Homoseksualizm i pedofilia w magii

Ostatnio w Polsce dochodzi do organizowania coraz częściej tak zwanych marszów równości. Grupy związane z ideologią lgtb domagają się większych praw oraz szacunku. Charakterystyczne dla osób, które uczestniczą w marszach jest to, że cechuje ich brak poszanowania uczuć religijnych. Dewianci wyśmiewają wiarę w Boga i profanują symbole religijne. Grupy te domagają się również wczesnej edukacji seksualnej dla dzieci by już w wieku szkolnym mogły zadeklarować swoją orientację, a nawet płeć. Ludzie im przyklaskują i uważają, że przecież to nie ich wina, że tacy się urodzili i, że zasługują na szczęście. Niewiele osób zdaję sobie sprawę, że za pięknymi hasłami: miłość dla wszystkich kryje się drugie mroczne dno, a homoseksualizm jest mocno powiązany z ideologia lucyferiańską. Marsze równości są sponsorowane przez bogate firmy i korporacje, których właściciele są zaangażowani w satanizm. Firmy te należą do Żydów Chazarskich. Osoby, które nie wiedzą kim są owi Żydzi zachęcam do poszukania w internecie szokującego wywiadu z rabinem Finkelsteinem. 

Od jakiegoś czasu wmawia się nam, że mózg ma płeć, a liczba chromosomów i genotyp człowieka nie ma żadnego znaczenia w określeniu płci i tożsamości człowieka. Ludzie wierzą we wszystko co związane jest z nauką i badaniami. Warto w tym miejscu wtrącić trzy grosze i podać przykład szokujących tez naukowych, które nauczane są współcześnie. Przede wszystkim warto zapoznać się z sylwetką Zygmunta Freuda, którego wspierała loża B'nai Brith. Freud negował u człowieka występowanie wymiaru duchowego oraz wartości takich jak: miłość, piękno i prawda. Według niego już dzieci posiadają swoje seksualne pragnienia i odczuwają pociąg do swoich rodziców. Według jednej z jego tez chłopiec marzy o tym by zabić swojego ojca i zgwałcić matkę, a podstawową motywacja do życia każdego człowieka jest pożądanie. Największym odszczepieńcem i zboczeńcem wśród badaczy był Alfred Kinsley. Na studiach rozpoczął badania nad seksualnością. Jego badania opłaciła Fundacja Rockeffelera. Najbardziej szokujące w jego badanach były badania nad seksualnością dzieci. Kinsley molestował i gwałcił dzieci w różnym wieku. W swoich raportach wysunął przerażające wnioski: Orgazm obserwuje się u chłopców w każdym wieku od pięciu miesięcy do dorosłego wieku. W innym fragmencie tej pracy badawczej czytamy, że: w naszych danych opisany jest przypadek orgazmu u pięciomiesięcznego niemowlęcia płci żeńskiej. Zboczeniec doszedł do wniosku, że bardzo dobrze by było jakby dziecko miało kontakty seksualne z dorosłymi i odczuwało przy tym przyjemność. Warto podkreślić, że badania pedofila stały się podwaliną wielu książek do edukacji seksualnej dzieci. Zespół Kinsleya należał do największej organizacji pedofilskiej w Stanach, która wszystkie doświadczenia na dzieciach rejestrowała na video. 

Warto zadać sobie pytanie po co ta cała edukacja seksualna i promowanie wśród dzieci homoseksualizmu ? Grzech sodomii oraz wykorzystywania seksualnego dzieci ma wielkie znaczenie w magii. Część osób zaangażowanych w satanizm z premedytacją używa dzieci w rytuałach. Dzieci są gwałcone lub muszą patrzeć na gwałt, a także zabijać zwierzęta. Zniszczenie psychiki dzieci jednej generacji oznacza zniszczenie ludzkości w kolejnych pokoleniach, dlatego młodzież jest w centrum zainteresowania Szatana. Polega ono przede wszystkim na niszczeniu umysłów dusz i młodzieży poprzez muzykę, narkotyki oraz przedwczesny seks. 

,,Jedyne co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechcę, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład". 

