Mind control już w Polsce

Broń mikrofalowa w Polsce

Mikrofale są powszechnie wykorzystywane w kuchenkach mikrofalowych, w których taki rodzaj promieniowania elektromagnetycznego jest wykorzystywany do podgrzewania jedzenia. Interesujące jest to, że technologią związaną z mikrofalami od wielu lat interesuje się także przemysł wojskowy. Taka broń przynosi wiele korzyści wojsku; przede wszystkim jest niewidzialna, w związku z czym łatwo zaprzeczyć jej użyciu. Broń elektromagnetyczna z całą pewnością stanie się częścią przerażającego, wysoce zaawansowanego techniczne arsenału, który może zostać wykorzystany w przyszłym konfliktach zbrojnych. Według geopolityków świat obecnie stoi w przededniu III wojny światowej. Warto zainteresować się tą tematyką, ponieważ od dłuższego czasu pojawiają się spekulacje odnośnie tego, że w Polsce testuje się ową broń elektromagnetyczną na niczego nieświadomych obywatelach. Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz został zapytany wprost o użycie broni mikrofalowej w Polsce. Zapowiedział, że zajmie się tym tematem. Sprawa ucichła. Ostatnio odbyła się konferencja w Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie zdawano raport z testowania tej śmiercionośnej broni. Konferencja miała tytuł: Broń skierowanej energii - podsumowanie wyników programu strategicznego. 

W Stanach Zjednoczonych od lat pracuje się nad użyciem i jak najlepszym usprawnieniem broni elektromagnetycznej. Dokument zatytułowany ,,Analiza działania mikrofal w broni zaporowej" z roku 1972 r. wyjaśnia, że mikrofale: nie zawsze zabijają, jednym z ważniejszych zadań jest odpowiednio długie utrzymanie celu w strefie promieniowania, co w efekcie prowadzi do śmierci. W wyniku działania promieniowania wróg umrze w cierpieniach w ciągu 35 sekund. 

Badania nad tego typu bronią dowiodły, że ruchy, emocje i reakcje człowieka mogą być sterowane elektronicznie. Doktor Ross Adley z Uniwersytetu Kalifornijskiego poddał grupę ochotników badaniom nad tego typu bronią. Okazało się, że dzięki działaniu mikrofal mógł on wpływać na ich fale mózgowe. Za pomocą fal  udało mu się bowiem wywołać sen u badanych, zauważył też, że możliwe jest wytwarzanie efektów dźwiękowych - huków, brzęczenia, syczenia - bezpośrednio w głowach ochotników. Inny badacz dr Joseph Sharp stwierdził. że za pomocą odpowiednio modulowanych mikrofal można przekazać całe słowa wprost do mózgu odbiorcy. Siedząc w polu elektromagnetycznym, Sharp bez trudu rozpoznawał słowa transmitowane przez jego współpracownika. Czytając tego typu informacje można odnieść wrażenie, że to fabuła jednego z odcinków serialu ,,Z archiwum X". Ciężko uwierzyć, że tego typu broń istnieje. 

Podobno broń ta może stymulować różne choroby, a nawet uśmiercić człowieka. Wojsko i rząd deklaruje, że tego typu rodzaju broń może być wykorzystana pozytywnie między innymi do zachowania ładu i porządku wewnątrz państwa. Fale te mogły by na przykład wpłynąć na umysł osób, które strajkują i powodują wewnętrzny chaos w kraju. Dzięki zastosowaniu tej broni taki rozszalały tłum nagle by zaniechał dalszego protestu i działania. 

Wiele wskazuje na to, że fale takie również oddziałują na pogodę. Pojawiły się hipotezy, że broń taka może wywołać np. trzęsienia ziemi tajfuny w dowolnym miejscu na świecie. Za pomocą kontrolowanych trzęsień ziemi, czy innych rzekomo naturalnych kataklizmów można zniszczyć dowolne miasto i uśmiercić jej ludność. 

samochód wojskowy do użycia broni elektromagnetycznej

1 marca w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyła się prezentacja wyników Programu Strategicznego - Nowe Systemy Uzbrojenia i Obrony w Zakresie Energii Skumulowanej. Warto wymienić jakie programy realizują konsorcja naukowo - przemysłowe:

  • Impulsowe Działania Elektromagnetyczne,
  • Metody i Sposoby Ochrony i Obrony przed Impulsami HPM,
  • Infrastruktura Badawcza w zakresie nowych technologii związanych z generatorami do wytwarzania wysokomocowych impulsów promieniowania elektromagnetycznego, anten nadawczych impulsów HPM, HPRF, RFDF, technologii materiałowych związanych z ochroną i obroną aparatury pomiarowej,
  • Laserowe Systemy Broni Skierowanej Energii, Laserowe Systemy Broni Nieśmiercionośnej,
  • Badania i stymulacje skutków oddziaływania impulsów HPM,
  • Mikrofalowa Broń Obezwładniająca.

Jak widać broń tego typu jest testowana również w Polsce. Podobno po Krakowie jakiś czas temu jeździła podejrzana ciężarówka i ludzie w jej zasięgu odczuwali różne dolegliwości i słyszeli piszczące dźwięki w głowie nie do wytrzymania. Warto wiedzieć o tego typu zagrożeniu i to jeszcze ze strony własnego Państwa.