Cel Grupy Bilderberg

Plan Grupy Bilderberg 

Grupa Bilderberg jest środkiem prowadzącym do przyszłego Jednego Rządu Światowego. Organizacja ta wykroczyła poza swoje tajne początki, aby stać się wirtualnym gabinetem cieni, który w czasie swoich corocznych spotkań decyduje w absolutnej tajemnicy, jak mają być realizowane jego plany. Ostatecznym celem tego przyszłego koszmaru jest przekształcenie Ziemi w planetę więzienie poprzez stworzenie jednego globalnego rynku kontrolowanego przez Jeden Rząd Światowy, patrolowanego przez Zjednoczoną Armię Świata, finansowo regulowanego przez Bank Światowy i zaludnionego przez ludzi z wszczepionymi mikrochipami podłączonych do monitorującego ich centralnego komputera.

Ten cel staje się coraz bliższy, ponieważ rozwój technik telekomunikacyjnych i postęp w zakresie wiedzy i nowych metod kształtowania zachowania umożliwiają manipulowanie jednostką i wprowadzenie tego, co w innych okresach naszej historii było jedynie niczemnym zamiarem.  Postęp technologii stanowi milowy krok w kierunku totalnego zniewolenia.

Realizacja tego celu związana jest również z tym, aby każdemu krajowi dać polityczną konstytucję i odpowiednią narodową strukturę ekonomiczną organizowaną do następujących zamierzeń:

 • oddanie władzy politycznej w ręce wybranych ludzi i wyeliminowanie wszystkich pośredników;
 • doprowadzenie do maksymalnej koncentracji przemysłu i utrącenie wszelkiej niepożądanej konkurencji;
 • ustanowienie absolutnej kontroli cen wszystkich towarów i surowców;
 • stworzenie prawnych i społecznych instytucji, które zapobiegną wszelkim ekstermistycznym działaniom.

 Światowe wydarzenia nie zdarzają się przypadkiem: doprowadza się do nich, jeśli mają coś wspólnego ze sprawami państwowymi lub handlem; większość z nich zostaje zaplanowana i przeprowadzona przez tych, którzy mają w rękach pieniądzę.

                                                               Denis Healy, były brytyjski minister obronony

Główne punkty obrad grupy Bildenberg w 2015 roku

 • Dalsza izolacja Rosji w odniesieniu do sytuacji na Ukrainie. Dozbrajanie ukraińskiej armii i potencjalne rozniecenie głównej konfrontacji NATO-Rosja.
 • W ramach zbliżających się w 2016 roku wyborów prezydenckich Grupa będzie omawiała zatrzymanie finansowego wsparcia dla potencjalnych kontrkandydatów Hillary Clinton.
 • Przygotowanie pozycji elit jako finansowych wybawców w obliczu przyszłych zamieszek i niepokojów społecznych.
 • Przejście w kierunku obalenia gotówki i wprowadzenia ekonomicznego totalitaryzmu. Ograniczenia w sprzedaży metali szlachetnych.
 • Dyskredytacja trwającej w Wielkiej Brytanii kampanii dążącej do publicznego referendum mającego głosować za wyjściem kraju z Unii Europejskiej.
 • Medialne przedefiniowanie autorytarnych rządów w oczekiwaniu na nadchodzące załamanie gospodarcze. Prawdopodobnie chodzi tu o przedstawienie stanu wojennego jako ratowanie demokracji, wolności i rządów prawa.
 • Finalizacja traktatu Partnerstwa Transpacyficznego TPP jako kolejnego filaru światowego rządu.
 • Demontaż potencjału Chin i krajów BRICS, które mogłyby podważyć jednobiegunowy globalny system.
 • Promocja sztucznej inteligencji i systemów dozoru Wielkiego Brata jako "modnych/trendy" elementów obecnej rzeczywistości. Chodzi o wprowadzenie opinii publicznej w błąd by ta adoptowała tego typu technologie pozbawiając się swobody i osobistej prywatności.