny ukierunkowany na kontrolowanie umysłu człowieka może sugerować, że być może na takich przypadkowych osobach były prowadzone eksperymenty przez rząd.

W 1952 r. w Stanach Zjednoczonych powstała specjalna jednostka, która miała zająć się badaniem zjawiska ufo i rozwikłać jego zagadkę. Osoby, które do niej należały związane były z rządem, a zwłaszcza z osób, które pracowały dla wojskowości i wywiadu. Grupa używała pseudonimu: ,,The Collins Elite?. Co ciekawe w skład grupy wchodził między innymi założyciel kościoła scentologów Ron Hubbard oraz Jack Persons naukowiec z Kalifornii. Persons był oprócz tego przywódcą loży masońskiej Ordo Templin Orientis oraz zafascynowany był pracami satanisty Aleistera Crowleya.

Hubbard i Persons opierając się na publikacjach Crowleya przeprowadzili rytuał okultystyczny taki sam jak 50 lat wcześniej odprawił sam Crowley. Dzięki temu udało im się otworzyć portal i skontaktować z rzekomymi przybyszami z kosmosu. Na początku badań grupa przyjęła hipotezę, że UFO to tak naprawdę istoty spoza naszej planety, którzy odwiedzają naszą planetę w tak zwanych latających spodkach. Szybko jednak okazało się, że są to tak naprawdę byty bezcielesne, które podszywają się pod przybyszów z innych planet.

W rządzie istniała również druga tajna grupa, która badała zjawisko UFO pod kątem demonologii. Grupa doszła do wniosku, że wiele opowieści o pozaziemskich odwiedzinach są tak naprawdę dowodem obecności siły satanistycznej. Byty bezcielesne przekonywały podczas kontaktu ludzi do pożądania ich drogami oraz trzymania się ich ideologii związanej z sensem życia i systemem wierzeń religijnych. Grupa ujawniła również, że siły, które kontaktowały się z ludźmi w dziwny sposób karmiły się ludzkimi emocjami. Podczas badań wiele osób, które należało do grupy poupadało na zdrowiu. W ocenie tej grupy ludzie kontaktują się tak naprawdę z upadłymi aniołami. Demony próbują ludzi zachęcić do kontaktu zwodząc ludzi fałszywą przynętą jaką jest bez wątpienia obca technologia.

Według historyków Adolf Hitler korzystał z usług medium Marii Orsic. Kobieta ta była medium oraz założycielką tajnego stowarzyszenia o nazwie The Vrill. Maria Orsic podobno nawiązała kontakt z cywilizacją pozaziemską z układu Aldebaran. Od rzekomych istot pozaziemskich naziści mieli pozyskać plany budowy dyskowych samolotów.

 Warto wspomnieć również o tym, że Aleister Crowley w 1918 r. za pomocą ceremonii satanistycznej nawiązał kontakt z bytem o imieniu Lam. Istota ta z wyglądu z pewnością może nam się skojarzyć ze współczesnym wyobrażeniem istoty pozaziemskiej tak zwanego Szaraka.

Lam

 Roger Morenau były członek sekty w trakcie jednego ze swoich wywiadów ujawnił, że istoty pozaziemskie to tak naprawdę upadłe anioły, które w czasach ostatecznych będą chciały zwieść ludzkość.

 W 1974 r. były francuski dziennikarz Claude Vorihon przyjął imię Rael. Założył on ruch realiański. Członkowie tej sekty wierzą w to, że Rael otrzymał przekaz od twórców życia na Ziemi, którzy tak naprawdę pochodzą z innej planety. Realianie uważają, że w przeszłości istoty zaawansowane technologicznie odwiedzały nas i przekazały nam mały zrąb swojej wiedzy inżynieryjnej. Ciekawe jest to, że grupa ta jako symbol swojej grupy przyjęła swastykę. Symbol niewątpliwie związany jest z okultyzmem. Najciekawszą jednak informacją związaną z tą grupą jest to, że Międzynarodowy Ruch Realiański dąży do tego by zbudować ambasadę dla istot pozaziemskich. Co ciekawe Realianie dążyli by platforma do przyjmowania obcych statków powstała w Izraelu.

symbol Realian

 Według proroctw Pisma Świętego tuż przed drugim przyjściem Chrystusa świat czeka wielkie zwiedzenie przygotowane przez Szatana. Przede wszystkim według jednego z proroctw zawartych w Biblii w Jerozolimie tuż przed przyjściem Antychrysta ma zostać odbudowana III świątynia. Czy to przypadek, że Realianie dążą do zbudowania lądowiska dla UFO właśnie na Ziemi Świętej, gdzie została przelana święta krew Boga ? Chrystusa.

 Bazując na proroctwach biblijnych można dojść do wniosku, że obecność ,,kosmitów? w naszym świecie zachęca nas do przyjęcia i zaakceptowania samego Szatana choć w złudnej formie zaawansowanej obcej istoty, jako naszego zbawiciela.

