Krwawe ofiary z dzieci składane przez Żydów

Żydzi to niewątpliwe społeczność, która wyróżnia się na tle innych narodów. Za Żydami ciągnie się nieprzychylna opinia. Żydzi kojarzeni są głównie z lichwą. Warto dodać, że Żydzi zostali wypędzeni 47 razy z różnych krajów na świecie w przeciągu ostatnich 1000 lat. Liczne kraje zmieniają swoje prawodastwo specjalnie po to by walczyć z antysemityzmem. Przeciętnemu obywatelowi Żydzi kojarzą się głównie z ofiarami holocaustu, czy też ortodoksyjnymi Żydami. Nieliczna grupa osób wie, że tak naprawdę to my jesteśmy ofiarami Żydów ze względu na to, że nacja ta ma ogromne wpływy polityczne i finansowe na całym świecie. Jak głosi stare przysłowie: Kto ma pieniądze, ten ma władze. Imperatorami świata finansowego są  stare wpływowe rodziny żydowskie, które nadzorują Bank Światowy. 

Żydzi wyznają wiele odłamów judaizmu. Największa liczba wyznawców zaangażowana jest przede wszystkim w kabałę. Część z nich związana jest z ruchem mistyczno-religijnym, który powstał w Europie w połowie XVII stulecia zwanym chasydyzm. Na bazie tego nurtu powstało wiele rozmaitych sekt. Na ich czele wysuwa się sekta Chabad-Lubawicz. W kabale magia jest czymś dopuszczalnym i wskazanym. Wyznanie te nie ma nic wspólnego z ortodoksyjnymi Żydami i ich wiarą w Jahwe. Część Żydów zaangażowanych w kabałę nie ukrywa, że ich bogiem jest Lucyfer. 

Kilka lat temu powstała bardzo ciekawy wywiad prowadzony przez pastora Jamesa Wickstorma, a żydowskim rabbim Abrahamem Finkelsteinem, który należy do sekty Chabad-Lubawicz. Warto przytoczyć w tym miejscu najbardziej szokujące słowa tego przywódcy religijnego: 

AF: Na przestrzeni wieków dobrze wypraliśmy im mózgi, zwłaszcza w ostatnich kilkuset latach. Oni wierzą we wszystko co im powiemy. I tak sam wiesz dobrze się bawimy w okolicach Paschy kiedy kradniemy ich dzieci […] kradniemy do 300 000 dzieci rocznie w tym kraju*. I spuszczamy z nich krew i mieszamy ją z paschalnym chlebem, potem wyrzucamy zwłoki do należących do nas rzeźni, i mielimy wszystkie ciała do kiełbasy i hamburgerów. Macdonlad jest jednym z naszych ulubionych miejsc. Ludzie, którzy tam jedzą śniadanie. Oni jedzą dzieci na obiad. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania między nami pastorze Wickstrom, i mną rabinem Finkelsteinem z Nowego Jorku, jest to, że mamy dwóch ojców. I dlatego patrzymy na świat na dwa różne sposoby. Nasze księgi mówią, że to my przejmiemy świat. Na waszych dzieciach od kołyski do grobu – my robimy forsę. Jesteście bydłem, jesteście gojami.

* co roku ginie ok.1 000 000 zarejestrowanych ( z aktem urodzenia) dzieci rocznie, następnie 600 000 dzieci rocznie sprowadzają do Stanów Zjednoczonych różne szajki i mafie na zamówienie oraz jest tam część dzieci urodzonych i nie zarejestrowanych

JW: Wiem, że w waszą Pachę, która mnie nie dotyczy, ginie wiele dzieci, i wiem, że wielu policjantów i agencji o tym wie. […] Jestem zaskoczony, że mówisz o spuszczaniu krwi małych dzieci, że wkładacie ją w kulki matzo (chleb) i jecie jako ofiarę w Pachę.

