Antychryst i globalny system terroru

Antychryst i globalny system terroru

W Piśmie Świętym jest napisane: ,,Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo (dzień ten nie nadejdzie), dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak, że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem. Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem ? Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby się objawił w swoim czasie. Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje ustąpi miejsca, wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci (samym) objawieniem swego przyjścia. Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą wśród znaków i fałszywych cudów. (działanie) z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość”.

Chrześcijanie wierzą, że przed drugim przyjściem Chrystusa na świecie pojawi się Antychryst, który wprowadzi odstępstwo. Warto rozszyfrować ten cały fragment, aby zrozumieć kim jest Antychryst. Odstępstwo w języku greckim oznacza słowo apostasia (od tego słowa pochodzą wyrazy apostazja oraz odstępstwo). Jest to słowo używane w klasycznej grece, którego używa się do opisywania łodzi, która nie jest należycie zakotwiczona w porcie, ponieważ zaczyna od niego pomału odpływać. Logicznie myśląc łódź ta musiała być najpierw w porcie. Oznacza to, że kościół apostolski był w takim metaforycznym porcie, ale zaczął się od niego oddalać, bo wtedy nastąpiła apostasia.

Kościół katolicki bardzo mocno zmienił nauczanie w porównaniu do tego co jest opisane w Biblii. Zmieniony został Dekalog, wprowadzono kult świętych, kult maryjny oraz doktrynę o czyśćcu. Według nauk kościoła katolickiego najważniejsza jest tradycja, a nie Słowo Boże. Współcześnie potajemnie do kościoła katolickiego nauki powiązane z ruchem Nev Age. Księża zachęcają do yogi i medytacji.

Według fragmentu najpierw musi zaistnieć odstępstwo, aby się objawił człowiek grzechu. Czym jest grzech ? Najprościej można to wyjaśnić tak: ktokolwiek popełnia grzech, ten popełnia również bezprawie. Człowiek grzechu będzie namawiać do łamania prawa w Biblii.

Wyrażenie syn zatracenia przywodzi na myśl Judasza, ponieważ on również został tak nazwany w Słowie Bożym. Syn zatracenia będzie ambitny i rządny władzy i pieniędzy. Choć otwarcie będzie wyznawać lojalność wobec Chrystusa, to będzie działał potajemnie, aby go zdradzić.

Dave Hunt w książce pod tytułem ,,Globalny pokój” napisał: ,,Chociaż grecki przedrostek ant oznacza zazwyczaj przeciwko lub w przeciwieństwie do może oznaczać również: w miejsce lub w zastępstwie. Antychryst ucieleśni obydwa te znaczenia. Będzie w przeciwieństwie do Chrystusa, jednocześnie podając się za Chrystusa. Zamiast frontalnego ataku przeciwko chrześcijaństwu niegodziwiec będzie wypaczał kościół od środka, podając się za jego założyciela. Okaże spryt fałszywie reprezentując Chrystusa jednocześnie udając, że jest Chrystusem. Jeśli bowiem antychryst faktycznie będzie udawał, że jest Chrystusem wówczas jego naśladowcy muszą być chrześcijanami”

Czytając ten fragment osobiście mam przed oczami wizerunek papieża Franciszka, który zwodzi ludzi i bardzo mocno trzyma się masonerii. W ostatnim czasie papież Franciszek skierował list do Banku Światowego oraz do Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Papież stwierdził między innymi, że potrzebne są instytucje do globalnego zarządzania. Wiele krajów obecnie znajduje się na etapie planu odbudowy z pandemii Covid 19.

Papież w wywiadzie z włoskim dziennikarzem Domenico Agasso powiedział: ,,Możemy się przygotować do jutra pod sztandarem ludzkiego braterstwa, dla którego nie ma alternatywy, bo bez całości wizji nie będzie przyszłości dla nikogo. Wyciągając wnioski, przywódcy narodów wraz z tą społeczną odpowiedzialnością mogą prowadzić narody ziemi ku pomyślnej, braterskiej przyszłości.

W Biblii jest napisane: Kiedy będą bowiem mówić pokój i bezpieczeństwo – tak niespodziewanie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną i nie ujdą.

Papież chcę namówić ludzkość do posłuszeństwa i uległości wobec instytucji międzynarodowych, które będą chciały globalnie kontrolować cały świat.

Masoneria dąży przede wszystkim do zniszczenia chrześcijaństwa. To nie przypadek, że w kościele katolickim pełno jest pedofilów i homoseksualistów, wiedzą kogo przyjmować by zniszczyć podejście społeczeństwa do wszystkiego co wiążę się z sacrum.

Parę lat temu naukowcom udało się odszyfrować list opętanej zakonnicy Isabelli Tomasi (1645 -1699). Napisała ona list przy użyciu pisma greckiego, łacińskiego i arabskiego i germańskich run. Jego treść można odebrać jako przekaz dla świata od samego szatana: ,,Bogu wydaje się, że może uczynić śmiertelników wolnymi, tak nie jest, w miejsce wolności wkracza zniewolenie. To wy śmiertelnicy wymyśleliście sobie coś takiego jak Bóg. Religia to system, który nie służy nikomu i niczemu. Pamiętajcie, Jezus jest niepotrzebnym obciążeniem dla innych. Czyńcie, to, co chcecie, a wówczas ja będę z wami. Zaufajcie mojej mądrości a zdobędziecie ziemię, ja wam rozpościele pod stopami wszystkie dobra tego świata. Co chcę w zamian ? Nie wiele, chce tylko, aby ktoś mnie kochał i był przy mnie tak jak ja będę przy nim”.