Anton La Vey

 W XIX i XX wieku satanizm spopularyzował okultysta Aleister Crowley (1875-1947). Uprawiał on jogę w Indiach, gdzie zaczął również eksperymentować z narkotykami. Otworzył się tam na kontakt z potężnym demonem o imieniu Aiwass. Duch przekazał mu nauki, które Crowley spisał w Liber Legis. Większość zasad magii wyrażała dewiza: ,,Czyń, co chcesz". W 1904 r. według tej książki zamordowany i zmartwychwstały Bóg - Jezus Chrystus zstąpił z tronu, a jego miejsce zajął nowy bóg: dziecko ukoronowane i zwycięskie. W wyniku tego Crowley zakończył erę chrześcijaństwa i dał początek crowleyanizmu. Aleister marzył by sprowadzić to dziecko dzięki rytuałom. Z pewnością przekaz ten dał inspirację do powstania takich filmów jak Omen, czy Dziecko Rosemary. Z Crowleyem skontaktował się przywódca Zakonu Wschodnich Templariuszy, czyli Ordo Templi Orientis - Theodor Reiss. Wprowadził on Crowleya na wyższe poziomy poznania. Masonom obiecuje się nieśmiertelność. Nie wierzą oni jednak w Chrystusa, a ową nieśmiertelność mogą zyskać dzięki odpowiednim rytuałom. Nieśmiertelność nabywają poprzez tantryczną magię seksualną. Chodzi o magię, w której wykorzystywane są małe dzieci. Crowley osobiście przyznał się do wykorzystania i zamordowania 150 chłopców w ciągu roku. 

Masoni wierzą, że będą nieśmiertelni, bo za każdym razem, kiedy molestują dziecko, kradną odrobinę jego młodości. Masoni wierzą również, że dzięki magii seksualnej uzyskują dostęp do alternatywnych wszechświatów, w których mogą stać się bogami. Crowley swoje rytuały prowadził do śmierci w 1947 r. 

Crowley w jednej ze swoich książek wyjawił również tajemnicę wszechwiedzącego oka. W Księdze Thota, która stanowi bardzo zaawansowany podręcznik do tarota napisał, że wszechwiedzące oko reprezentuje Lucyfera oraz odbyt ludzki organ. Związane jest to z tym, że masoni mogą dostać się do alternatywnych wszechświatów poprzez sodomię zwłaszcza z małymi chłopcami. Alternatywne wszechświaty nazywają tunelami Tyfońskimi. Tunele te stanowią ścieżki łączące dziesięć złych światów w odwrotności Drzewa Życia - Drzewie Zła, zwanym po hebrajsku Klifot, co znaczy ladacznice. Chodzi, że poprzez te zboczenie seksualne można dostać się do tuneli pomiędzy alternatywnymi wszechświatami i stania się bogiem w jednym z takich wszechświatów. Kiedy już zostanie się bogiem tego wszechświata można zacząć wysysać z niego energię i żyć wiecznie. 

Znany zespół black metalowy również ujął znaczenie Sodomii w zdobyciu wielkiego wtajemniczenia duchowego. Grupa Behemoth śpiewa: 

Ujrzałem dziewiczą kurwę wydającą na świat węża Byłem świadkiem sprowadzenia plemion Judy do upadku Obserwowałem dwunastu uczniów tonących w ogniu Spojrzałem na Bożego Syna zduszonego na próżno Zadmij w swe trąby Gabrielu! I ujrzałem osłupienie Edenu Przełam chleb... krusz okruch po okruchu w legowisko Lewiatana... Narody padają łupem Chwalcie mój powrót! Hosanna! Hosanna! Plemię Judy zdziesiątkowane Hosanna Hosanna Ród Dawida wykorzeniony Hosanna! Hosanna! Niechaj wino Sodomy wypełnij nasze usta Hosanna! Hosanna! Niechaj Grzech Gomory uświetni nasze serca. Jak wynika z tekstu grzech Sodomy i Gomory ma na pewno wielkie znaczenia w rytuałach satanistycznych. 

Źródła: 

1/ A. Palla Niewidzialna wojna o Twoje życie

2/ https://www.youtube.com/watch?v=PsPMlY6zwyM

3/ https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/16/pedofilia-i-lgbtq-czyli-manipulacja-naprawde-wysokich-lotow/

4/ https://www.youtube.com/watch?v=7PmHQMarnuM

5/ https://www.tekstowo.pl/piosenka,behemoth,blow_your_trumpets_gabriel.html