AF: Robiliśmy to od tysięcy i tysięcy lat, od czasów Adama. Więc bierzemy te dzieci naszych wrogów, które są białe i przynosimy je w podziemia synagog, spuszczamy z nich krew i patrzymy jak tam umierają. To bardzo podobne do sposobu składania przez nas ofiar w koszernych rzeźniach, i tak to robimy. Następnie mieszamy ją w chleb paschalny, a więc spożywamy krew naszych wrogów. A ciała, nie jesteśmy kanibalami. Zabieramy je żeby zarobić parę szekli, i oddajemy je do rzeźni. A tam jest, wiele kilogramów mięsa, które mielimy na kiełbasy i hamburgery, i to dlatego wytwarzamy te najbardziej popularne rzeczy – kiełbasę na śniadanie, a hamburgera na lunch, i tak wszyscy Goje jedzą swoje dzieci. A jeszcze kiedy mówimy o tym otwarcie, nie wierzycie. Ale to już wasza sprawa. Wiesz, nasz ojciec Lucyfer, rzecz numer jeden, ze wszystkich istniejących na ziemi organizacji, które chcielibyśmy przejąć infiltrować i przejąć od was Gojów, to oczywiście byłyby kościoły. Dlatego najpierw je atakujemy. Od samego początku infiltrowaliśmy kościół katolicki. Dlaczego według Ciebie papieże i wszyscy kardynałowie i biskupi noszą yamaka (żydowskie nakrycie głowy). Biała rasa nigdy tego nie zrozumie. […] Talmud, mówi, że my będziemy rządzić i będziemy mieć własny świat, i polecimy w przestrzeń, i będziemy toczyć wojnę z waszym ojcem, i tym razem wygramy.

Wiele osób z pewnością podważy wywiad i nie uwierzy w słowa rabina Finkelsteina. Kilkadziesiąt lat temu w programie Oprah Winfrey młoda kobieta zdała podobną relację na temat krwawych ofiar z dzieci, którą składali Żydzi.

OW: Mój gość uczestniczył w rytuałach składania ofiar z ludzi i kanibalizmu. Twierdzi, że jej rodzina była zaangażowana w rytuały od pokoleń. Obecnie podaje się terapii cierpiąc z powodu wielu zaburzeń osobowości, co oznacza, że zablokowała wiele przerażających i bolesnych wspomnień z dzieciństwa. Pochodzisz z rodziny z historią nadużyć rytualnych ? 

G: Wykorzystywano mnie w rytuałach satanistycznych. Tak, moja rodzina ma długą historię i zapisuje kto brał w nich udział, a kto nie. To można prześledzić do 1700 roku.

OW: Byłaś używana w rytuałach ? 

GByły pewne rytuały, podczas których składano ofiary z niemowląt, i musiałam wiesz.

OW: Do kogo należały te niemowlęta ? 

G: Były w rodzinie kobiety, które rodziły te dzieci. Nikt nie mógł o tym wiedzieć. Wiele kobiet było z nadwagą, więc nie można było powiedzieć czy były ciężarne, czy nie, albo czy rzekomo wyjeżdżały na jakiś czas i potem wracały. Chciałabym zauważyć, że nie wszyscy Żydzi składają ofiary z dzieci, to nie jest bardzo typowe. Kiedy byłam bardzo mała zmuszano mnie do uczestniczenia w tym, musiałam złożyć ofiarę z dziecka.

OW: I celem tej ofiary jest co ? Czy wykorzystywano kiedyś Ciebie ? 

G: Dla władzy. Byłam molestowana. Kilka razy zgwałcono mnie. 

OW: Co ma z tym wspólnego Twoja matka ? 

G: Wiesz, ona mnie w to wprowadziła. Oboje rodzice mnie w to wprowadzili. 

OW: Gdzie ona jest teraz ? 

G: Mieszka na obszarze Chicago. Jest w komisji ds. relacji międzyludzkich. Nikt by jej nie podejrzewał. 

