Ostatnio dodane

Aura - księga życia

Aura - księga życia

W aurze otaczającej każdą istotę - zwierząt, roślin i ludzi - zapisana jest całkowita wiedza o niej. Prawdopodobnie dlatego osoba mająca zdolności paranormalne może przepowiedzieć przyszłość człowieka, zaglądając z jego przeszłość, a uzdrowiciel odgadnąć, gdzie tkwi choroba. 

Wokół zdrowego człowieka otoczka zwana aurą będzie się układać równomiernie i promieniować jasnym światłem. Natomiast chorzy ludzie i zwierzęta, czy rośliny promienieją aurą nierówną, postrzępioną w ciemnych i brudnych barwach.

Aurę postrzegają nie tylko ludzie, ale i zwierzęta. Jak wykazały badania, psy i koty właśnie po kształcie aury "oceniają" z kim mają do czynienia i bezbłędnie potrafią rozpoznać osobę ciepłą, przyjazną czy też agresywną, mroczną lub chorą.

Podobnie jest z małymi dziećmi, które na widok jednego człowieka reagują płaczem, a do innego dopiero co poznanego, kleją się i uśmiechają. Starożytni Hindusi twierdzili, że każde dziecko do piątego wieku widzi aurę (podobno i anioły też widzą dzieci), a u wielu to naturalne zjawisko trwa do siódmego roku życia.

Rosyjski inżynier Siemon Kirilan skonstruował kamerę, dzięki, której "czarno na białym" widać kształt aury. Niemieccy uczeni poszli o krok dalej i opracowali metodę wychwytywania barw układających się dookoła głowy człowieka. W Polsce badania nad tak zwaną "fotografią kirlianowską" trwają od lat.