Satanistyczne krzywdy na dzieciach i ideologia gender

Najmłodsi są szczególnie ukochani przez Stwórcę. W Biblii czytamy: Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im, do takich bowiem należy Królestwo Boże. Logiczne jest to, że ludzie oddający cześć Szatanowi nienawidzą dzieci. Rytualne nadużycia satanistyczne w stosunku do dzieci mają na celu systematyczną degradację, demoralizację i ponowne ukształtowanie dzieci.

 W czasie obrzędów satanistycznych dzieci są krzywdzone i zmuszane przemocą do czegoś, co jest sprzeczne z ich wolą. Dzieci robią wszystko to co dla osób normalnych jest ohydne i niedopuszczalne, a wręcz obrzydliwe. Sataniści zmuszają dzieci do jedzenia swoich odchodów, czy picia moczu. Dzieci często jedzą seksualne organy zwierząt bądź są karmione kawałkami ludzkiego mięsa. Tego typu czynności bardzo niszczą psychikę dziecka i w przyszłości jako osoby dorosłe nie mogą one uwolnić się od złych wspomnień.

 Nadużycia wobec dzieci bardzo często mają charakter seksualny. Gwałty na dzieciach bywają tak brutalne, że konieczne bywają operację. Dzieci zmuszane są do oglądania jak zabijane są noworodki jako ofiary ku czci szatana. W czasie ceremonii okultystycznych dzieciom często podaje się środki na przeczyszczenie. Smaruje im się twarze własnymi odchodami oraz zmusza do ich zjedzenia.

Bardzo ciężko dostać się do grupy okultystycznej i zyskać dowody na istnienie grup, które notorycznie krzywdzą małoletnich. W całym brutalnym procederze biorą udział zazwyczaj osoby wysoko postawione, które piastują ważne stanowiska. Osoby, które były świadkami są często po prostu uśmiercani. Pozostałości po dzieciach, które zostały w brutalny sposób po prostu zamordowane są po prostu palone. Rytuały zazwyczaj odbywają się na terenach prywatnych. Jeżeli pozostałości rytualne zostały zakopane na miejscu rytuału zostają one kilka godzin później przeniesione w inne miejsce. Dzieci, które żyją i mogły by coś powiedzieć są zastraszane, że jeżeli coś powiedzą to członkowie ich rodzin zostaną zabici. Sataniści, aby wzmocnić strach u dziecka często torturują i zabijają zwierzę na oczach dziecka. Dzieci zostają także przemocą zmuszane do tego by same zabiły noworodki.

Sataniści dopuszczają się takich czynów wobec dzieci, ponieważ chcą zniszczyć to co Bóg umiłował najbardziej, czyli małe bezbronne istoty. Dzieci same nie mogą się obronić i bardzo łatwo nimi manipulować. Według satanisty Aleistera Crowleya najlepszą ofiarą są małe dzieci płci męskiej. Destrukcja dzieci zaspokaja demony. Członkowie grup satanistycznych mają plany, by w przyszłości dzieci same chętnie do nich dołączały. Sataniści chcą przygotować małoletnich i utrwalić w nich zły wizerunek własnej osoby by w przyszłości chętniej dokonywały złych czynów.

Satanistyczne rytuały są przyczynami rozwoju postaci choroby jaką jest rozszczepienie osobowości. Badania wykazują, że aż 25% osób, które posiadają tą dolegliwość w Ameryce Południowej było w dzieciństwie poddanych rytualnym obrzędom satanistycznym.

 Dzieci nie są, tylko krzywdzone przez rodziny, które są zaangażowane w okultystyczną działalność. W Stanach Zjednoczonych dzieci bardzo często krzywdzone były w przedszkolach. Rodzice nie chcieli uwierzyć w okropne historię opowiadane przez ich pociechy.

