Jeffrey Epstein i jego powiązania

 Od lat 90 znany teoretyk spisków David Icke w swoich wypowiedziach mocno podkreślał fakt tego, że światowe elity zamieszane są w satanizm i pedofilię. Kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych została nagłośniona afera Pizzagate. Na światło dziennie podczas kampanii prezydenckiej Clinton i Trumpa wyciekły e-maile bliskiego przyjaciela i doradcy Clinton – Johna Podesty, które wyraźnie wskazywały na to, że waszyngtońskie elity polityczna tworzą jedną wielką grupę przestępczą, która zajmuje się przemytem ludzi oraz wykorzystywaniem seksualnym nieletnich. Sprawa została mocno wyciszona, a większość materiałów i programów poświęconych temu tematowi została wykasowana z popularnych portali typu youtube. W lipcu tego roku media na całym świecie obiegła informacja o tym, że amerykański miliarder żydowskiego pochodzenia Jefferey Epstein został oskarżony o handel nieletnimi dziewczynami oraz ich seksualne wykorzystywanie. Prokuratura postawiła mu zarzut tego, że w latach 2002 – 2005 ściągał do swoich rezydencji zlokalizowanych między innymi na Manhattanie oraz w Palm Beach na Florydzie. Dowodem w sprawie miały być zeznania poszkodowanych kobiet, które zostały zwerbowane do prostytucji oraz zdjęcia nieletnich odnalezione w jego posiadłościach. Warto wspomnieć o tym, że finansista został oskarżony o wykorzystywanie nieletnich już 11 lat temu, jednak uniknął kary. Na mocy ugody zawartej z prokuratorem Alexandrem Acostą spędził w więzieniu jedynie 13 miesięcy.

Miliarder zakupił w 1997 r. 75 ha wyspę, Littre St James za 7,95 miliona dolarów. Na wyspie znajduje się dziwna tarcza słoneczna oraz budynek w kształcie sześcianu, który wyglądem przypomina świątynie. Według Jamesa Botha świątynia została zbudowana tak, aby trzymać ludzi w środku i ich nie wypuszczać. Przyglądając się tej konstrukcji można odnieść wrażenie, że budynek ten powstał do tego by odprawiać tam kulty satanistyczne. Epstein miał bardzo podobne poglądy do nazistów, gdyż uważał, że ma misję polepszenia ludzkiej rasy poprzez zapładnianie setek kobiet. Na wyspę również sprowadzano małoletnie dziewczynki w wieku 12 lat.

Epstein organizował w swych rezydencjach oraz na wyspie zwanej wyspą orgii przyjęcia dla wpływowych i majętnych osób. Zwerbowane dziewczęta miały świadczyć usługi seksualne dla bliskich przyjaciół. Wyspę bardzo często odwiedzał Bill Clinton oraz jego żona. W apartamencie Epsteina na jednej ze ścian widniał obraz przedstawiający Billa Clintona ubranego w sukienkę oraz szpilki. Rezydencja Epsteina była bardzo dziwnie urządzona. W holu wejściowym wisiały rzędy oprawionych w ramki gałek ocznych. Z sufitu wisiał ubrany w suknie ślubną manekin. Niektóre sypialne wyglądają jak gabinety medyczne, a w innych znajdują się dziwne sprzęty. W jednej z łazienek znajdował się stół do masażu. W łazience znajdowały się mydła w kształcie penisów i wagin. 

Epstein za swoje pieniądze umożliwił Clintonom założenie fundacji. Dowody na wykorzystywanie nieletnich i udział Clintonów w aferze pedofilskiej i przemyt dziewcząt posiadali artyści, którzy rzekomo popełnili samobójstwo: Chris Cornell oraz Chester Bennington. Epstein dzięki swojemu majątkowi wspierał Hillary Clinton, Johna Kerrego, Bill Richardson (został gubernatorem Nowego Meksyku). Jeffrey bardzo hojnie wspierał również żydowskie organizacje oraz polityków w Izraelu. Epstein swoje wsparcie finansowe udzielił między innymi: byłemu premierowi Izraela Ehuda Barakowi.

Lista gości Epsteina jest naprawdę długa. Do najbardziej znanych gości należą: Bill Clinton, Hillary Clinton, Tony Blair, Richard Branson, Mick Jagger, książę Andrzej (brat księcia Karola), Sarah Ferguson, Kevin Spacey (oskarżony o molestowanie), Ralph Fiennes, Alec Baldwin, Jimmy Buffet, Courtney Love, Charde Rose, Mike Wallace, Barbara Walters, czy David Koch. Warto podkreślić, że brat księcia Karola – Edward jest wielkim mistrzem loży masońskiej. Tony Blair wielokrotnie uczestniczył na spotkaniach grupy Bildenberg.

Epstein rzekomo popełnił samobójstwo w areszcie federalnym w Nowym Jorku. Znaleziono go w celi, a następnie przewieziono do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon. Biorąc pod uwagę jego znajomości oraz majątek ciężko uwierzyć, że naprawdę nie żyje. Epstein mógł zostać uciszony, aby nie wyciekło więcej informacji, ale również może po prostu przenieśli go w inne miejsce by nadal mógł prowadzić swój zboczony proceder. Nie ulega wątpliwości, że afera związana z Jeffreyem Epsteinem potwierdza, że światowe elity zaangażowane są w pedofilię i satanizm. I nie tak naprawdę żadnych teorii spiskowych jest tylko prawda, w którą większa część społeczeństwa nie potrafi uwierzyć.

Źródła: 

1/https://www.thecut.com/2019/08/jeffrey-epstein-virgin-islands-little-st-james-house.html

2/https://pl.sputniknews.com/swiat/2019081510911434-bill-clinton-w-sukience-i-szpilkach-szokujace-znalezisko-w-domu-zmarlego-miliardera-epsteina-foto/

3/https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ludzie-jeffreya-epsteina-z-kim-powiazany-byl-miliarder-pedof,nId,3141933

4/ https://nczas.com/2019/08/11/seksskandal-w-elitarnym-trojkacie-zamieszani-miedzy-innymi-brytyjski-ksiaze-i-bill-clinton-glowny-swiadek-wlasnie-zmarl/

5/ https://www.dailymail.co.uk/news/article-7365641/JAMES-PATTERSONs-true-life-probe-shocking-behaviour-Jeffrey-Epstein.html

6/https://www.dailymail.co.uk/news/article-7366717/FBI-investigators-zero-Jeffrey-Epsteins-8-000-acre-Zorro-Ranch-New-Mexico.html