Ukryte motywy działania rodziny Rothschild na wydarzenia na świecie

Ukryte motywy działania rodziny Rothschild na wydarzenia na świecie

Niemal codziennie w wiadomościach czytamy o możliwym ataku Stanów Zjednoczonych na odciętą od świata Koreę Północną zarządzaną przez dyktatora Kim Dzong Una. W świetle tych wydarzeń warto przypomnieć jedną z teorii spiskowych, którą żył internet kilka lat temu. Być może ta teoria nie jest tylko teorią, ale wypełnia się na naszych oczach. 

Rodzina Rothschild jest najbogatszą rodziną na Ziemi. Ich majątek wycenia się na około 350 miliardów dolarów. Rodzina ta kontroluje niemal wszystkie banki centralne na świecie. W 1930 r. utworzono pierwszy światowy bank Rothschildów Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei. Do niedawna poza sferom ich wpływów pozostały jedynie 3 kraje: Korea Północna, Iran oraz Kuba. Do 2000 roku rodzina ta nie miała wpływu na 4 inne kraje takie jak: Afganistan, Irak, Sudan i Libia. Dzięki swoim wpływom i tam rodzina ta uzyskała dostęp do finansów danego kraju. Większość państw, które nie podlegały ich zarządzaniu została zaatakowana. Rothschildowie posiadając ogromne pokłady finansowe mogą manipulować niemal każdym krajem, który pomógł by im osiągnąć upragniony cel. Stany Zjednoczone zostały wybrane jako pierwszy kraj, który miał pomóc w realizacji ich dążeń.

Rothschildowie za cel pierwszy wybrali sobie kontrolę nad Afganistanem oraz Irakiem. Społeczeństwo nie mogło zostać poinformowane o prawdziwej przyczynie inwazji na te kraje. Nie trudno było zmanipulować społeczeństwo, że rzekomo wojska zostały tam wysłane do walki z terroryzmem. Wiele osób w Stanach Zjednoczonych wierzy w to, że za atakami stały siły wewnętrzne, a nie terroryści. W 2001 r. Stany Zjednoczone zaatakowały Afganistan, a w 2003 r. Irak. Bardzo szybko, bo do 2003 r. banki centralne tych krajów zostały przejęte przez rodzinę Rothschildów. Wyznaczony cel został zrealizowany w połowie.

Sudan i Libia były to dwa kraje, które bardzo długo zostały poza sferą wpływów rodziny Rothschildów. Tym razem wpływowa rodzina użyła ONZ do realizacji swego celu. Wiele ważnych osób zostało mocno przekupionych by zmienić decyzje i interwencje w tych dwóch afrykańskich krajach. Do 2011 r. banki centralne obu krajów znalazły się pod kontrolą rodziny Rothschildów.

Dziwnym zbiegiem okoliczności za kadencji B. Obamy zostały ocieplone stosunki między Stanami Zjednoczonymi, a Kubą. To była wielka zmiana od wcześniej prowadzonej polityki izolacji, która trwała niemal 50 lat. Rothschildowie bardzo chcą by oba kraje doszły do jak największego porozumienia, a nawet się połączyły, aby tylko przejąć kontrolę nad bankiem centralnym na Kubie.

Nierozwiązana do tej pory została kwestia Korei Północnej. Oglądając wiadomości jesteśmy świadkami jak nagle zaostrza się ten konflikt. Według przepowiedni Korea Północna nie będzie odizolowana od świata. Będzie to przełomowe wydarzenie, które również przyczyni się do tego, że będzie łatwiej wprowadzić Nowy Porządek Świata. Według Alexa Jonesa Stany Zjednoczone chcą zaatakować Koreę Północną również dlatego, że ta jest bogata w surowce naturalne takie jak metale ziem rzadkich. 

Po Korei być może przyjdzie czas na Iran...