Rytuały satanistyczne na dzieciach

Rytuały satanistyczne na dzieciach 

Wiele osób mi zarzuca, że za wiele piszę o takich tematach, że trzeba odpuścić, że takie przerażające historie mają miejsce, ale nie można z tym nic zrobić. Ze smutkiem obserwuje wiele grup na youtubie. Wiele osób ma się za prawdziwych aktywistów, ale temat handlu dziećmi w mojej ocenie po prostu ośmieszają. Ich działania skupiają się  przede wszystkim na gloryfikacji własnej osoby, a oprócz tego wyłudzają pieniądze od internautów za to, że w ogóle poruszają ten temat. Ciężko mi wskazać kogoś wiarygodnego w sieci. W dobie cyfrowego rozwoju nikt nie robi webinarów na ten temat. Nikt nie organizuje marszów w imię ofiar pedofilów. W Polsce nie dzieję się wiele.  Nie ma takiej osoby, dlatego sami musimy działać i dbać o to, aby dzieci z naszych rodzin oraz najbliższego otoczenia były bezpieczne. Na mój adres e-mail trafiła wiadomość, że ktoś chętnie podzieli się ze mną zdjęciami jak maltretowane i torturowane są dzieci na Ukrainie, że istnieję studio filmowe w Chersoniu, gdzie kręcą takie sceny. Nie potrzebuje takich obrazów, wiem, że internet jest wypełniony po brzegi tego typu treściami szczególnie w darknecie. Proceder wykorzystywania seksualnego nieletnich ma się dobrze i tak naprawdę nikt z tym nic nie robi. Głównym powodem jest to, że często osoby na wysokich stanowiskach dopuszczają się aktów pedofilskich. Sprawy są umarzane bądź zatajone przed opinią publiczną. Jeśli ktoś myśli, że w Polsce nie dochodzi do zbrodni na tle okultystycznym, to żyję w jednym wielkim "Matrixie", 

 Dzieci są wykorzystywane w celach kultów religijnych, celach seksualnych i wszystkich innych. To gwałty, tortury, stręczycielstwo, przemysł pornograficzny, rytualne morderstwa i kanibalizm. Morduje się dzieci do przywoływania demonów lub w celach poznania przyszłości. Nauki tajemne głównie okultyzm głoszą, że energia istot żywych jest niezbędna do materializacji bytów niematerialnych. 

Aleister Crowley nauczał: Krew jest życiem. To proste wyjaśnienie przez Hindusów mówiących, że krew jest głównym wehikułem życia. 

W kulturach pierwotnych, potem w cywilizacjach starożytnych krew była mistycznym elementem wielu obrzędów. 

Sławomir Luter od wielu lat interesuję się pre-genezą satanistycznych praktyk: W kręgach pedofilsko-satanistycznych istnieję rytuał umożliwiający demoniczne opętanie dziecka. Polega on na analnej penetracji dziecka do lat trzech, której towarzyszy potworny ból, członek męski wywiera nacisk na nerwy kości ogonowej powoduje chwilowe przesunięcie bólu oraz gwałtowny przebłysk światła przed oczami ofiary. Jest to moment otwarcia tak zwanego "trzeciego oka", oka duchowego ofiary, która staje się w takiej operacji podatna na opętanie. Proces ten nazywa się Kluczem Dawida. Efektem tego jest również utrata pamięci poobijanego dziecka takimi torturami. Ta szczególnie okrutna forma rytuałów szamańskich ułatwia implantowanie wielu osobowości. Nie jest niczym innym jak umożliwieniami zagnieżdżenia się w osobowości dziecka czasami nawet kilkunastu demonów. 

Sprawcami największych krzywd wobec dzieci są osoby, które mają największy autorytet w oczach dzieci: rodzice, nauczyciele, krewni, sąsiedzi, czy też duchowni (wszystkich denominacji). 

Związek Boga z dziećmi jest szczególnie bliski (Mt. 18:1-10; 19:13-15). Szatan wie o tym. Zniszczenie psychiki dziecka jednej generacji oznacza zniszczenie ludzkości w następnym pokoleniu. Dlatego młodzież jest w centrum uwagi Szatana na czasy ostateczne. 

Jednym z najgorszych wykroczeń przeciwko ludziom są tak zwane satanistyczne krzywdy rytualne. Satanizm jest religią mocy. Ludzie decydują się czcić Lucyfera dla mocy i sławy. To pragnienie mocy wyraża się seksualnym wyzyskiem dzieci, znęcaniem się nad nimi i nad zwierzętami, do czego sprowadzają się satanistyczne rytuały. 

Dzieci programuje się przy pomocy hipnozy i strachu, aby nie pamiętały tych traumatycznych przeżyć. Dzieci są gwałcone muszą patrzeć na mordowane na ich oczach zwierzęta oraz są zmuszane do tego, aby mordować własne pieski i kotki. 

Zachęcam do obejrzenia filmu -> LINK