W Turcji wiele osób deklaruje, że miało kontakt z istotami z innego wymiaru. Wiele osób podkreśla, że miały kontakt z Dżinami (zły duch) i zostały przez nie wzięte. Następnego ranka po wizycie budzą się z brązową farbą na dłoniach. W Turcji ludzie nazywają to zjawisko ,,naznaczeniem przez dżina. To samo obserwuje się w przypadku ludzi rzekomo porwanych przez Obcych. Oni również wracają z dziwną pieczęcią na ciele bądź brązową farbą na ciele.

Amerykańska psycholog, dr Iris Madack bada zjawisko UFO oraz uprowadzeń. Kobieta doszła do bardzo ciekawych wniosków. Według niej istnieje wielki związek między zjawiskiem UFO, a zjawiskami paranormalnymi. Jedna z badanych przez nią kobiet o imieniu Amanda twierdziła, że nim została uprowadzona to miała kontakt z dziwnymi zjawiskami od dzieciństwa. Kobieta wspomina: Odgłosy chodzenia po domu słyszałam jeszcze wtedy, gdy byłam bardzo mała. Cienie pojawiły się później, gdy miałam jakieś dwadzieścia lat. Kobieta dodała również, że w jej domu wiele sprzętów wariowało; słychać było dziwne trzaski w telefonie, który do tego sam dzwonił, po drugiej stronie nikt się nie zgłaszał, samoistnie przestawiało się radio, migotały lampy w pokoju i na werandzie. Często nawiedzały ją również dziwne sny, w których pojawiały się zarówno statki kosmiczne, jak i Obcy i hybrydy.

Dla wielu osób bliskie spotkania z istotami pozaziemskimi okazały się brzemienne w skutkach. Odmiana ich losu przejawiała się najczęściej przez nabycie bądź rozbudzenie przez nich zdolności psychotronicznych takich jak: czytanie w myślach, dar leczenia bądź pozbycie się dolegliwości, z którymi borykali się przez lata. Osoby, które twierdzą, że zostały uprowadzone podkreślają, że tak zwane wzięcie było poprzedzone zjawiskiem opuszczenia przez nich ciała, czyli tak zwanego OOBE. Na marginesie dodam, że posiadanie takich zdolności jest jednym ze znaków opętania demonicznego.

 Lynn Catoe w czasie swojej dwuletniej pracy badawczej skompletował listę 1600 książek i artykułów z dziedziny UFO na potrzeby Sił Lotniczych Stanów Zjednoczonych. Ona również wskazuje na bliski związek między zjawiskami UFO a fenomenem okultystycznym i zdemonizowaniem: Duża część dostępnej literatury na temat UFO jest blisko związana z mistycyzmem i metafizyką. Zajmuje się takimi zagadnieniami, jak: telepatia, pismo automatyczne, niewidzialne istoty oraz takimi zjawiskami jak manifestacje duchów i zdemonizowanie. Wiele sprawozdań na temat UFO ukazujących się obecnie drukiem uderzająco przypomina przypadki zdemonizowania oraz okultystyczne fenomeny, znane od dawna teologom i parapsychologom.

Bez wątpienia można stwierdzić, że ze zjawiskiem ufo bardzo ściśle związany jest okultyzm. W ostatnich latach na sile wzrosła liczba obserwacji niezidentyfikowanych obiektów na całym świecie. Jednak, aby się upewnić bardziej w tej tezie należy sięgnąć do źródła, czyli przekazów rzekomych istoto pozaziemskich.

 Dolores Canzon jest autorką wielu publikacji na temat UFO. Swoje książki napisała na podstawie wspomnień pacjentów, którzy byli poddani tak zwanej regresji hipnotycznej. Jako specjalistka w sferze regresji hipnotycznej spotkała się z wieloma pacjentami, którzy pragnęli poznać swoje poprzednie wcielenia. Jej pacjenci w trakcie transu wyjawiali jej niesamowite szczegóły związane ze swoim dawnym życiem również na innych planetach. Przede wszystkim z opowieści jej pacjentów wynika, że ludzka rasa została stworzona w wyniku eksperymentu genetycznego oraz, że istnieje reinkarnacja. System wierzeń Obcych jest zadziwiająco podobny do tego jaki nakazują nam religie Wschodu. Tak naprawdę taka ideologia to czysty spirytyzm. Podobne teorie głosił między innymi satanista Crowley.

 Obcy oczywiście zapewniają w swoich wiadomościach, że ludzkość czeka złota era, w której na całym świecie zapanuje pokój.

 Jednym ze znaków końca świata ma być zapewnienie ludzi, że nastanie pokój i bezpieczeństwo. Do nas należy wybór, czy uwierzymy w to, że kosmici są naszymi twórcami, czy uwierzymy w to jak jest napisane w Biblii, że czeka nas jedno wielkie zwiedzenie. Za zjawiskiem ufo stoi sam Szatan oraz jego armia upadłych aniołów. Argument ten można na koniec poprzeć jeszcze jednym ciekawym powiązaniem. Tak zwane znaki od Obcych, czyli kręgi zbożowe często przedstawiają symbole okultystyczne. Powiązań jest mnóstwo i trzeba wyjątkowej niemocy intelektualnej by nie dostrzec jednego wielkiego boju jaki toczy się na naszej planecie między siłami ciemności, a dobra. Jak jest napisane w Biblii: Bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.