Jan Paweł II w piekle - wizja dziewczynki, która przeżyła śmierć kliniczną

Jan Paweł II w piekle - wizja dziewczynki, która przeżyła śmierć kliniczną

Od jakiegoś czasu w internecie głośno jest o historii dziewczyny, która przeżyła śmierć kliniczną. Dziewczynka pochodzi z Ameryki Południowej. Wizja jaką otrzymała podczas śmierci klinicznej jest dla wielu osób wierzących bardzo szokująca. Dziewczynka wyznała, że po tamtej stronie widziała Jana Pawła II, który cierpiał okropne męki w piekle. 

Czytaj więcej: Jan Paweł II w piekle - wizja dziewczynki, która przeżyła śmierć kliniczną

Modlitwa i znaki

Modlitwa i znaki 

 

Trwając w wierze w Boga spotykają mnie różne dziwne wydarzenia. Chciałabym się podzielić kilkoma dziwnymi wydarzeniami jakie miały miejsce w ostatnim czasie. Życie człowieka nie jest wolne od zmartwień i trosk. Jakiś czas temu wyjechałam na kilkudniową wycieczkę, szczerze nie miałam po co wracać do swojego miasta. Nie miałam pracy i modliłam się o to by Bóg to zmienił.

Czytaj więcej: Modlitwa i znaki

Siła modlitwy

Siła modlitwy 

Biblia nieustająco opisuje sytuacje, w których Bóg bezpośrednio zwraca się do człowieka. I to zwraca się poprzez znaki, niejasne symbole. Zdarzały się takie sytuacje, że mówił bezpośrednio wprost do proroków. Dziś wydaje się, że Bóg milczy i do nas nie przemawia. Ciężko się modlić, gdy wydaje nam się, że Bóg i tak nie wysłuchuje naszych próśb, bo na nie nie odpowiada. Kościół powszechny rzadko opisuje historię, w których ktoś się o coś modlił i został wysłuchany.

Czytaj więcej: Siła modlitwy

Zwiastun śmierci osobiste doświadczenie

Zwiastun śmierci osobiste doświadczenie 

Osobiście bardzo wierzę w pewne znaki, które zwiastują nam zarówno  dobre jak i złe nowiny. Ciąża jest oznaką tego, że niedługo na świat przyjdzie nowe istnienie. Wierzę, że pewne sytuacje zwiastują nam również śmierć bliskich nam osób. Chciałabym podzielić się paroma sytuacjami z mojego życia, które utwierdziły mnie w tym przekonaniu. 

Czytaj więcej: Zwiastun śmierci osobiste doświadczenie

Wyśnione

Wyśnione

Pamiętam kiedyś jako małe dziecko oglądałam film o tym, że ktoś kogoś wyśnił, a potem poznał w realnym życiu. Nie wierzyłam w to, że takie coś może się wydarzyć. Pamiętam, że przez jakiś czas śnił mi się sen mężczyzna, że idę z nim do parku z dwójką dzieci. Widziałam jego ubranie, ale nie widziałam twarzy. Jedno z dzieci było mało wyraźne. Sen ten powtarzał mi się bardzo często. Kilka lat później spełnił się. Poznałam dokładnie tak ubranego mężczyznę. To jedna z bliskich mi osób. Dwójka dzieci należała do mojej siostry. Kiedy miewałam te sny siostra miała tylko jedno dziecko. Sen sprawdził się po 5 latach. Jednak moja druga historia jest o wiele bardziej szokująca. 

Czytaj więcej: Wyśnione

Apel do czytelników

Apel do czytelników

Witam. Drodzy czytelnicy ! Miłośnicy poszukiwania głębszego zrozumienia świata nie tylko materialnego, ale i duchowego. Zachęcamy Was do przesyłania swoich historii. Otwarcie napiszę, że chcemy je bardzo publikować. Dlatego prosimy o rozsądne przesyłanie nam wiadomości. Prosimy Was o relacje  i opisy waszych niecodziennych zdarzeń. Zapytajcie swoje najbliższe otoczenie: babcie, dziadków, znajomych, czy wydarzyło im się w życiu coś niesamowitego. Chcemy uniknąć sytuacji, gdy ktoś nam coś przesyła, a potem grozi sądem za publikowanie nagrań. Jest to bardzo niefajne i zniechęcające. Możecie przesyłać nam nagrania w formie wiadomości elektronicznych, wiadomości audio itp. Może posiadacie stare fotografie, na których widać tak zwane zjawy. Może doświadczyliście cudownej mocy modlitwy, mieliście sny prorocze, przeczucia, że coś się stanie. Być może byliście świadkami, że u was straszy itp. A może przeczytaliście coś bardzo ciekawego np. artykuły teksty odnośnie proroctw i przepowiedni na najbliższy czas itp. 

Czytaj więcej: Apel do czytelników

Karty Tarota - niebezpieczeństwo

Karty Tarota - niebezpieczeństwo

W moim domu umiejętność wróżenia z kart była na porządku dziennym. Dalsi krewni również potrafili wróżyć i byli medium. Mój ojciec był mistrzem wróżenia z kart Tarota. Jego wróżby spełniały się w 100%. Nie miałam pojęcia, że to coś złego. Na ogół spełniały się ludziom złe wróżby: dotyczące chorób, śmierci, wypadków itp. Kiedy ojciec wróżył z kart, to czułam w sobie wewnętrzny niepokój. Z jednej strony bardzo mnie to fascynowało z drugiej wizerunki przedstawione na talii - wywoływały we mnie strach np. karta wisielca, diabła itp. Pewnego dnia ojciec wróżył mojej mamie. Wróżba dotyczyła bardzo dużej zmiany w życiu, utraty jakieś bliskiej osoby. Tydzień po tym mój ojciec zmarł. Wywróżył własną śmierć. Jego pozostałe wróżby spełniły się całkowicie. 

Czytaj więcej: Karty Tarota - niebezpieczeństwo