Niemal każdy Żyd przyznaje się do tego, że z mlekiem matki wyssał przywiązanie do Talmudu. Talmud jest zbiorem praw, w którym zostały zebrane wszystkie księgi żydowskie poza Torą. Przepisy i reguły w nim zawarte odnoszą się niemal do wszystkich dziedzin życia. Poszczególne części Talmudu dotyczą zasad utrzymania rytualnej czystości, zasad żywienia, obrzędów przypisanych każdemu świętu, zasad współżycia z innymi ludźmi, a także przestępstw i wykroczeń przeciwko prawu oraz kar jakie należy wymierzyć. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jakie bulwersujące treści on w sobie zawiera. Przede wszystkim Talmud jest przepełniony nienawiścią do innych wyznań. Księgi Talmudyczne pisane są językiem skrótowym i zawiłym. Rozmaita liczba skrótów i odwołań kabalistycznych nie pozwala osobie niewtajemniczonej poznać jego treści. Warto jednak przytoczyć część prawd jakie w sobie zawiera Talmud: 

  • Powiedzenie Gojom (nie czystym, nie Żydom) czegokolwiek o naszych religijnych relacjach byłoby równym z zabiciem wszystkich Żydów, bo jakby Goje wiedzieli czego o nich uczymy, na pewno by nas zabili. Libre David 37
  • Żyd powinien i musi dawać fałszywe świadectwo gdy Goj pyta, czy nasze księgi zawierają coś przeciwko nim. Szaaloth-Utszabot Księga Jore Dia 17
  • Jahwe stworzył nie Żydów w ludzkiej formie po to, by Żydzi nie byli obsługiwani przez potwory. Nie-Żydzi to zwierzęta w ludzkiej formie i są skazani na służenie Żydom dzień i noc. Midrash Talpioth, p. 225-l.
  • Żyd może traktować nie Żydówkę tak, jak chcę. Może traktować ją tak, jak traktuje kawał mięsa. Handarine, 20 B, Schulchan Aruch, Choszen Hamiszpat 348
  • Seks ze zmarłą kobietą jest dozwolony, ponieważ nie można jej zapłodnić (Yebbamoth 55b)
  • Adam w raju miał seks ze wszystkimi zwierzętami (Yebbamoth 63a)
  • Żyd może mieć sex z małą dziewczynką, to nic bo cnota jej odrośnie (Kethuboth 11b)
  • Żyd może poślubić trzy letnią dziewczynę (dokładnie trzy lata i jeden dzień) Sanhedrynu 55b

Inny bulwersujący fragment naucza: Dusze żydowskie maja pierwszeństwo, ze są częścią Boga, a to tym sposobem są cząstką materialna Boga, jak syn jest z istoty ojca swojego, dlatego tez dusza żydowska milsza i przyjemniejsza jest Bogu nad wszystkie dusze innych narodów świata, których dusze pochodzą od diabla i są duszami bydląt i zwierząt; dlatego tez Talmud naucza: „nasienie obcego, który nie jest Żydem, jest nasieniem zwierzęcym. 

Nawiązując do słów rabina Finkelsteina trzeba stwierdzić wprost, że krwawa ofiara z dzieci jest naprawdę starym rytuałem, o którym wspomina również Pismo Święte. Kaananejczycy składali krwawe ofiary pogańskiemu bożkowi o imieniu Moloch. Czczony on był również pod postacią byka. Kult ten polegał przede wszystkim na paleniu żywcem noworodków i małych dzieci. 

O krwawych rytuałach wykonywanych przez Żydów wspomina jako pierwszy Herodot: Żydzi składali ofiary z ludzi bożkowi, Molochowi (Heredot. Dzieła, tom II, str.45). Marcin Luter również odniósł się do tego typu praktyk: W swych zamiarach byli oni spragnieni krwi ogarami i mordercami całego chrześcijaństwa przez ponad 1,400 lat, i bez wątpienia woleli być takimi popełniając takie czyny. W ten sposób byli oskarżani o zatrucie wody i studniach, porywania dzieci, przekłuwania ich szydłem, rąbania ich na kwałki, i w ten sposób potajemnie chłodzili swój gniew krwią chrześcijańską, za co często skazywano ich na karę śmierci przed podpalenie (Martin Luther, On the News and Their Lies,  1543 r.)