 Współcześnie na naszych dzieciach wypełnia się plan satanistów by do rytuałów wciągnąć jak najwięcej dzieci. Ideologia gender nie bez powodu ma zostać wprowadzono do przedszkoli i szkół. Dzieci zatracą granicę tego co jest dobrym, a złym dotykiem jeśli na lekcjach będą zachęcane od najmłodszych lat do masturbacji i aktywności seksualnej. Próbuje się dzieciom również wmówić, że mogą one być homoseksualistami od urodzenia bądź innej płci niż w rzeczywistości są. W rytuale okultystycznym bardzo ważne są homoseksualne orgie. Satanistów cieszy, kiedy dziecko jest deprecjonowane od najmłodszych lat. W Holandii przedszkola ulokowane są bardzo blisko burdeli. Dzieci oswajane są ze zboczeniami od najmłodszych lat. Tak naprawdę dzieci są oswajane i programowane, że tego typu zachowania to coś normalnego. W Holandii wielu nauczycieli, którzy nauczali wychowania seksualnego okazało się być czynnymi pedofilami. Kraj ten zasłynął również tym, że tamtejsi pedofile stworzyli podręcznik jak molestować dziecko, by nie powiedziało o tym rodzicom. Sataniści realizują się również w szkołach. W Stanach Zjednoczonych w szkole można chodzić na lekcję satanizmu. Ustawę taką podpisał i wdrożył Barack Obama.

 Sataniści chcą zyskać jak najwięcej dzieci korzystają również z legalnych źródeł ich zdobycia. Wiele satanistów podejmuje decyzje o adoptowaniu dzieci poza granicami własnego kraju. Dzięki temu procederowi nieznany jest los wielu dzieci. Ludzie bardzo wierzą, że system prawny jest sprawiedliwy. Niestety coraz więcej obecnie słyszy się o zabieraniu dzieci biologicznym rodzicom i rośnie liczba nadużyć z tym związanych. Ostatnio nagłośniona została afera we Włoszech w prowincji Reggio Emilia, gdzie działała grupa przestępcza, która zajmowała się wyłudzaniem dzieci w majestacie prawa od biologicznych rodzin. Do szajki tej należały osoby piastujące wysokie stanowiska jak: lekarze, przedstawiciele lokalnych władz, psycholodzy oraz pracownicy socjalni. Oficjalnie stworzono centrum opieki specjalistycznej zajmującej się leczeniem urazów dzieci molestowanych, gdzie fałszowano dokumentacje medyczną tak by wykazać, że dzieci są maltretowane i molestowane seksualnie w swoich domach. Rysunki dzieci były przerabiane w ten sposób, że domalowywano tam narządy płciowe, co miało poświadczyć fakt molestowania seksualnego. Dzieciom kazano również uśmiercać swoich rodziców w myślach. Terapeuci wmawiali dzieciom domniemaną winę ich rodziców. Dzieci odebrane rodzicom bardzo szybko trafiały do par homoseksualnych oraz między innymi do właścicieli sex shopów. W wyniku śledztwa okazało się, że doszło do przynajmniej dwóch przypadków gwałtów u rodzin zastępczych. Jedenastoletnia dziewczynka została zgwałcona przez parę lesbijek. Homoseksualiści często są zaangażowani w pedofilię bądź są też członkami sekt satanistycznych.

 Katarzyna Gould psycholog kliniczny opracowała listę typowych symptomów, które świadczą o tym, że dziecko mogło paść ofiarą satanistycznych rytuałów:

 1. • Przesadne zajmowanie się moczem i odchodami. Korzystanie ze słów określających mocz i odchody, które nie są używane w domu.
 2. • Mówienie o występowaniu odchodów na twarzy lub ustach. Ciągłe mówienie o moczu i odchodach przy obiedzie.
 3. • Mocz lub kał rozmazane po łazience.
 4. • Niemożność nauczenia dziecka korzystania z nocnika, czy ubikacji. Dziecko może odczuwać lęk, że zostanie zmuszone do zjedzenia swoich odchodów.
 5. • Nadmierne zainteresowanie gazami brzusznymi, częste wydawanie ustami dźwięków towarzyszących uchodzeniu gazów, korzystanie ze słów nie używanych w domu na określenie tego wydarzenia.
 6. • Agresywna zabawa nosząca znamiona sadyzmu. Dziecko rani kogoś celowo i cieszy się, kiedy to czyni. Niszczy zabawki.
 7. • W zabawie dominują czyny o charakterze destruktywnym. Dziecko udaję, że wyrywa, wykrzywia, odrąbuje części ciała. Spośród słów używa takich jak ciąć, przerzynać, kroić, rąbać. Wyjmowanie oczu lub innych części głowy zabawki jako również chętnie stosowana forma zabawy.
 8. • Ranienie zwierząt lub rozmawianie o tym, że zwierzęta są ranione lub zabijane.
 9. • Nadmierne zainteresowanie śmiercią. Dziecko ,,ćwiczy” swoją śmierć, to, że jest już martwe. Pyta, czy umrze w wieku 6 lat oraz, czy zjada się ciała zmarłych.
 10. • Lęk przed tym, że w ciele dziecka znajduje się ciało obce.
 11. • Lęk przed pójściem do wiezienia, byciem związanym, zamkniętym w klatce, mówienie o możliwości poszukiwania dziecka przez policję.
 12. • Nienormalny lęk przed duchami i potworami, Dziecko bardzo często bawi się w duchy i potwory.
 13. • Lęk przed złymi ludźmi, którzy mogą zabrać dziecko, włamać się do domu, zabić rodziców, czy też spalić dom.
 14. • Emocjonalne zaburzenia oraz zaburzenia w zachowaniu nie mające nic wspólnego z ze stylem wychowania przez rodziców.
 15. • Nadmierne zainteresowanie diabłem, magią, magicznymi napojami, nadnaturalnymi mocami i krzyżami.
 16. • Dziwne pieśni lub same refreny śpiewane przez dziecko, których tematem jest seks lub ,,inna dziedzina”, o której nie wolno mówić.
 17. • Cyfry i litery zawsze pisane tyłem (alfabet diabła)
 18. • Mówienie o lekach, pastylkach, cukierkach, grzybach lub zastrzykach. Mówienie o skutkach zażywania narkotyków.
 19. • Częste osłabienie, choroby, nagłe pojawienie się alergii i wymioty.
 20. • Mówienie o szkole o osobach, które nie są nauczycielami.
 21. • Mówienie o ,,innym tatusiu” bądź ,,innej mamusi”
 22. • Mówienie o postaciach z bajek jakby byli prawdziwi (oprawcy często przyjmują takie imiona)
 23. • Mowa o ludziach w strasznych kostiumach.
 24. • Mowa o praktykach seksualnych dzieci w szkołach.
 25. • Rozmawianie o tym, że przebywało się w domach innych ludzi lub innych miejscach. (szpitalach, kościołach, innej szkole)
 26. • Mowa o zdjęciach, czy filmach robionych w przedszkolu w takich momentach, w jakich normalnie się tego nie robi. Dziwne opisy nagości lub zaangażowania zwierząt.
 27. • Znaki na plecach dziecka, dziwne, czy jakieś niezwykłe siniaki tworzące pewne wzory.
 28. • Mary senne czy sny dotyczące któregokolwiek z powyższych punktów.

 Według psycholog sataniści chcąc mieć dostęp do wykorzystywania małoletnich często zatrudniają się jako nauczyciele bądź administratorzy. W dzisiejszych czasach ciężko całkowicie uchronić dziecko przed destrukcyjnym wpływem satanistów. Najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na domową edukację dziecka. Powinno się również samemu uświadamiać dziecko i istnieniu tego typu zagrożeń oraz obserwować zainteresowania i zachowanie dziecka. Ludziom wydaje się, że nawet jeśli istnieją sataniści to skala tego zjawiska jest mała. Społeczeństwo w głowie ma utrwalony wizerunek satanisty jako osoby, która ma długie włosy i słucha muzyki black metalowej. Tak naprawdę sataniści to bardzo często osoby wpływowe, które noszą drogie ubrania, posiadają wysoki status społeczny i nikt by ich o tego typu działania nie podejrzewał. W proceder zaangażowani są policjanci, lekarze, sędziowie, którzy należą często do lóż masońskich.

Źródła: 

1/ O  Holandii: https://www.youtube.com/watch?v=HTIARn1SOL0&t=3s

2/ Afera we Włoszech: https://www.pch24.pl/skandal-we-wloszech--grupa-przestepcza-zabierala-dzieci-i-oddawala-pseudorodzinom-lgbt,69402,i.html

3/ Satanizm w USA: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/prezydent-barack-obama-swoim-odejsciem-zalegalizowal-satanizm-szczeblu-panstwowym-2016-09

4/ Książka: Satanizm jako ucieczka w absurd autor ks. Jeffrey J. Steffon