Przerażająca historia Teresy - zbrodnie na tle satanistycznym

Na youtubie możemy znaleźć bardzo przerażający reportaż z 1989 r. Bohaterką programu jest 15 letnia Teresa. Opowiada ona w wywiadzie dla australijskiej telewizji o swojej 12 letniej gehennie. Historia nastolatki jest tak szokująca, że wręcz nie do uwierzenia. 

W wieku 2 lat dziewczynka trafiła pod opiekę swojej babci. Rodzice dziewczynki się rozeszli, a matka nie miała na tyle stabilnej sytuacji życiowej, aby móc zająć się córką. Wydawać by się mogło, że pod opieką babci dziewczynka będzie bezpieczna. Teresa w wywiadzie powiedziała, że to jej babcia była liderką okultystycznej grupy. Dziewczyna przez 12 lat była zmuszana do brania udziału w rytuałach satanistycznych. 

Teresa była zmuszana do uprawiania seksu z około 20 osobami, które brały udział w satanistycznej ceremonii oraz do współżycia ze zwierzętami głównie kozłami. Reporter zapytał dziewczynę jak na napaść seksualną reagowała jej babcia. Dziewczyna odparła, że jej babcia, albo się śmiała, albo sama brała udział w orgii seksualnej. 

Przywódcy sekty czcili Lucyfera i mówili, że cieszy się on z tego, gdy są zabijani ludzie. Według zeznań dziewczynki najgorsze rytuały odbywały się w bardzo dużej luksusowej willi. Dziewczyna nie potrafi jednak wskazać miejsca, gdzie ona się dokładnie znajdowała, ponieważ zwykle była odurzona narkotykami. Z wyglądu willa przypominała zamek. W rytuałach uczestniczyli bardzo bogaci ludzie. 

Nastolatka powiedziała, że raz do willi został przyprowadzony włóczęga. Na początku mężczyzna się śmiał, ale zaczął krzyczeć, kiedy podcięto mu gardło. Dosłownie rozpruto go na oczach zgromadzonych członków sekty. Teresa była świadkiem kilku morderstw. W tej willi dokonywano większej ilości morderstw. Najczęściej mordowane były noworodki lub płody zabijane podczas zabiegu aborcji. Na dziewczynce dokonano około 8 aborcji. Podczas jednego z zabiegów na jej oczach wyciągnięto jej płód, zabito go, a potem zmuszono Teresę by zjadła własne dziecko. 

Dziennikarzowi ciężko było uwierzyć w słowa nastolatki próbował je podważyć i zapytał ją, czy aby ta historia nie jest jedynie złym snem. Dziewczynka zaprzeczyła, aby to był, tylko nocny koszmar. Mężczyzna przeprowadzający wywiad nie mógł zaakceptować słów dziewczyny póki nie zapoznał się z aktami medycznymi. Badania lekarskie potwierdzały, że Teresa była wielokrotnie wykorzystywana seksualnie, a nawet kilka razy urodziła. 

Policja nie podważyła zeznań Teresy. W opinii psychiatry dziewczyna mówiła prawdę. Historia, którą opowiedziała Teresa nie była wynikiem choroby psychicznej. Relacja nastolatki była jak najbardziej autentyczna. 

Śledztwo związane z sektą, która znęcała się na dziewczyną dotyczyło grupy, która działała głównie w Wielkiej Brytanii. Historię Teresy dano do przesłuchania biegłemu, który w tamtych latach zajmował się około 21 sprawami o podobnym wydźwięku. Mężczyzna ten potwierdził słowa dziewczyny przyznając, że słowa Teresy zostały potwierdzone przez trzy inne ofiary napaści seksualnych, a dokładnie 3 chłopców w wieku 4, 5 i 6 lat. Badania medyczne potwierdziły u tych dzieci, że były wykorzystywane oralnie i analnie. Poza tym skąd mali chłopcy potrafiliby opisać z niezwykłą precyzją przebieg rytuałów satanistycznych i opowiadać o ofiarach ze zwierząt i ludzi ? 

Teresa oraz chłopcy opowiedzieli o tym, że dzieci zamykane były w pudełkach, które z wyglądu przypominały trumny. Pudełka te wypełnione były fekaliami, robakami, a czasem wężami. Wszystko to miało sprawić, aby dzieci odczuwały jak największy strach. 

Ludzie nie wierzą za bardzo aktualnie w takie historię. Osoby, które ujawniają pedofilsko ? satanistyczny proceder są często zabijane. Ludziom nie mieści się w głowie, że współcześnie można zabijać i wykorzystywać seksualnie małe dzieci. Media milczą na takie tematy. Z jednej strony milczą, a z drugiej strony okładki bardzo znanych czasopism przepełnione są symbolami okultystycznymi. 

Czy historia, którą opowiedziała Teresa może być prawdziwa ? Nie trzeba szukać daleko, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie. Współcześnie bardzo aktywnie działa Zakon Dziewięciu Kątów (O9A), który został założony w 1960 r. lub w 1970 r. w Walii bądź Shropshire na terenie Wielkiej Brytanii. Zakon ten tak naprawdę jest międzynarodową grupą neonazistowskich satanistycznych pedofili. 

Grupa prężnie działa w sieci. Wydają nawet własne publikację, w których nawołują do wykorzystywania seksualnego dzieci. O9A chwali gwałty i pedofilię. Ohydny proceder wykorzystywania nieletnich jest potrzebny po to, aby osiągnąć wyższy poziom duchowy. Skąd my to znamy ? Przypomnieć sobie możemy słowa zainteresowanego okultyzmem Kajetana Poznańskiego, który z zimną krwią zamordował niewinną dziewczynę, by snuć wywody filozoficzne, że zabicie człowieka niczym nie różni się od zabójstwa człowieka. Kajetan przez tą zbrodnię również miał wynieść się na wyższy wymiar duchowy. 

Członkowie grup 09A co jakiś czas wpadają w ręce służb. Ryan Fleming z O9A przebywa obecnie w więzieniu gwałt na 14 letniej dziewczynce. Jacek Tchorzewski również członek grupy został skazany za posiadanie ponad 500 zdjęć i filmów przedstawiających gwałty na dzieciach w wieku 6 lat. Dopuszczał się on również nekrofilii. 

Ta satanistyczna grupa wierzy, że istnieją historyczne przesłanki by praktykować składanie ofiar z ludzi, ponieważ dawniej ludzie byli składania w ofierze ku czci bogów takich jak choćby Baphomet. 

Grupa 09A ma wiele blogów w sieci. Ich treści są szokujące. Na youtubie umieszczają muzykę, która stanowi podkład do ich  okultystycznych rytuałów. Treściami pedofilskimi wymieniają się na kanałach w mediach społecznościowych. Wykorzystują do tego głównie Telegram. Przerażające są statystyki, które świadczą o tym, że naprawdę masa osób przynależy do tej niebezpiecznej grupy. Czy możemy czuć się bezpiecznie ? Szczerze napiszę, że nie. Grupa prócz składania ofiar z ludzi stoi za licznymi zamachami terrorystycznymi. 

Sceny z filmu Patryka Vegi: Small World, czy filmu dokumentalnego Oko diabła mają niestety miejsce. Każdego roku ginie coraz więcej osób, w tym nieletnich. Do dziś nie znamy losów chłopca, który trafił do adopcji Adasia Krupińskiego. 

Źródła:

1/ https://en.wikipedia.org/wiki/Order_of_Nine_Angles

2/ https://www.youtube.com/watch?v=c2ioRBNriG8&t=979s