Nowy Porządek Świata i III wojna światowa

Nowy Porządek Świata i III wojna światowa 

Według jednej z teorii spiskowych elity, które rządzą światem, pracują nad tym by utworzyć jeden światowy rząd. W tym celu podobno został nakreślony plan już kilkaset lat temu, który jest realizowany krok po kroku.

Mistrz Zakonu Iluminatów Albert Pike stwierdził, że w ostatecznej fazie realizacji planu utworzenia jednego światowego rządu Zachód użyję wyznawców Islamu  do rozpętania III wojny światowej. Obserwując wydarzenia na świecie łatwo można zauważyć, że cel ten jest powoli wdrażany. Wydarzenia takie jak 9/11 w Nowym Jorku, ataki w Paryżu, Brukseli, Berlinie i innych miastach europejskich są tylko etapem prowadzącym do realizacji ich celu.

Warto dodać jako ciekawostkę, że Andres Breivik przed dokonaniem masakry na wyspie Utoya niedaleko Oslo związał się z  jednym z tajnych stowarzyszeń, w których uzyskał stopień mistrza. Breivik obecnie przez część Europejczyków postrzegany jest jako bohater jako pierwszy, który pokazał jak w prosty sposób rozwiązać problem masowej islamizacji Europy. 

Warto dodać, że o ataki często są organizowane za zgodą służb specjalnych danego państwa. To tak zwane "ataki fałszywej flagi". Wszystko realizowane jest w celu zwiększenia nienawiści w stosunku do muzułmanów. Państwa same zgodziły się sprowadzać do swoich krajów emigrantów. Każdy kto jest bardziej świadomy tego co dzieje się na świecie wie, że to nie był wcale akt miłosierdzia, ale jeden z etapów planów utworzenia jednego światowego rządu. 

Islam ma zostać wykorzystany do tego by rozpętać jedną krwawą wojnę, która doprowadzi do zlikwidowania wszelkich religii i utworzenia jednego światowego wyznania, w którym ludzie nieświadomi będą oddawać część Lucyferowi. Plan ten zgadza się między innymi z proroctwami zawartymi w Biblii oraz w przepowiedniach Nostrodamusa. 

,,Potem ujrzałem inną Bestię, wychodząca z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dane było uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymają znamię na prawą rękę lub czoło. I że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jego imienia". 

Prawdopodobnie ten fragment odnosi się do sytuacji na naszej planecie, w której zostanie utworzony jeden światowy rząd z jedną światową religią. Wszyscy oddają pokłon Bestii, czyli pod płaszczem jednej religii i jej symboliki oddają tak naprawdę hołd Szatanowi. Tekst odnoszący się do tego, że nie można nic kupić, ani sprzedać jest bardzo tajemniczy. Obecnie żyjemy w czasach, gdy dąży się do wycofania z obiegu gotówki. Jesteśmy coraz bardziej inwigilowani w sieci. Fragment ten z pewnością odnosi się do jeszcze większej kontroli. Niedawno w Polsce musieliśmy zgodzić się na rejestracje naszych numerów na kartę podając swoje dane rzekomo w celu zwiększenia bezpieczeństwa, ale tak naprawdę powinniśmy przez takie sankcje prawne czuć się coraz mniej bezpieczni. Każdy kto wyśmiewa się z istnienia Zakonu Iluminatów powinien zainteresować się jej symboliką, która jest coraz bardziej obecna na plakatach, w teledyskach i filmach.