Niezidentyfikowane podwodne obiekty

Niezidentyfikowane podwodne obiekty - USO

 Niezidentyfikowane obiekty latające są powszechnie znane pod skrótem UFO. Znacznie mniej wiadomo na temat powiązanego zjawiska oznaczonego skrótem USO. Coraz więcej żeglarzy wypowiada się, że byli naocznymi świadkami dziwnych zjawisk świetlnych mają one postać ogromnych świetlistych kręgów które unoszą się lub szybko obracają pod powierzchnią wody. 

Czytaj więcej: Niezidentyfikowane podwodne obiekty

Zagadkowa śmierć grupy studentów z Rosji na Górze Umarłych w 1959 r.

Zagadkowa śmierć grupy studentów na Górze Umarłych w 1959 r.

Zagadkowa śmierć dziewięciorga członków wyprawy na górę umarłych na Uralu która miała miejsce 2 lutego 1959 roku owiana jest mroczną tajemnicą. Co jakiś czas pojawiają się nowe ślady i powstają nowe teorie, które starają się wyjaśnić tą mroczną historię. Co tak naprawdę wydarzyło się na Górze umarłych? 

Czytaj więcej: Zagadkowa śmierć grupy studentów z Rosji na Górze Umarłych w 1959 r.

Zagadkowe główki z Hexham

Tajemnicze kamienne główki z Hexham

W 1971 roku dwóch małych chłopców bawiło się w ogrodzie swojego domu w Hexham na północy Anglii. Podczas zabawy chłopcy spostrzegli, że coś znajduje się w ziemi. Udało im się wygrzebać z ziemi dwa kamienie które z wyglądu przypominały kształt ludzkiej głowy z twarzą. Chłopcy przynieśli swoje skarby do domu. 

Czytaj więcej: Zagadkowe główki z Hexham

Cuda

Cuda

Każdy znak służy objawieniu pewnej prawdy – taki jest cel cudu, którego dokonuje Bóg. Cuda są po to, aby w czasie rządzonym przez prawa skuteczności i pragmatyzmu wykazać, że Bóg jest obecny i działa. One objawiają moc Boga w tym celu, abyśmy całkowicie zdali się na Niego we wszystkich aspektach naszego ludzkiego życia. 

Czytaj więcej: Cuda

Uzdrowienie chłopca z Colorado Spings

Uzdrowienie chłopca z Colorado

 Niesamowita historia, gdzie zaingerowała Siła Wyższa miała miejsce na przełomie 1998 r. i 1999 r. cierpiący od wielu miesięcy na nieuleczalną chorobę mały chłopiec Luke Burgie nagle wyzdrowiał z dnia na dzień. Wszystko stało się za sprawą modlitwy wstawienniczej dwóch sióstr zakonnych.

Czytaj więcej: Uzdrowienie chłopca z Colorado Spings

Historia doktora Heinricha Spatza z Wὓrzburga

Historia doktora Heinricha Spatza z Wὓrzburga

Zamiłowanie elit do ludzkiej krwi nie jest czymś nowym. Na kartach historii możemy znaleźć naprawdę wiele historii, które mogą nas zszokować, ale potwierdzają to, że ludzie często pod płaszczykiem wysoko zajmowanego stanowiska ukrywają swoje mroczne oblicze.

Czytaj więcej: Historia doktora Heinricha Spatza z Wὓrzburga

Badanie nad niewidzialnością statku USS Eldrige

W 1941 r. Stany Zjednoczone włączyły się do wojny przeciwko Państwom Osi. Minister wojny motywował do działania naukowców, aby wdrożyli się do walki poszukując skutecznych środków do tego, aby jak najszybciej zniszczyć wrogów. Badacze mieli pełną swobodę prowadzenia działań. Starali się prześcignąć nazistowskich naukowców. 

Czytaj więcej: Badanie nad niewidzialnością statku USS Eldrige