Dobra pedofilia

Dobra pedofilia

Dobra pedofilia W Polsce w ostatnim czasie trwała kampania wyborcza. Jeden z kandydatów Rafał Trzaskowski bardzo mocno wsparł ugrupowania LGTB. W zarządzanej przez niego stolicy Polski Warszawie została podpisana karta LGTB Plus. Podpisana przez Trzaskowskiego deklaracja ma charakter uroczystego zobowiązania wobec społeczności lgtb ulokowanej w Warszawie. Stanowi realizację konkretnych działań przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa na rzecz osób o odmiennej orientacji seksualnej. W myśl tej karty osoby homoseksualne mają być chronione przed dyskryminacją, a w szkołach należy nałożyć większy nacisk na uczenie o dewiacjach seksualnych. Osoby homoseksualne mają być objęte większą pomocą prawną oraz psychologiczną.

Większość zasad karty można poprzeć. jeśli ktoś potrzebuje pomocy, to należy mu taką zapewnić. Nie rozumiem jednak czemu uczniowie w szkołach mają być zapoznawani zgodnie z wytycznymi WHO odnośnie swojej seksualności. Dlaczego dzieciom to ma być narzucone ? Standardy te już dawno weszły w zachodnich krajach Europy i mają druzgocące skutki w psychice. Przez takie lekcje dzieci mają odbieraną niewinność. W niestosownym wieku są zachęcane do aktywności seksualnej i odkrywania siebie. Dziecko od najmłodszych lat ma poszukiwać swojej tożsamości seksualnej i deklarować, czy jest gejem, lesbijką, czy jest biseksualne. Jak ma to zrobić ? Oczywiście przez kontakt z drugą osobą obojętnie jakiej płci.

Telewizja, filmy, media bardzo mocno propagują związki homoseksualne. Pary innej orientacji są coraz częściej pokazywani w reklamach. Zdążyliśmy się już oswoić z tymi obrazami. I w tym momencie powinna nam się zapalić czerwona lampka. W myśl znanego przysłowia historia lubi się powtarzać. Ugrupowania lgtb walczą o szacunek i akceptacje ich odmienności. Można śmiało powiedzieć, że im się to udało. Większość Polaków nie chcę wnikać w intymne sprawy innych osób.

Na całym świecie obecnie są zwoływane konferencję, które pragną tolerancji i szacunku dla osób o skłonnościach pedofilskich. Jakiś czas temu w Czechach odbyła się parada równości. Na marszu dumnie przemaszerowali pedofile, którzy nawet rozdawali swoje ulotki. Paradę równości sponsorował samorząd miasta Pragi. Na ulotkach można było przeczytać: Naszym celem jest informowanie społeczeństwa o pedofilii, ponieważ według tego tematu funkcjonuje wiele przesądów. Chcielibyśmy, by młodzi ludzie, którzy uświadamiają sobie swoją orientację w kierunku dzieci, posiadali dostateczne informacje na temat pedofilii i nie doznawali zbędnych cierpień powodowanych przesądami i postawą społeczeństwa.

W Niemczech zainicjowany został eksperyment przez homoseksualistę Helmuta Kentlera. Uważał on, że kontakt seksualny między dorosłymi, a dziećmi nie jest szkodliwy. Bliski przyjaciel Kentlera – Uve Stielart był autorem podręcznika do edukacji seksualnej. Jego prace seksualne znalazły się w oficjalnych źródłach Standardów Edukacji Seksualnej. W jego pracy naukowej możemy przeczytać: ,,Chodź, pobawimy się w pieprzenie”, zachęcają niektórzy chłopcy swoich kolegów i przyciskają swojego penisa w zwodzie do ich pupy. Najczęściej kończy się na odzywkach, leżeniu na sobie lub pocieraniu się. Przy pięcioletnich dziewczynkach i chłopcach nie może również dojść do poczęcia dziecka, kiedy rzeczywiście spróbują włożyć penisa do pochwy i będą mieli z tego przyjemność. Wzajemna masturbacja jest okej.

Kentler w latach 70 specjalnie kierował małoletnie dzieci do domów zastępczych, gdzie opiekunowie mieli skłonności pedofilskie. Dzieci odbierane z patologicznych domów trafiały do pedofilów. Ich gehenna nie miała końca. Jugendamty, czyli odpowiedniki polskiego MOPR bardzo chętnie umieszczały dzieci u pedofilów. Domy zastępcze, które łączyły wspólne mieszkanie opuszczonych dzieci ze zboczeńcami funkcjonowały do 2003 r. O całym procederze wiedziało państwo. 

Aktualnie dąży się do tego by państwo miało większą władzę nad wychowaniem dzieci niż rodzice. Nigdy nie powinniśmy do tego dopuścić. Dlatego odpowiedzialnych rodziców proszę o to by protestowali przeciwko temu by ich dziecko było siłą edukowane seksualnie. Dziś dzieci uczą się akceptacji homoseksualizmu, a za jakiś czas będą uczone o akceptacji pedofilii, a może i nawet uwikłane w związki z nauczycielami pedofilami. 

Pomijając tezy i argumenty zboczonych zepsutych ludzi, którzy są autorytetami naukowymi dla innych powinniśmy zdać sobie sprawę z tego, że małe dziecko jest za małe by móc odróżnić dobro i zła i bardzo łatwo je zmanipulować. Pedofile i osoby uprawiające okultyzm zacierają ręce by małe dzieci uczone były seksu. W Holandii wielu nauczycieli edukacji seksualnej okazało się być czynnymi pedofilami należącymi do kręgu pedofilskiego. 

Głównymi objawami tego, że dziecko jest wykorzystywane seksualnie są między innymi takie zachowania jak: 

  • dziecko narzuca się lub prowokuje seksualnie
  • dziecko dotyka inne osoby lub domaga się aktywności seksualnej
  • dziecko samo dotyka swoje narządy płciowe albo uprawia w sposób nadmierny masturbacje, dotyka lub stara się włożyć palce w odbyt
  • dziecko przesadnie zajmuje się moczem i odchodami
  • dziecko mówi o występowaniu moczy i kału na twarzy
  • dziecko nadmiernie interesuje się gazami brzusznymi, wydobywa dźwięki ustami, które towarzyszą wychodzeniu gazów

Pedofile chcąc zachęcić dzieci do aktów seksualnych analnych często używają odwołań do "wesołej kupki". Nie bez powodu odchody największe obrzydlistwo jest teraz lansowane jako znak na topie. Wesoła kupa jest teraz bardzo często przedstawiana na ubraniach. Pedofilie widząc dziecko z taką koszulką na pewno mają szeroki uśmiech na twarzy. 

 

 

 

 

 

Źródła: 

1/ https://www.wprost.pl/warszawa/10198100/warszawska-deklaracja-lgbt-budzi-wiele-kontrowersji-co-znalazlo-sie-w-tresci-dokumentu.html

2/ https://www.dw.com/en/berlin-authorities-placed-children-with-pedophiles-for-30-years/a-53814208

3/ https://www.tvp.info/43964037/doznajemy-zbednych-cierpien-pedofile-po-raz-szosty-na-praskiej-paradzie-gejow

4/ Satanizm jako ucieczka w absurd, ks. Jeffrey J. Steffon

5/ https://www.stefczyk.info/2020/07/09/nowe-fakty-w-sprawie-oddawania-dzieci-niemieckim-pedofilom-i-gwalcicielom-czy-te-metody-beda-stosowane-w-polsce/