W przededniu realizacji planu masonów

W przededniu realizacji planu masonów

Rok 2017 jest szczególnym rokiem dla masonów. W tym roku obchodzona jest trzechsetna rocznica rocznica powstania lóż masońskich. Przez to możemy założyć, że masoni przygotują dla nas profanów (niewtajemniczonych) coś specjalnego. 

 Odkrycie planet przez NASA 

W lutym NASA dokonała przełomowego odkrycia. Odkryto 7 nowych planet, które znajdują się 40 lat świetlnych od naszego Układu Słonecznego. Naukowcy opisują owe planety jako bardzo podobne do Ziemi. Odnaleziony układ planetarny otrzymał nazwę TAPPIST-1, niewykluczone jest też to, że na planetach znajduje się woda w stanie ciekłym. Niewykluczone, że na tych planetach istnieje również życie. Naukowcy nie potwierdzili, ani nie wykluczyli tej hipotezy. Zadziwiające w tym wszystkim jest jednak to, że tajemniczna okładka czasopisma The Economist zawierała wizerunek zniekształconej karty Tarota z gwiazdami na okładce. Według teorii spiskowej każdego roku okładka tego magazynu zawiera ukryty przekaz tj. zarys wydarzeń, które mają się wypełnić w danym roku. Więcej o okładce można przeczytać tutaj. Według jednej z teorii spiskowych to wydarzenie ma powoli przyzwyczajać nas do możliwości istnienia życia w kosmosie na innych planetach. Być może przyspieszy to również plan zastraszenia świata w przypadku zagrożenia ze strony obcych cywilizacji. Zagrożenie może być całkowicie upozorowane. Według osoby, która zajmuje się odbieraniem przekazów channelingowych do kontaktu może dojść w latach 2025 - 2035. Może to być całkowita bzdura, ale ostatnio coraz częściej propaguje się filmy o tematyce związanej z istotami pozaziemskimi jak np. ,,Piąta fala" czy choćby ,,Nowy początek". 

Wzmożone protesty kobiet

Współczesna zachodnia kultura jest w pełni masońska. Każdy aspekt mass mediów jest używany do propagandy i kontroli społeczeństwa. Starają się wyplenić wszystkie naturalne instynkty człowieka przede wszystkim ten związany z instytucją rodziny i wiernością. Wmawiane są ludziom hasła, że związki homoseksualne są na równi ze związkami par heteroseksualnych. Sataniści mają cel przede wszystkim w tym by w obecnym świecie zniszczyć wagę i role macierzyństwa w życiu kobiety. Masoni pompują naprawdę grupą kasę w instytucje związane z walką o prawa kobiet między innymi do aborcji. W rytuałach satanistycznych wielką rolę od zawsze pełniła ofiara z dziecka. Podczas czarnych mszy inicjowane są akty homoseksualne. Masoni mają również wpływ na propagowanie rozwiązłego stylu życia. Szereg wydawnictw jest ich własnością. Magazyny typu Glamour czy Cosmopolitan nauczają młode kobiety by były ,,otwarte na pierwszej randce i eksperymentowały ze swoją seksualnością". Nie znajdują się tam treści, które by nawoływały do ostrożności i wstrzymania się z aktywnością seksualną. Ma to na celu zwiększenie liczby zrozpaczonych kobiet, które nie odnalazły szczęścia i winę za swoją przygodę zrzucają na poczęte dziecko i walczą o to by mieć prawo do zabicia płodu. Tak naprawdę z tych wszystkich protestów cieszą się wyłącznie masoni. Wszelkie protesty związane z tego typu tematyką są całkowicie pod ich kontrolą. Niestety niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że tego typu protesty finansuje nie kto inny, a bogate wpływowe elity, które mają ukryty cel. 

Nowy Porządek Świata

Elity chcą jak najszybciej dążyć do tego by jeszcze bardziej wzmocnić swoje rządy i kontrolę nad światem. Jak można przypuszczać nic bardziej nie przyspieszy tego procesu jak wojna, w którą można by było zaangażować ponownie świat. Rok temu wyciekły informacje odnośnie tego, że Stany Zjednoczone i Chiny szykują się do wojny. Ewentualna wojna odbyć by się miała prawdopodobnie w rejonach Pacyfiku, ale zaangażowane w to będą również państwa europejskie i azjatyckie. Kryzys emigracyjny również był przeprowadzony w sposób sztuczny. Wszystkie te zamierzenia mają na celu stworzenie jak największego kryzysu i chaosu w Europie. Jeśli zapanuje masowa panika łatwiej będzie przekonać społeczeństwa do szukania ratunku w tworze takim jak jeden globalny rząd. Istnieje hipoteza, że jeden globalny rząd nie powstanie, ale instytucje takie jak ONZ będą miały rozszerzone uprawnienia, które mocno będą ingerowały w nasze życie prywatne. Będziemy pod całkowitą ich kontrolą. 

kryzys emigracyjny - przypadek ? 

 

wojna w Syrii - warto zwrócić uwagę na to kto ją sponsoruje 

Plan depopulacji 

Plan uśmiercenia jak największej liczby ludzi jest według teorii spiskowych wdrażany powoli i to na różne sposoby. Co jakiś czas czytamy w gazetach, że szczepionki są szkodliwe dla naszych dzieci i powodują wiele chorób. Do tego w ostatnim czasie doszły doniesienia z różnych krajów europejskich co jakiś czas o wypuszczeniu trefnych partii leków. Udoskonalanie broni mikrofalowej również ma to na celu. Europejczycy między innymi w Skandynawii i Polsce skarżą się na dziwne poparzenia jakie znajdują na swoim ciele po przebudzeniu.  

Uderzyć w wartości chrześcijańskie

Ostatnio w Polsce trwała głośna afera odnośnie sztuki teatralnej ,,Klątwa", której treść mocno godziła w wartości i wierzenia chrześcijańskie. Czy ta sztuka może być nazwana sztuką ? W tej kwestii polecam zainteresować się tematem Szkoły Frankfurckiej, która miała na celu rozpowszechniać pewne  ideę. Głównie skupiała się na tym by podważyć wszelkie autorytety i wartości. Elitą zależy na tym by było jak najmniej ludzi wierzących. Masoni to tak naprawdę lucyferianie. Islam również jest mocno powiązany z tą tematyką. Na 32 stopniu wtajemniczenia przysięga się na Koran. Koran ma również głębsze przesłanie tak samo jak Talmud dla kabalistów. Atak na chrześcijaństwo widzimy wszędzie. Obecnie od kilkudziesięciu lat możemy obserwować np. w filmach, że symbole religijne są bezczeszczone, czy to na scenie muzycznej są rozrywane Biblie głównie w czasie trwania koncertów grup prezentujących death metal. W zamian głównie w filmach i teledyskach, a nawet filmach animowanych przemycane są dla nas treści okultystyczne bądź związane z symboliką iluminatów. Dla przykładu sympatyczne Minionki służyły złu. Niedawno wyszedł serial w tv ,,Lucyfer" oparty na podstawie komiksu, ale Lucyfer jest przedstawiony w nim jako w sumie przystojny i fajny koleś. 

Max Kolonko o sztuce klątwa