Pedofilia, okultyzm i handel dziećmi

Myślę, że nie ma większego okrucieństwa w dzisiejszym świecie niż krzywda jaka wyrządzana jest bezbronnym dzieciom. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy ze skali tego zjawiska. Ktoś powiedział, że największym grzechem naszych czasów jest obojętność. Ile razy to słyszymy bądź czytamy w mediach, że sąsiedzi wiedzieli o piekle jakie działo się za ścianą ich bloków, ale woleli milczeć i się nie wtrącać. Ostatnio nagłośniony został dramat rodziny wielodzietnej na jednej z polskich wsi, gdzie okazało się, że ich ojciec molestował własne dzieci. Horror rozgrywał się w województwie podkarpackim. Wszyscy wiedzieli co się działo, ale nikt nie zareagował.

Dramat dzieci w skali światowej jest ogromny. Dzieci są głównym celem pedofilów i okultystów. Wiele osób dzieli się swoją wiedzą na temat tych zbrodni, jednak trafiają na mur. Tak naprawdę na apel o to by ludzie zaczęli przeciwdziałać tym strasznym procederom reaguje niewielka część społeczeństwa. Ludzie po prostu nie dowierzają w to co się dzieję i ślepo wierzą służbą cywilnym, że nie dopuściłyby do czegoś podobnego.

W1968 r. świat poruszył film Romana Polańskiego pod tytułem: ,,Dziecko Rosemary”. W 2014 r. Agnieszka Holland zrobiła remake tego filmu. Podczas kręcenia tego filmu Polański konsultował się z słynnym satanistą Antonem Lavey. Przesłanie tego filmu jest bardzo proste: dzieci mają ogromne znaczenie dla satanistów w ich kulcie. Aleister Crowley pisał, że w teorii starożytnych magów każda żywa istota jest magazynem energii, której ilość zależy od rozmiarów i zdrowia. Do największej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc. Męskie dziecko o doskonałej niewinności i wysokiej inteligencji jest najodpowiedniejszą i najbardziej satysfakcjonującą ofiarą. A musi być on męskiego rodzaju, ponieważ to nie jego materialna krew jest poświęcana, ale moc kreatywna. Z zapisków satanisty Perburabo wynika, że od 1912 r. do 1928 r. spełniał on tego rodzaju ofiarę aż 150 razy w roku ! Jak dodaję dalej Crowley ofiara z człowieka jest zawsze najodpowiedniejsza. Jeden z byłych masonów wyjawił: Po omówieniu celów i pouczeń nasz główny ziemski mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenia ofiary na część najwyższego wodza światłości lucyfera, który na tę okoliczność specjalnie się zjawi. Ofiarą będą cztery dziewicze dziewczynki. Było nas czterech do złożenia ofiary, gdyż mag wcześniej dokonał tej ofiary, on miał tylko nadzorować. Każdy z nas miał dokonać gwałtu i mordu na przydzielonej dziewczynce. Następnie po odpowiednich rytach mieliśmy je złożyć jeszcze żywe w ogień na część wodza. Mag miał udać się po dziewczynki, aby je tu przyprowadzić. Były to dziewczynki z Azji prawdopodobnie z Indii. Co ciekawe na jednym z ostatnich spotkań grupy Bildenberg zostały sprowadzone dzieci do hotelu obok hotelu, gdzie trwała narada tej grupy. Osoby, które to widziały były zaciekawione po co zabiedzone dzieci zostały sprowadzone do hotelu obok, gdzie spotkali się po kryjomu najpotężniejsi ludzie na świecie. Dzieci były eskortowane przez policję. Po co obecność dzieci z krajów III świata tuż obok…myślę, że na to pytanie nie trzeba odpowiadać.

