Genialne dzieci, czy posiadają swoje zdolności z poprzednich żyć ?

Genialne dzieci, czy ich talenty pochodzą z poprzednich żyć ? 

Mozart grywał na fortepianie już w wieku 4 lat. W wieku 8 lat ułożył już swoją własną operę. Paganini niesamowicie grał na skrzypcach od wczesnej młodości, będąc jeszcze dzieckiem. Rembrandt nim zaczął uczyć się czytać doskonale rysował. 

Czytaj więcej: Genialne dzieci, czy posiadają swoje zdolności z poprzednich żyć ?

Potęga myśli

Potęga myśli

Człowiek posiada w sobie siły, o których zazwyczaj nic nie wie. Panuje nad nimi myślą. Myślami burzy bądź rozbudowuje swe życie, stwarza harmonię, czy niezgodę, zdrowie lub chorobę, powodzenie lub niepowodzenie, bogactwo i ubóstwo. Całym wszechświatem kieruje jedno prawo: To samo górą, co dołem. Bóg stworzył wszechświat na podobieństwo swoje. Człowiek jest kopią wszechświata, mikrokosmosem w makrokosmosie. 

Czytaj więcej: Potęga myśli

O energii i amuletach

O energii i amuletach

Największe znaczenie wobec przedmiotów, które mają przyciągać szczęście odgrywa wiara. To zdanie: amulet powinien przynieść szczęście to sugestia. Z sugestii rodzi się energia, która ma na nas zbawienny wpływ potrafi również czynić cuda. Również modlitwa i zagłębianie się w kwestie sprawy duchowej wyzwalają z człowieka ogromne pokłady energii. Może ona uzdrawiać chore ciała i całkowicie przekształcać psychikę danego człowieka. 

Czytaj więcej: O energii i amuletach

Pierścień Atlantów

Pierścień Atlantów

Pierścień to rodzaj biżuterii, który zawsze symbolizował: godność, silne przywiązanie, nierozerwalność, poddaństwo, przynależność, władzę, czy siłę. Szczególnym jego przypadkiem jest pierścień Atlantów, który ma przyciągnąć potężną siłę, dającą szczęście i ochronę przed wszelkim złem.

Czytaj więcej: Pierścień Atlantów

Channelingowe przekazy Kryona

Przepowiednie istoty duchowej - Kryona 

Jeśli chodzi o przekazy channelingowe w ostatnim czasie bardzo się one nasiliły na całym świecie. Tysiące osób na świecie sugeruje, że są w kontakcie z bytami pochodzącymi ,,nie z tego świata". Przekazy tego typu są na ogół odbierane przez "medium", w którą chodzi istota duchowa i przejmuje kontrolę nad jej ciałem (głównie nad aparatem mowy). Owe istoty duchowe informują ludzkość, że jesteśmy aktualnie w przededniu prawdziwego przebudzenia duchowego. W ich przekazach prócz prób wyjawienia ludziom sensu życia znajdują się również przepowiednie jakie mają się wypełnić na świecie. Wiele z nich się oczywiście nie wypełnia. Duchy sugerują, że dzieje się tak dlatego, ponieważ nasza przyszłość nie jest całkiem zdeterminowana i tylko ludzie mają wpływ na to, co się zmaterializuje i sprawdzi, ponieważ każdy z nas wytwarza energię, która ma wpływ na dalszy bieg zdarzeń. W poniższym krótki artykule zebraliśmy kilka przepowiedni jakie mogą się zrealizować na świecie od istoty duchowej zwanej Kryonem. 

Czytaj więcej: Channelingowe przekazy Kryona

Czwarty wymiar

Czwarty wymiar

Każdy z nas funkcjonuje w trzech wymiarach. Długość, szerokość i wysokość to elementy zaprogramowane do odbioru świata zewnętrznego i do orientacji w tym świecie. Do tych trzech wymiarów przestrzennych dodajemy czas, jako tzw. czwarty wymiar czasowy, który ma precyzować naszą orientację. Powszechnie zakładamy, że to, co mieści się w trzech wymiarach i podlega następstwom upływającego czasu, jest normalne, zgodne z prawami naukowymi i prawami przyrody. To, co nie mieści się w tym prawach jest paranormalne i nienaukowe. Zjawiska takie jak: bilokacja, telekineza, prekognicja, bezkrawe operacje podobno są wykonywane przez osoby, które mają dostęp do czwartego wymiaru.

Czytaj więcej: Czwarty wymiar

O kamieniu filozoficznym średniowiecznych alchemików

O kamieniu filozoficznym średniowiecznych alchemików

Gdy zastanowimy się głębiej nad traktatami alchemii średniowiecznej i wnikniemy w istotną ich treść, ukrytą pod szatą zawiłej symboliki zewnętrznej, wówczas dojdziemy do przekonania, że w większości są to raczej traktaty filozoficzne, niewiele mające wspólnego z alchemią w jej znaczeniu ogólnie pojętym. 

Czytaj więcej: O kamieniu filozoficznym średniowiecznych alchemików

Czas na zegarze - znaczenie ezoteryczne

Godzina na zegarze - znaczenie w ezoteryce

Czasem zdarza się nam zerkać na zegarek i z ze zdziwieniem zauważamy, że pokazuje ona jednakowe liczby np. 23:23. Większość z nas nie zwraca na to uwagi i takie sytucje traktuje jako mało istotne. Dlaczego jednak te ,,przypadki" niektórym z nas przytrafiają się powtarzalnie, nawet kilka razy w ciągu dnia ? 

Czytaj więcej: Czas na zegarze - znaczenie ezoteryczne

Aura - księga życia

Aura - księga życia

W aurze otaczającej każdą istotę - zwierząt, roślin i ludzi - zapisana jest całkowita wiedza o niej. Prawdopodobnie dlatego osoba mająca zdolności paranormalne może przepowiedzieć przyszłość człowieka, zaglądając z jego przeszłość, a uzdrowiciel odgadnąć, gdzie tkwi choroba. 

Czytaj więcej: Aura - księga życia