Grupa Bildenberg 2018

Grupa Bildenberg 2018

Od 7 do 10 czerwca we Włoszech trwało spotkanie grupy Bildenberg. W tym roku w Turynie spotkało się ponad 126 osobistości z 93 krajów świata. Turyn to ciekawe miejsce ze względu na to, że według wielu osób to właśnie tu znajduje się główne centrum okultystyczne w Europie. Największa grupa satanistów znajduje się właśnie w tym mieście. Wśród gości nie ma osób przypadkowych. Na spotkanie zapraszane są same elity. Goście to przede wszystkim: Ministrowie, prezesi wielkich koncernów, generałowie oraz politycy. 

Spotkania grupy od klikudziesieciu lat toczą się za zamkniętymi drzwiami. Reporterzy nie mają prawa wstępu do sali obrad. Tajemniczości dodają zapisy w regulaminie: zakaz oficjalnych komunikatów prasowych. według której uczestnicy nie mogą w mediach wypowiedzi innych uczestników. Według jednej z teorii spiskowych jest to nieoficjalny tajny rząd, który wyznacza premierów i ministrów oraz wywołuje wojny i rewolucje. Pierwsze spotkanie grupy odbyło się w Holandii, w hotelu Bildenberg (od tego pochodzi nazwa klubu). Inicjatorem spotkań był współpracownik generała Władysława Sikorskiego - Józef Retinger. Na spotkaniach grupy uczestniczyło wielu Polaków miedzy innymi: Andrzej Olechowski, Radosław Sikorski, czy Hanna Suchocka. Większość osób, które pojawiają się na spotkaniu należy do masonerii. 

W tym roku na spotkanie grupy przybył między innymi Generalny Sekretarz NATO, premierzy z Holandii, Belgii, Serbii i Estonii. W obradach bierze również udział Król Holandii oraz wicepremierzy z rządów w Hiszpanii oraz Turcji. 

Na spotkaniu uczestniczy wielu ważnych dygnitarzy z całego świata. Ciekawe jest to, że media milczą na ten temat. Ciężko znaleźć w serwisie informacyjnym wiadomość, że rozpoczęło się spotkanie Grupy Bildenberg. Ciężko uwierzyć w to, że ta grupa ma dobre intencje skoro wszystko dzieje się w ukryciu. W tym roku dyskutowano przede wszystkim na temat wolnego handlu, sztucznej inteligencji, rynku pracy, wyrównaniu nierówności w Europie. Rozmawiano również o globalnym przywództwie USA i kwestiach związanych z rolą Rosji, Iranu oraz Arabii Saudyjskiej.  Dlaczego dyskutowano o Arabii Saudyjskiej. Istnieją pogłoski na temat tego, że Arabia Saudyjska dąży do tego by wywołać wojnę z Libanem. 

Najbardziej interesujące jest to, że w spotkaniach organizowanych od 1954 r. jeszcze nigdy nie brał udziału przedstawiciel Watykanu. W tym roku na spotkanie wysłano nie byle kogo, bo samego kardynała Pietro Parolino. W tym roku Watykan zaczął prowadzić rozmowy z Arabią Saudyjską na temat wybudowania pierwszych chrześcijańskich kościołów w tym regionie. Podczas spotkania podejmowano temat Arabii Saudyjskiej i w ten sposób tłumaczy się wizytę kardynała. Parolino został mianowany przez Franciszka na Sekretarza Stanu oraz otrzymał od niego kardynalski kapelusz. Parolino typowany jest na następce papieża Franciszka. Zdaniem ,,Catholic News Agency" udział kardynała w grupie nazywanej rządem światowym to świadoma strategia Stolicy Apostolskiej. Przedstawicielom Watykanu chodzi o to, żeby poprzez dialog z niewielką elitą polityczną zapewnić światu pokój i bezpieczeństwo. 

Nie jest tajemnica, że papież Franciszek jest masonem i sam należy do loży Rotarty Club. Członkowie tej loży noszą odznaki przedstawiające zębate koło z 24 ząbkami. Symbol Rotarty oznacza przekazywanie energii. Członkowie tej loży postrzegani są jako wielcy filantropi, którzy rzekomo wiele swojej uwagi poświęcają na wspomaganie różnych organizacji charytatywnych. Jan Paweł II często przyjmował członków tej organizacji. Pisząc wprost większość osób, które przynależą do tej loży są masonami i czczą samego Szatana. Franciszek przez wielu jest oskarżany o to, że jest papieżem, który działa na zlecenie samego Szatana. Według jednej z przepowiedni św Malachiasza ostatnim papieżem, który będzie działał na zlecenie samego Antychrysta będzie "Piotr Rzymianin". Pietro Parolino pasuje do tego opisu. Być może celem spotkania było utorowanie drogi przyszłemu nowemu papieżowi. Zabawne wydaje się być to co Kościół oficjalnie mówi o masonerii. W dokumentach kościoła zawsze powtarza się formuła, ze masoni to pomocnicy szatana na ziemi, czyli realizują jego plan na ziemi. W istocie ten plan jest buntem przeciwko Bogu i dąży do zniszczenia chrześcijaństwa.