Zwyrodnialcy do swoich celów, czy to pedofilskich, czy to satanistycznych ściągają dzieci głównie z biednych regionów świata. W jednej z książek na temat handlu dziećmi: B. Louis pod tytułem: ,,Sprzedane" możemy przeczytać historię jednej z dziewczynek: Sahana w wieku 12 lat została sprzedana do zamkniętego domu publicznego w Indiach. Rodzina otrzymała za nią ówczesną równowartość 50 funtów, gdyż Sahana miała piękną twarz. Z tego samego powodu przyjmowała 10 klientów dziennie i zaraziła się wirusem HIV. W Azji zjawisko prostytucji dziecięcej jest tak poważny, że popyt na jej usługi musi mieć także inne, znacznie poważniejsze źródło. Najbardziej pożądane są dziewice za które klienci płacą wygórowane ceny. Spis ludności w Indiach wykazał miliony zaginionych dziewczynek; niektóre zostały usunięte już z łona matki, inne zabite po urodzeniu, a jeszcze inne zmarły w dzieciństwie z powodu zaniedbania. Według statystyk w Azji Południowej zaginęło 74 miliony dziewczynek i kobiet. Właściciele domów publicznych na terenie Azji nie szczędzą wysiłków, by przygotować najmłodsze dziewczęta do współżycia płciowego. W Kalkucie jednolitą masę rdzeniem łodygi rośliny, pęczniejącym pod wpływem wody, poszerza się waginę dziewcząt mających spółkować z dorosłymi mężczyznami.

Dzieci z Indii i innych krajów tego typu jak Nepal, Birma, Wietnam można po prostu kupić. Na Zachodzie ten proceder jest nieco utrudniony, ale jest możliwy do zrealizowania. Dzieci to towar dla zwyrodniałych zboczeńców i satanistów. Co roku w Stanach Zjednoczonych jest zaginionych około 150 000 dzieci. W Ameryce Południowej i Środkowej znika około 350 000 dzieci. Stanowi to około 0,5% populacji ludności w Ameryce Północnej i 0,5% w Ameryce Środkowej oraz Południowej. W Wielkiej Brytanii ginie 20 – 25 tysięcy dzieci.

Losem dzieci z biednych krajów nikt się nie interesuje może dlatego ten proceder jest prowadzony od lat. Jednak w krajach bardziej cywilizowanych tak naprawdę sytuacja tak bardzo się nie różni. W czasie kampanii prezydenckiej Hillary Clinton wyciekły e-maile informujące, że jest ona mocno powiązana ze światem przestępczym. Fundacja Clintonów od wielu lat jest podejrzana o to, że ma związek z pedofilią i handlem dziećmi. Clintonowie chętnie uczestniczą w rzekomo artystycznych pokazach satanistki Mariny Abramovic, która podczas swoich spektaklów często na lalkach przypominających dzieci dokonuje mordu. Clintonowie chętnie spotykali się z Jeffreyem Epsteinem (skazanym za pedofilię) w jego domu na Manhattanie. Epstein posiadał również rezydencje na Karaibach, gdzie więzione były dzieci, które wykorzystywane były seksualnie. Clintonowie również byli powiązani ze sprzedażą dzieci na Haiti. Doradczyni Hilary Clinton - Cheryl Mills miała bardzo mocne powiązania z grupą przestępczą, która zajmowała się handlem i przemycaniem dzieci na Haiti. Warto wspomnieć również o szefie kampanii wyborczej Hilary Clinton – Johnie Podeście. Według wielu jest on szefem szajki pedofilów wspólnie ze swoim bratem Tonym. Bracia są ściśle łączeni z aferą Pizzagate.

 

Ronald Bernard wysoko postawiony finansista wyjawił w jednym ze swoich wywiadów, że był zapraszany przez wysoko postawionych ludzi do wzięcia udziału w rytuałach okultystycznych. Wyjawił on, że pewnego dnia zaproponowano mu udział w rytualne podczas którego będą składane ofiary z ludzi. W ofierze miały zostać złożone dzieci…

W Polsce proceder na dzieciach odbywa się głównie przez porwania oraz adopcje zagraniczne. Nieznany jest los wywożonych polskich dzieci za granicę. Najwięcej dzieci z takich adopcji trafia do Włoch. Nie jest tajemnicą, że Włochy to kraj, w którym mocno działają okultyści. W naszym kraju ta działalność trwa nadal. Serca Polaków próbuje poruszyć Paweł Bednarz. Zachęcam do zapoznania się z tematem.

Warto zastanowić się również nad programem nauczania w polskich szkołach, gdzie od najmłodszych lat dzieci mają być uczone o współżyciu, mają mieć zadawane pytania o ulubione pozycje oraz preferencje seksualne oraz zapoznawać się z wszelkimi dewiacjami i perwersjami uznając je za normę. Po co takie nauki ? Po prostu zboczeńcy chcą mieć wyszkolonych małych seksualnych niewolników i niewolnice. Dziecko nie będzie reagowało na zły dotyk skoro będzie uczone, że to normalne i zdrowe.