Broń biologiczna, wirusy i szczepionki

 

Społeczeństwo na ogół wyśmiewa teorie spiskowe mówiące o tym, że korona wirus, to nic innego jak broń biologiczna. Warto jednak przyjrzeć się bliżej tematowi dokonywania niebezpiecznych eksperymentów z wirusami w tle.

 Nabyty zespół braku odporności (AIDS) jest jedną z najszybciej rozpowszechniających się śmiertelnych chorób. Bardzo częste występowanie wirusa w najuboższych krajach wzbudziły daleko posunięte podejrzenia. Zwolennicy teorii spiskowej uważają, że ,,bogate kraje zmodyfikowały i wykorzystały AIDS w charakterze broni biologicznej. Choroba ta miała zdziesiątkować ,,darmozjadów” z Trzeciego Świata. Dowodem na to bez wątpienia jest masa dokumentów rządowych. Jednych z nich jest ,,Memorandum 200” Biura Bezpieczeństwa Narodowego, który został sporządzony w 1974 r. przez Henrego Kissingera. Dokument przez długi czas był utajniony. Został ujawniony w 1990 r. Jego treść była szokująca. W raporcie można było przeczytać, że ,,depopulacja powinna stanowić sprawę najwyższego rzędu w naszej polityce zagranicznej, dotyczącej państw Trzeciego Świata. W dokumencie, który został złożony w archiwum narodowym można było również przeczytać, że ,,zmniejszenie tempa przyrostu naturalnego w krajach Trzeciego Świata jest kwestią zasadniczą dla bezpieczeństwa narodowego, ponieważ ,,gospodarka Stanów Zjednoczonych będzie wymagała coraz większych ilości surowców naturalnych z zagranicy, zwłaszcza z krajów słabo rozwiniętych. Tym samym zdziesiątkowanie populacji powinno być nadrzędnym kwestią dla amerykańskiej gospodarki. Warto dodać, że w 1970 roku amerykański Departament Obrony wystąpił do Komisji z prośbą o sfinansowanie badań nad bronią biologiczną, która mogłaby porazić system immunologiczny człowieka.

Niektórzy badacze niezależnie od siebie doszli do wniosku, że wirus HIV nie mógł rozwinąć się w sposób naturalny. Oficjalna wersja nauki głosi, że wirus HIV przeniósł się na człowieka od małpy. Prawdopodobnie wirus ten postał w laboratorium w Fort Detrick w stanie Maryland w centrum amerykańskich badań nad bronią biologiczną i chemiczną.

Współczesna medycyna i nowoczesne metody badawcze mogą być niechcący odpowiedzialne za rozwój chorób, które mogą okazać się bombą biologiczną. Ludzie sami usilnie pracują nad wynalezieniem własnych odmian chorób – tworząc w laboratoriach genetycznie zmodyfikowane szczepy bakterii oraz wirusów, które są tworzone w ramach badań nad bronią biologiczną.

W latach 60. pracownicy laboratorium chemicznego w Porton Down wspólnie z lekarzami rozpoczęli tajny program badań nad bronią biologiczną. W latach 1960 – 1963 trzydziestu trzech pacjentów ze szpitala imienia św Tomasza – wszyscy zdiagnozowani jako nieuleczalnie chorzy na raka – zostali zainfekowani różnymi wirusami. Wszyscy zmarli. Dwóch z nich zachorowało na zapalenie mózgu, objawiające się wysoką gorączką z drgawkami i porażeniem kończyn. Władze brytyjskie dołożyły wszelkich starań by te i inne podobne testy pozostały ukryte przed opinią publiczną.

 W 1942 r. rząd brytyjski kupił szkocką wyspę na potrzeby testowania broni biologicznej. Przed rozpoczęciem eksperymentów na wyspę sprowadzono stado owiec. Trzy dni później na wyspę zrzucono pierwszą bombę zawierającą bakterię. Eksperyment z wąglikiem dowiódł, że rozpowszechnił się on po całej wyspie i zabił 95% owiec.

Japończycy w czasie II wojny światowej przeprowadzali eksperymenty na chińskich, koreańskich i rosyjskich jeńcach. Jednostka 731 prowadzona przez mikrobiologa i lekarza Shiro Ishiego (1892 – 1959) testowała bronie biologiczne i chemiczne na jeńcach. Infekowano ich nieznanymi substancjami, bakteriami i wirusami, które wywoływały udary i zawały serca.

Historia nie raz dowiodła, że elitą, rządom wcale nie zależy na zdrowiu i bezpieczeństwu swoich obywateli. Ludzie zaślepieni są przez wytyczne WHO. Nie mają pojęcia, że WHO od samego powstania w 1948 r. wywierała duży wpływ na kontrolę jakości substancji biologicznych. Po II wojnie światowej WHO wspierało wpływowe osobistości jak Henry Kissinger, oraz rządy, które szukały sposobów na prowadzenia wojen bez użycia bomb atomowych. Pieniądze te przekierowano na badanie wirusów.

Naukowcy z całego świata zatrudnieni w wielu departamentach rządowych i firmach farmaceutycznych, manipulują wirusami w laboratoriach, łącząc różne wirusy w celu tworzenia superwirusów pod pretekstem prewencyjnej opieki zdrowotnej, a w rzeczywistości tworzenia broni biologicznych i dzielenia się nimi ze sobą. Na przykład w 1994 r. w sprawozdaniu Senatu Stanów Zjednoczonych udokumentowano przekazanie do Iraku broni biologicznej: jadu kiełbasianego wyprodukowanego w Maryland, licencjonowanego przez Departament Handlu oraz zatwierdzonego przez Departament Stanu. Wąglika do Iraku Saddama Husajna dostarczyło Porton Down. Zapewnienia mówiące, że nasze rządy chcą chronić ludzkość przed chorobami zakaźnymi są nieszczere.

Słyszymy już pogłoski sugerujące, że być może niedługo zostanie wyprodukowana szczepionka przeciw korona wirusowi. Rozwój szczepionek jest motywowany ich użytecznością dla ludzkości, jednak prawda jest taka, że podstawowym napędem ich tworzenia jest zysk, ponieważ szczepionki są wytwarzane przez firmy farmaceutyczne.

Szczepionki oczywiście są reklamowane jako panaceum na większość chorób. Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków opublikowała wyniki znaczącego badania, w ramach, którego ustalono, że materia komórkowa stosowana w produkcji wielu szczepionek dziecięcych jest stosunkowo często skażona groźnymi wirusami chorobotwórczymi (na podstawie https://tinyurl.com/v4axgeb). Zmanipulowane media ukazują sprawę w ten sposób, że jeśli zaszczepiło by się 95% populacji to szerzenie się jakiegokolwiek niebezpiecznego wirusa by się zatrzymało. Największe zagrożenie przedstawiciele rządu oraz media upatrują w ludziach o zupełnie odmiennych poglądach związanych z szczepionkami. Osoby, które nie dadzą się zaszczepić w przypadku pandemii będą karane i uznawane za wrogów publicznych. Osoby te będą obwiniane za rozpowszechnianie się chorób oraz szerzenie epidemii.

 

Źródła: Szczepionki, wojna biologiczna i zdrada – artykuł Catherine O’ Driscoll

Zanieczyszczone szczepionki – artykuł – Stephen McMurray

Aids zaplanowane ludobójstwo – artykuł z Faktor X, strona 380-384