Ostatnio dodane

Channelingowe przekazy Kryona

Przepowiednie istoty duchowej - Kryona 

Jeśli chodzi o przekazy channelingowe w ostatnim czasie bardzo się one nasiliły na całym świecie. Tysiące osób na świecie sugeruje, że są w kontakcie z bytami pochodzącymi ,,nie z tego świata". Przekazy tego typu są na ogół odbierane przez "medium", w którą chodzi istota duchowa i przejmuje kontrolę nad jej ciałem (głównie nad aparatem mowy). Owe istoty duchowe informują ludzkość, że jesteśmy aktualnie w przededniu prawdziwego przebudzenia duchowego. W ich przekazach prócz prób wyjawienia ludziom sensu życia znajdują się również przepowiednie jakie mają się wypełnić na świecie. Wiele z nich się oczywiście nie wypełnia. Duchy sugerują, że dzieje się tak dlatego, ponieważ nasza przyszłość nie jest całkiem zdeterminowana i tylko ludzie mają wpływ na to, co się zmaterializuje i sprawdzi, ponieważ każdy z nas wytwarza energię, która ma wpływ na dalszy bieg zdarzeń. W poniższym krótki artykule zebraliśmy kilka przepowiedni jakie mogą się zrealizować na świecie od istoty duchowej zwanej Kryonem. 

Kryon trafnie przewidział między innymi abdykację papieża Benedykta XVI. Jego przekazy odnosiły się również do badań naukowych. Niematerialny byt uważa, że dojdzie do wielu zaskakujących zmian na świecie. Przede wszystkim po okresie brutalnych wojen i walk, które mają się nasilić i występować do około 2030 r. nastąpi era "pokoju na świecie". Kryon informował również o tym, że przyjdzie czas, gdy Korea Północa znów będzie otwarta dla świata. Jej izolacja zagraża temu by ustanowić jednolity ład i porządek. Kryon zapowiada również wielki rozwój, który ma nastąpić w Afryce. Życie w Afryce ma stać się podobne do tego w cywilizowanych krajach europejskich. Pokój na świecie, który ma nastąpić będzie zainicjowany wydarzeniami, które będą miały miejsce na Bliskim Wschodzie. Jeden z krajów doprowadzi do tego, że sytuacja polityczna mocno się tam ustabilizuje i kraje dojdą do porozumienia. Czas wojen i walk militarnych dobiegnie końca. 

Kanałem i medium jakie otrzymuje przekazy od Kryona jest niejaki Lee Caroll. Jest to czołowa postać ruchu Nev Age. Lee Caroll na przestrzeni lat został siedmiokrotnie uhonorowany zaproszeniami do ONZ. Jest autorem wielu książek o tematyce ezoterycznej. Caroll wprowadził do użycia między innym termin ,,dzieci Indygo". 

W ostatnim czasie pojawiły się również negatywne teorie na temat Lee Carolla. Podobno cały ruch Nev Age jest tworem masońskiej agentury, a Lee Caroll wraz z Kryonem jest jednym z jego elementów. Więcej o tym można przeczytać w artykule na stronie

Przekazy channelingowe wbrew powszechnej opinii bardzo się różnią. Jedne istoty duchowe informują, że istnieje reinkarnacja, inne zaprzeczają jej i wierzą w Sąd Ostateczny, który nas czeka wraz z powrotem Chrystusa. Na ogół ich przekazy się nie sprawdzają. Byty zasłaniają się faktem, że przyszłość jest ruchoma i zmienna. Osobiście dla mnie badając przekazy tego typu wydał się ciekawy fakt, że istoty duchowe bardzo zapewniają ludzi, że nadejdzie era pokoju i miłości na świecie. 

Przekazy Kryona można słuchać w jednym z kanałów na youtube oraz na stronie www.kryon.pl