Pedofilia w Hoolywood

Pedofilia w Hoolywood

Bardzo wielu aktorów wypowiedziało się na temat tego, że w Hoollywood działa zorganizowana siatka pedofilska, której nikt nie przeciwdziała. Na ten temat wypowiedział się między innymi: Elijah Wood, Brad Pitt, Robert Downey Junior. 

Aktor, który grał hobbita Frodo - Elijah Wood stwierdził, że w Hoollywood za pozwoleniem wpływowych ludzi wykorzystuje się seksualnie młodszych aktorów. Elijah przyznał, że unikał branżowych imprez, ponieważ to właśnie na nich najczęściej dochodziło do nadużyć wobec niepełnoletnich. Pedofile są chronieni przez wpływowe grube ryby. 

Brad Pitt również wypowiedział się na ten temat. Aktor przyznał, że cała branża filmowa i telewizyjna jest kontrolowana przez ludzi, którzy są zamieszani w handel dziećmi oraz pedofilię na wielką skalę. Brad powiedział również, że wpływy ludzi z branży są wręcz nieograniczone i sięgają najwyższych szczebli świata polityki oraz wielkiego biznesu. Pitt powiedział: Ludzie, którzy prowadzą Hoollywood prowadzą całą Amerykę i większość świata, a nie dbają o filmy. Słyszałeś o porządku Iluminati ? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media - to ci, którzy są umoczeni w pedofilię i to oni prowadzą świat, a to wszystko wraca do Hoollywood. 

Gwiazdor filmu Iron Man Robert Downey Junior ostatnio również wypowiedział się na temat siatki pedofilskiej, która łączy potężne elity wpływowe na całym świecie. Downey powiedział, że usługi seksualne z udziałem małoletnich i prostytutek świadczone są na rzecz między innymi bogatych Arabów, maklerów i wpływowych osób z Wall Street oraz dla elit z Hoollywood. 

Dziecięcą gwiazdą lat 80 był Corey Feldman grał między innymi w takich hitach jak: ,,Gremliny rozrabiają", ,,Goones", czy ,,Straceni chłopcy". W 2011 r. aktor wypowiedział się o molestowaniu, którego padł ofiarą jako dziecko. Pewien mężczyzna przekonał Coreya, że w tej branży kontakty seksualne między starszymi panami, a chłopcami są całkiem normalne.

W 1977 r. Romanowi Polańskiemu postawiono 5 zarzutów dotyczących obcowania z 13 letnią dziewczynką. Między innymi gwałtu, podania środków odurzających oraz uprawiania seksu analnego. Obawiając się więzienia Polański uciekł z USA. Polański powiedział kiedyś: Każdy pragnie pieprzyć młode dziewczęta. Podobno słynny reżyser miał na swoim koncie więcej ofiar. Wszyscy mogliśmy zaobserwować to, że  dzięki swoim wpływom i znajomością uniknął kary. 

Według jednej z teorii spiskowej niedawno zmarły muzyk Chris Cornell zdobył mocne dowody na to, że Hilary Clinton i jej fundacja założona na Haiti jest mocno powiązana z handlem ludźmi. Artysta początkowo mocno wspierał fundację finansowo, potem doszły do niego informacje, że to nie jest wcale działalność charytatywna, a wsparł brudny interes. Jak wiemy Chris Cornell podobno sam popełnił samobójstwo. Wiele osób z jego otoczenia wypowiadało się poprzez media społecznościowe pisząc wprost, że po prostu Cornell wiedział za dużo. Co ciekawe jednym z bliskich przyjaciół Cornella był Chester Bennington lider zespołu Linkin Park , który sam w młodości padł ofiarą molestowania. Chester również niedawno rzekomo popełnił samobójstwo. Dokładne czyn ten miał popełnić w dzień urodzin Cornella. Osoby z otoczenia Bennigtona również wypowiedziały się poprzez media społecznościowe, że muzyk został zamordowany, a jego samobójstwo musiało zostać upozorowane, ponieważ tak samo jak Cornell, Bennington wiedział za dużo. 

W Polsce temat pedofili i handlu dziećmi mocno nagłośnił Paweł Bednarz założyciel fundacji Dobrego Pasterza. Warto zapoznać się z zebranymi przez niego materiałami dowodowymi na to, że niestety również w Polsce działa zorganizowana siatka pedofilska, która przez swoje układy unika odpowiedzialności karnej.