Projekt Monatauk

Karl Pribram, który był twórcą holonomicznej teorii mózgu oraz wiodącą postacią reprezentującą holograficzną koncepcję rzeczywistości, wielokrotnie wspominał, że w 1906 r. niemieccy badacze rozpoczęli eksperymenty nad teorią zakładającą, że mózg działa jak odbiornik częstotliwości. Podobne badania związane z komunikacją bezprzewodową prowadzili tacy badacze jak: Friedrich Pasen, Max Wien, Nikola Tesla i twórcę radio Gugliemo Marconiego. Doszli oni do zdumiewającego wniosku, że świat nie jest niczym innym, tylko sygnałem częstotliwości oraz, że sygnał ten można dowolnie manipulować.

 W książce Matematyczne podstawy fizyki kwantowej wydanej w 1932 r. John von Neumann zdefiniował fizykę kwantową. Neumann przypisywał niedeterministyczną naturę fizyki kwantowej udziałowi świadomości obserwatora, której nie da się matematycznie opisać. Neumann wyszedł z tezą, że wszechświat można opisać jako funkcję falową, zaś jej załamanie dokonuje się za sprawą świadomości obserwatora. John von Neumann to bardzo interesująca postać. Neumann między innymi zaprojektował mechanizm uruchamiający implozję w bombie plutonowej FAT MAN, która zrównała z ziemią Nagasaki. To von Neumann wybrał Hiroszimę i Nagasaki jako cele, kiedy to sekretarz Stanów Zjednoczonych Henry L. Stimson odrzucił Kioto. Na podstawie doniesień naukowców na podstawie obliczeń von Neumanna wybrano za cel właśnie te dwa miasta w Japonii.

Badania związanie z kontrolą umysłu zostały zrealizowane po II wojnie światowej pod kierunkiem von Neumanna z Narodowego Laboratorium Brookhaven na Long Island w Nowym Jorku. Większość eksperymentów przeprowadzono w głębokiej podziemnej bazie wojskowej, obecnie nie istniejącej stacji radarowej w Montauk Point na Long Island. Dotacje na przeprowadzenie badań Neumann otrzymał od Fundacji Rockefellera.

Warto wspomnieć o tym, że do tworzenia nowej rzeczywistości nakłaniał satanista Aleister Crowley. Marzyła mu się rzeczywistość bez rzeczywistości, bez ograniczeń, bez reguł, w której wybrańcy zażywają narkotyki i kochają się w purpurowych lożach, pieszczeni przez wspaniałe kobiety bestię.

Projekt Montauk miał wielkie cele. Zakładał między innymi badania nad kontrolą nad ludzkimi umysłami, ale jego rzeczywistym celem były podróże w czasie. Pod kierownictwem von Neumanna odbywały się testy wpływu fal elektromagnetycznych na ludzki mózg. Naukowcy dostrzegli, że człowiek jest najbardziej podatny na wpływ fal o częstotliwości od 425 do 450 MHz. Badaczom udało się manipulować samopoczuciem osób na których odbywały się eksperymenty. Udało się również za pomocą fal wysyłać konkretne rozkazy do mózgu oraz wymazywać wspomnienia.

 Wiele osób nad którymi testowano działanie fal zmarło w wyniku promieniowania, które zniszczyło ich narządy wewnętrzne oraz uszkodziło tkankę mózgową.

 Z czasem uwaga naukowców skupiła się na tym by urzeczywistnić ludzkie wyobrażenia. Niemiecki publicysta tak to opisuję: Wokół krzesła ustawiono kilka induktorów sensorycznych, które przyjmowały impulsy od osoby badanej. Uzyskane informacje wysyłano do digitalnego transformatora, a z niego do komputera Cray. Następnie po kilku chwilach na monitorze pojawiał się obraz myśli w trójwymiarowej i plastycznej postaci.

 Badania prowadzono również w zakresie podróży w czasie. Osoba biorąca udział w eksperymentach miała skupić się na dacie, dzięki czemu otwierał się portal, który umożliwiał podróż komuś innemu. Większość ochotników nigdy z tej podróży nie wróciła. [nie powróciła świadomość człowieka, osoba oszalała]

 W latach 80 zakończono badania. Osoby, które brały udział w tych eksperymentach zniszczyło wszelkie dane oraz urządzenia, które potwierdzały istnienie owego projektu. Oficjalnie Project Montauk nigdy nie miał miejsca.

 Na koniec warto wspomnieć o innym projekcie związanym z kontrolowaniem umysłu. W połowie XX wieku w Stanach Zjednoczonych rozpoczęto realizację projektu MK-Ultra. Agenci Centralnego Wywiadu Stanów Zjednoczonych (CIA) szukali sposobu na to by kontrolować ludzki umysł z wykorzystaniem różnych substancji chemicznych oraz narkotyków. Agenci testowali na wybranych osobach nie tylko LSD, ale również hipnozę. W projekcie brały udział dziesiątki tysięcy instytutów takich jak szpitale, uniwersytety, czy też koncerny farmaceutyczne. Osobą nad którymi przeprowadzano testy podawano substancję, które powodowały pranie mózgu, substancję, które powodowały utratę pamięci, substancję, które paraliżują fizycznie.

 Zwolennicy teozofii oraz nauk New Age uważają, że aby przejść na wyższy poziom rozwoju należy otworzyć w sobie tak zwane trzecie oko. Część z nich uważa, że pobudzając szyszynkę można obudzić w sobie dodatkowe zmysły. Szyszynka podobno umożliwia człowiekowi przejście do innych wymiarów. Współcześnie jesteśmy cały czas atakowani przez nauki związane z fizyką kwantową. Według ezoteryków wszystko możemy zmienić za pomocą umysłu i siły woli. Ciekawe jest to, że również naukowcy związani zarówno z projektem Montauk jak i MK-Ultra skupili się na tym by wprowadzić umysł w odmienny stan świadomości. Nie jest tajemnicą, że hipnoza oraz substancję psychoaktywne są ważnym elementem obrzędów okultystycznych. Współcześnie nauka po prostu realizuje największe pragnienie Aleistera Crowleya by człowiek odnalazł nową rzeczywistość bez żadnych reguł i zasad.

Na broń elktromagnetyczną oraz kontrolę umysłu współcześnie wydawane są miliony na całym świecie. Od kilku lat wiadomo, że w Polsce również testuje się broń tego typu. W ostatnim czasie ujawnia się coraz więcej ofiar tego rodzaju broni. Co ciekawe badania w Polsce nad kontrolą umysłu odbywają się w więzieniach. Zachęcam do obejrzenia filmików na youtube, których gościem była pani Ewa Pawela.