Demony obiecują skarby tego świata dla osób, które chcą im służyć. Badania naukowe udowodniły, że im ktoś pełni wyższe stanowisko tym jest bardziej niemoralny i zepsuty. Teraz postawmy sobie pytanie, czy elity tego świata chcą naszego dobra ? Czy warto wierzyć ślepo, że instytucje międzynarodowe będą działać tak by zmienić nasze życie i świat na lepsze ? 13W tym miejscu warto przywołać wydarzenie, które miało miejsce 12.09.2019 r. w Brukseli w Belgii, kiedy to odbył się ,,Globalny szczyt szczepień”. To zdarzenie nie było prawie wcale nagłośnione w mediach głównego nurtu. Odbyło się ono 3 miesiące przed rozpoczęciem pandemii koronawirusa. Rozpoczęło się ono również przed ćwiczeniem stymulującym pandemię koronawirusa, wspieraną przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Podczas ćwiczeń, które odbyły się w dniach 18.10.2019 r. gościła miedzy innymi Nanette Cocero globalną prezeskę firmy Pfizer Vaccines, czy też przedstawicieli wysokiego szczebla z ONZ.

Do czego dążą oligarchowie ? Na to pytanie odpowiedz możemy znaleźć w wywiadzie jaki został przeprowadzony przez Mela Fabregasa z Celeste Solum byłą pracownicą Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego oraz Fema w Stanach Zjednoczonych. Celeste opowiedziała w nim między innymi o tym jak dzięki zamachowi na WTC wprowadzono wiele ustaw, które pozwoliły na większą kontrolę i inwigilację obywateli.

Kobieta stwierdziła, że pandemia Covid 19 ma jeden cel, a mianowicie to by udało się wprowadzić globalny system zarządzania świata. Elity dążą do tego by wprowadzić politykę ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju. Celeste ostrzega przede wszystkim przed głodem jaki ma nadejść. Elity dążą do zmonopolizowania zasobów żywności. Nie bez powodu upadają teraz restauracje, a społeczeństwo jest zmuszane do tego by kupować jednie w marketach należących do wielkich korporacji.

Była pracownia ostrzega ludzi, że nadchodzi klęska głodu. Zachęca do tego by ludzie prowadzili własne ogrody, zaopatrzyli się w nasiona i gromadzili zapasy. W raporcie ONZ jest napisane, że w razie kryzysu dopuszczone będą normy jedzenia w wysokości 34 grama protein na osobę tygodniowo. Te proporcje są jeszcze mniejsze niż racje żywności przyznawane w obozach koncentracyjnych. Proteiny będą wytwarzane w laboratorium z insektów. Ludzie nie będą mogli jeść mięsa, nabiału, ani cukru. Jedyna racja żywnościowa będzie wynosić ¾ batonika zbożowego co 21 dni.

Elity dążą do tego by nastąpiła prawdziwa transformacja społeczeństwa. Na oficjalnych stronach Agendy 2030 są napisane wyniosłe hasła np. koniec z ubóstwem, troska o zdrowie, równość płci, czy edukację. Kobieta wyjaśniła, że hasła te mają drugie dno. Na przykład mówiąc o wyeliminowaniu ubóstwa agenda ma tak naprawdę zamiar wyeliminować biedaków. Troskę o zdrowie powinniśmy połączyć z dawkami szkodliwych szczepionek. Najpierw będą eliminowane osoby w podeszłym wieku oraz nieproduktywne.

Ostatnim etapem planu będzie eliminowanie i więzienie osób, które nie będą zgadzały się z obowiązującą ideologią oraz rządem światowym. Każdy kto będzie się buntował będzie zabijany przez gazowanie bądź dekapitację.

Elitą nie zależy na tym by zachować przy życiu tanią siłę roboczą, ponieważ wchodzimy w erę post-ludzkości. Roboty i sztuczna inteligencja przejmuje rolę zwykłego pracownika.

Celeste wspomniała również o tym, że elity dążą do stworzenia nowej rasy człowieka, który będzie tworzony wyłącznie w laboratorium. Dzieci będą projektowane przez inżynierów w laboratoriach i technologicznie udoskonalane tak by do 2050 r. uczynić z nich super żołnierzy. Elity bardzo mocno finansują kampanię zachęcające do aborcji, czy eutanazji zależy im na tym by na świecie było coraz mniej ludzi.

Choć dla wielu osób słowa Celeste Solum mogą brzmieć jak science-fiction, to jednak trzeba zachować zdrowy rozsądek i ostrożność wobec wszelkich działań rządów i instytucji, które będą naciskać i zmuszać nas do tego by oddać im całkowitą kontrolę nad naszym życiem. Nie dajmy się zwieść pięknym sloganom, które będą nam zapewniać pokój i bezpieczeństwo. Walczmy o nasze wszelkie prawa, które chcą nam zabrać i uczynić z nas niewolników.

Źródła: 

1. Wywiad z Celeste Solum z 16.04.2021 r. można go znaleźć na Bitchute

2. D. Hunt: Global Peace and the Rise of Antichrist

https://chnnews.pl/europa/item/4727-papiez-poparl-instytucje-globalnego-zarzadzania.html

4 http://globalne-archiwum.pl/list-siostry-tomasi-sprzed-340-lat-to-demoniczne-przeslanie/