Ostatnie wydarzenia na świecie związane z Nowym Porządkiem Świata

Ostatnie wydarzenia na świecie związane z Nowym Porządkiem Świata

Wiele osób fascynuje się różnymi przepowiedniami, czy to proroctwem Sybilli, czy to przepowiedniami Nostradamusa. Dla mnie osobiście obserwując wydarzenia na świecie najpewniejsze i wypełniające się na naszych oczach są proroctwa zawarte w Piśmie Świętym. W Biblii jest napisane wyraźnie, że w czasach ostatecznych jednym ze znaków będzie to, że głosić będą pokój i bezpieczeństwo. Obecnie cały szereg instytucji wytknęło sobie za cel ratowanie ludzkości w tak zwanym procesie pokojowym. Pokój, sprawiedliwość i zachowanie stworzenia - to ich program. Na czele tych instytucji wysuwa się Kościół Katolicki, czyli tak naprawdę Wielka Nierządnica opisana w księdze Apokalipsy. Kościół katolicki dąży do utworzenia Nowego Porządku Świata. Poprzez swój program ekumeniczny do, którego już przyłączyły się upadłe kościoły protestanckie oraz kościół prawosławny dąży się do utworzenia jednej światowej religii. ONZ chce widzieć sprawiedliwość i poszanowanie praw człowieka na ziemi, a różne zorganizowane grupy dążą do utworzenia jednego światowego porządku z jedną wspólną walutą, jednym sądem, jedną policją oraz jednym rządem. Sprawne funkcjonowanie nowego porządku na świecie ma rzekomo zapewnić ład i bezpieczeństwo na świecie. Za tego typu dążeniami stoją tak naprawdę sataniści. Ruch Nev Age również zapowiada, że wkrótce nastanie czas nowej ery pokoju,  której nasza świadomość zostanie wyniesiona na inne wibrację, które ponoć spowodują, że otworzą nam się oczy na nowe prawdy duchowe. 

 Przez bardzo długi okres świat był straszony groźbą wybuchu wojny nuklearnej na Półwyspie Koreańskim. Przywódca Korei Północnej groził światu, że pokażę siłę swojego wojska, które pod względem wielkości stanowi czwartą siłę na świecie. Kim Dzong Um nawet wystrzelił pociski ostrzegawcze w stronę Japonii. Wydawało się, że wybuch kolejnej światowej wojny jest blisko. W kwietniu świat zaskoczyła wiadomość, że przywódca Korei Północnej Kim Dzong Um spotkał się z prezydentem Korei Południowej Moon Jae-in. Obaj przywódcy zadeklarowali, że konflikt, który istniał między oba krajami został zakończony po 67 latach. We wspólnym oświadczeniu obaj panowie oświadczyli: Na Półwyspie Koreańskim nie będzie już wojny, a zaczyna się nowa era pokoju. Przywódca Korei Północnej chcę się  podobno skupić na odbudowaniu gospodarki swojego kraju. Przywódca Korei Północnej zgodził się również na przyjęcie pomocy medycznej  od innych krajów oraz na przyjęcie chrześcijaństwa do swojego kraju. Jest to naprawdę wielkie wydarzenie w ostatnim czasie. Ciekawe jest również to, że niejaki Lee Caroll, który przyjmuje przekazy channelingowe od bytu (demona) imieniem Kryon jakiś czas temu zapowiadał, że obie Koreę zawrzą pokój. Dlaczego tak musiało się stać ? Odpowiedź jest banalnie prosta. Korea Północna nie może być odizolowana od świata, gdyż nie będzie możliwe utworzenie Nowego Porządku Świata w przypadku izolacji tego kraju. 

Kolejnym ciekawym wydarzeniem w związku z utworzeniem Nowego Porządku Świata jest bez wątpienia spotkanie dostojników kościoła katolickiego z Watykanu, którzy spotkali się z księciem Arabii Saudyjskiej. Urzędnicy kościoła katolickiego podpisali pakt z wysłannikami księcia w celu zjednoczenia dwóch wielkich religii chrześcijaństwa i Islamu w nadziei na stworzenie "jednej światowej religii". Arabia Saudyjska jest obecnie jedynym państwem, które nie posiada chrześcijańskich miejsc kultu. W Arabii Saudyjskiej stosowane jest surowe prawo wobec innowierców. Nie muzułmanie są karani za wszelkie przejawy okazywania swojej religii poza swoim domem, a każdy muzułmanin, który zdecyduje się przejść na inną wiarę, podlega wyrokowi śmierci za apostazję. Król Arabii Saudyjskiej Mohammed bin Salman stara się zmienić wizerunek swojego kraju na świecie tak by był on postrzegany jako bardziej tolerancyjny. To właśnie ten władca po raz pierwszy w historii dopuścił kobiety do możliwości udziału w wyborach w 2015 r. 

Kryon zapowiada, że Nowy Porządek Świata zostanie utworzony do 2030 r.