Wielki Reset - co nas czeka w przyszłości ?

Wielki Reset - co nas czeka w przyszłości ? 

Żyd mason Jacques Attali to były specjalny doradca ex prezydenta Francji – F. Mitteranda (uczestniczył on w ceremonii otwarcia tunelu Gotharda). Attali nazywa przywódców tego świata Zakonem. Głównym jego celem jest zjednoczenie świata. 

Jacques Attali w wywiadzie udzielonym w 1981 r. do książki Michela Salomona L’Avenir de la Vie (Przyszłość życia) powiedział: W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starych, ponieważ, gdy tylko przekroczy 60 – 65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje i drogo kosztuje to społeczeństwo. Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic do społeczeństwa nie wnoszą, bo będzie ich coraz więcej, a przede wszystkim w końcu głupich. Pozbędziemy się ich, sprawiając, że uwierzą, że to dla ich wspólnego dobra.(…) Znajdziemy coś albo spowodujemy, pandemię, która dotknie niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirusa, który uderzy w starego lub wielkiego, to nie ma znaczenia. Słabi ulegną, przestraszeni i głupi uwierzą i poproszą o leczenie. Zadbamy o zaplanowanie leczenie, które będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów będzie się więc dokonywała spontanicznie, pójdą sami na rzeź. 

Żyd mason Jacques Attali to były specjalny doradca ex prezydenta Francji – F. Mitteranda (uczestniczył on w ceremonii otwarcia tunelu Gotharda). Attali nazywa przywódców tego świata Zakonem. Głównym jego celem jest zjednoczenie świata. 

W czerwcu 2020 r. były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych Ameryki, napisał list do prezydenta D. Trumpa, w którym stwierdził wprost, że pandemia COVID 19 jest gigantyczną operacją inżynierii społecznej. Carlo Maria Vigano w kolejnych listach do Trumpa potępił działania papieża Franciszka. We fragmencie listu możemy przeczytać: Globalny plan zwany Wielkim Resetem jest właśnie realizowany. Jego architektem jest globalna elita, która chce podporządkować sobie całą ludzkość, stosując środki przymusu drastycznie ograniczając wolność jednostek i całych społeczeństw. W innym fragmencie czytamy: Za światowymi przywódcami będącymi uczestnikami i wykonawcami tego piekielnego projektu stoją pozbawieni skrupułów ludzie, którzy finansują Światowe Forum Ekonomiczne i Event 201. Orędowników Wielkiego Resetu motywują olbrzymie interesy gospodarcze. Wprowadzenie szczepień będzie się wiązało z wymogiem posiadania paszportu zdrowotnego i cyfrowego dowodu tożsamości, co umożliwi śledzenie kontaktów społecznych na całym świecie. Osoby, które nie zaakceptują tych środków, będą zamykane w obozach dla internowanych albo umieszczane w areszcie domowym, a cały ich majątek będzie podlegał konfiskacie. 

Władimir Kwiczkow, były pułkownik rosyjskiego wywiadu wojskowego mówi o pandemii: To wszystko kłamstwo i należy je traktować jako globalną strategiczną operację społeczną. To są ćwiczenia dowodzenia i sztabu zakulisowych sił światowych w kontrolowaniu ludzkości. Były wojskowy uważa, że ostatecznym celem jest zredukowanie populacji świata do miliarda ,,zwykłych” ludzi i zaledwie 100 milionów kontrolerów, przy czym zwykli ludzie mają służyć owym 100 milionom. 

Na koniec warto przytoczyć sen jednej ze współczesnych proroków. Dnia 05.09.2009 r. we śnie Bóg powiedział do Elisabeth: Totalitarna Dyktatura !, Totalitarna Dyktatura ! Totalitarna Dyktatura ! Elisabeth ostrzeż ich, że ten kraj, który nazywa siebie prezydentem Stanów Zjednoczonych chce, aby Ameryka była rządzona przez Totalitarną Dyktaturę ! Najlepsza opieka medyczna będzie osiągalna wyłącznie dla bogatych. Będą tylko dwie klasy ludzi: bogaci, oraz ci, którzy teraz uważani są za klasę średnią. Klasa średnia będzie służyć bogatym, a biedni będą stopniowo zabijani poprzez przymusowe szczepienia, przymusowe aborcje i odmowę opieki medycznej. Rząd będzie sprawował władzę nad wszystkim i będzie decydował, kto będzie żył, a kto ma umrzeć.

Polecamy obejrzeć wywiad z Astrid Stuckelberger sygnalistką WHO -> LINK DO WYWIADU