Historyk włoski Ellio Toaff napisał książkę pod tytułem: Blood Passovers: The Jews in Europe and Ritual Murders (Krwawe Paschy; Żydzi z Europy i morderstwa rytualne). Autor wysunął w niej tezę, że przyczyną wypędzania i złego nastawienia wobec społeczności żydowskiej na terenie Europy były przede wszystkim ich okrutne praktyki i mordy rytualne. 

Ofiary z dzieci i dorosłych Żydzi składali przeważnie w okresie ważnych dla nich świąt. Mordy popełniane są w czasie Purim (na miesiąc przed Wielkanocą), oraz w Paschę, w okresie Wielkanocy. Ofiarą składaną podczas Paschy musi być dziecko rasy białej w wieku poniżej 7 roku życia. Dziecko bywa torturowane, bite, ma się wykrwawić, a na końcu jego bok ma zostać przebite nożem. Cały obrzęd ma sparodiować śmierć Chrystusa na krzyżu. Krew zdobyta dzięki mordowi jest następnie mieszana albo w stanie proszku albo w innej postaci z chlebem paschalnym.  Ofiarą na Purim może być osoba dorosła. Krew z dorosłego chrześcijanina jest suszona, a następnie miesza się ją z z trójkątnymi ciastkami do jedzenia. 

Niemiecki naukowiec dr Erich Bischoff odnalazł w jednej z kabalistycznych ksiąg (Thikunne Zohar,edycja Brediwetsch, 85b) przyzwolenie na mordy rytualne: Ponadto, jest przykazanie odnoszące się do zabijania obcych, którzy są jak bestię, To zabijanie ma być dokonywane w przepisanej prawem formie, według określonej metody. Ci, którzy nie poddają się żydowskiemu prawu religijnemu, mają być złożeni w ofierze najwyższemu bożkowi żydów(szatanowi).

Warto zadać sobie pytanie dlaczego Żydzi mordują ? W artykule, który ukazał się w 1929 r. w Lecram Press napisanym przez Mistrza Theriona czytamy: to była teoria starożytnych (żydowskich) magów, że każda żywa istota jest magazynem energii, zróżnicowanej pod względem ilości, wielkości i zdrowia zwierzęcia (goja), w jakości równającej się jego umysłowi i moralnemu charakterowi. W chwili śmierci zwierzęcia (goja) ta energia jest uwalniana nagle. Zwierzę powinno zostać zabite w okręgu lub trójkącie, bowiem może zdarzyć się przypadek, że jego energia może uciec. Dla osiągnięcia najwyższego poziomu duchowej pracy należy odpowiednio wybrać taką ofiarę, która posiada największą i najczystszą siłę (chrześcijańskie) dziecko płci męskiej o doskonałej niewinności i wysokiej inteligencji jest najbardziej satysfakcjonującą i korzystną ofiarą. 

Proceder składania ofiar z dorosłych i dzieci nadal trwa. Przestępstwa tego typu są bardziej powszechne niż może nam się wydawać. Na całym świecie ginie miliony dzieci. Sprawy są tuszowane i bardzo często w zaginięcia dzieci wmieszani są wysoko postawieni politycy. W Polsce do tego typu satanistycznych praktyk wykorzystywane są najsłabsze dzieci, które znajdują się w domach dziecka. Tego co tak naprawdę dzieję się z dziećmi, które trafiają do adopcji zagranicznych naprawdę nie wiemy, gdyż prawo polskie nie reguluje tego prawnie. Jeśli ktoś chciałby pomóc tym bezbronnym istotą zachęcam do wspierania działalności Fundacji imienia Dobrego Pasterza prowadzonej prze pana Pawła Bednarza. 

 Czy elity gustują w ludzkim mięsie ? Zachęcam do obejrzenia filmiku na tej stronie.