Plany elit wobec gojów

Ten wpis zacznę inaczej od wszystkich, a to dlatego, że podzielę się ciut własnym doświadczeniem, aby uwiarygodnić potencjalnym odbiorcą fakt, że żyjemy w wyjątkowych czasach, a tak zwane teorię spiskowe nie są, tylko teoriami, ale zawierają w sobie wiele prawdy. Kiedy miałam 13 lat zaczęłam uczęszczać do jednego z kościołów protestanckich. Mniejsza o kwestie teologiczne, bo teraz to nie jest kluczowe w tym artykule.

Kościół ten zachęcał do oglądania wielu wykładów i filmów dokumentalnych. I wtedy po raz pierwszy zetknęłam się z tematem tego, że światem rządzą elity, że w przyszłości elity te planują ludobójstwo, a przysłużą się do tego szczepionki. To będzie morderstwo na skalę światową w tak zwanych białych rękawiczkach. Było to 20 lat temu i oczywiście informację te przyjęłam z delikatnym uśmiechem. W tym miejscu polecam serię wykładów Kenta Hovinda łatwo można znaleźć je w internecie. 

Teraz na własne oczy widzę jak plan ten jest realizowany. Ludzie są zdolni do wszystkich najgorszych świństw za pieniądze. Dodatkowo narzuca nam się jedyną poprawną ideologię, czy to w kwestiach moralnych, czy to w kwestiach zdrowotnych. Na co dzień mam styczność z różnymi ludźmi i większość uległa medialnej propagandzie o tym, że osoby niezaszczepione stanowią największe zagrożenie, że powinno się je karać i izolować od społeczeństwa. Sama nie jestem szczepiona i nie mam zamiaru tego robić. Na logikę nie wierzę, że jeśli coś jest narzucane z góry jest dobre. Za czasów rewolucji francuskiej głoszono teorię: wolność, równość, braterstwo, albo...śmierć. Wydaję mi się, że teraz mamy podobne czasy. 

Co nas czeka na stronie www.henrymakow.com możemy znaleźć zalążek planu elit:

Faza 1 planu polegała na tym, że należało zapoczątkować pandemię w Chinach i skupić całą uwagę świata na problemie covid 19. To już mamy za sobą. 

Faza 2 planu zakładała sparaliżowanie gospodarki, karanie osób nieposłusznych wobec sanitarnego reżimu oraz upatrywanie nadziei wobec szczepionki na covid 19, która jest panaceum na całe zło tego świata. (Prywatnie bardzo mnie to śmieszy, że ta cudowna szczepionka powstała tak szybko, ponieważ dla przykładu do dnia dzisiejszego nie ma szczepionki na wirusa HCV.)

W czasie drugiej fazy miało też się upowszechnić testy PCR. Druga faza również jest za nami i została przeprowadzona perfekcyjnie. 

Faza 3 wprowadzenie apartheidu i kodu QR 

Co w tej fazie miało się dziać:

- nałóż przepustkę szczepienia kod QR, aby nagrodzić zaszczepionych, ukarz opornych

- stwórz apartheid uprzywilejowanych kontra innym

- odbierz prawo do pracy i nauki osobą bez kodu QR

- wycofaj podstawowe usługi osobie niebędącej zaszczepioną

- nałóż testy płatności PCR na niezaszczepionych

- wycofaj podstawowe usługi osobie niebędącej szczepioną 

Ta faza była zrealizowana idealnie w Australii, Kanadzie, gdzie bardzo mocno ograniczono życie mieszkańcom, którzy nie zdecydowali się na zaszczepienie. W Austrii obecnie ludzie nie mogą wychodzić z domu bez szczepienia i posiadania magicznego kodu QR, który nie jest niczym innym, tylko super programem do szpiegowania i inwigilacji. Bez kodu nie można w wielu krajach wejść na siłownię, czy do restauracji. Dochodzi do wielkich absurdów, gdzie ludzie chorzy nie mogą iść do lekarza, bo nie mają szczepienia. W części państw zmusza się nieposłusznych obywateli do robienia codziennie testów PCR. Według ostatnich doniesień od lutego 2022 r. w Niemczech mają wprowadzić przymusowe szczepienia. 

Faza 4 Polega na tym, że ma się wywołać jeden wielki chaos i wprowadzić stan wojenny

- wywołaj paraliż gospodarki niech będą zamykane fabryki i sklepy

- wykorzystaj do tego niedobór towarów i żywności 

- niech eksploduje bezrobocie

- nałóż kolejne dawki na szczepionkę

- narzuć wszystkim obowiązek szczepień

- wzmocnij mit o wariantach, skuteczności szczepionki i odporności stadnej 

- demonizuj antyszczepionkowców

- aresztuj liderów opozycji 

- obarczaj winą za zmarlych osoby niezaszczepione

- narzucaj wszystkim tożsamość cyfrową (kod QR) cyfrowy akt urodzenia, dokument tożsamości, prawo jazdy itp.

- wywołaj stan wojenny

Powoli ten etap się wypełnia coraz więcej krajów chcę wprowadzić przymusowe szczepienia. Od dawna nakłania się ludzi do posiadania cyfrowych dokumentów np. w Polsce jest aplikacja na telefon mObywatel, gdzie można trzymać swój dowód osobisty. Co jakiś czas słyszymy o nowym wariancie choroby, która ma nas wykosić, że będziemy padać stosami na ulicy. Wciąż karmi się ludzi strachem. W mediach nie ma innego tematu od bardzo długiego czasu.  

Faza 5 Anuluj długi i wycofaj pieniądze 

- wywołaj załamanie gospodarcze, bankructwo banków

- aktywuj "wielki reset"

- wycofaj gotówkę

- anuluj długi i pożyczki 

- wprowadź cyfrowy portfel

- zajmuj nieruchomości i grunty

- zakaż wszystkich leków na świecie (ja kiedyś słyszałam o tym, że witaminy zostaną wycofane z obiegu bądź zostaną wprowadzone w takiej wersji, że nie będą miały żadnych wartości)

- potwierdź obowiązek szczepień półrocznych i rocznych

- narzuć racjonowanie żywności i dietę opartą na Codex Alimentarius (tak mamy mieć ograniczone porcję żywności i jeść robaki)

- steruj ludźmi dzięki kontroli cyfrowej 

Każdy kto interesuje się sytuacją na świecie zapewne słyszał o możliwości wprowadzenia dochodu podstawowego, wiele krajów pracuje nad stworzeniem cyfrowej waluty. Oczywiście to nie są zbiegi okoliczności. Ludzie czują niepokój i strach na to co ma nadejść. Ostatnio słychać również o tym, że grozi nam paraliż elektrowni, że nie będzie prądu, że mamy gromadzić zapasy. 

Stygmatyk włoski Giorgio Bongiovanni, którzy twierdzi, że ma przekazy od samego Jezusa twierdzi, że sytuacja na świecie ulegnie znacznemu pogorszeniu. W wywiadzie z Januszem Zagórskim potwierdził, że światem rządzą elity i rodziny bankstersie, że covid to, tylko zasłona dymna, że być może chodzi o wywołanie wojny na linii Rosja - Chiny. Ostrożnie podchodzę do tego typu przekazów i oczywiście nie wierzę, że to są przekazy od Chrystusa, ale po prostu warto wiedzieć, że być może się to stać. 

Włoch powiedział również o tym, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i może dojść do kontaktu z obcą cywilizacją. 

Wiem tyle, że taki kontakt jest zapowiedziany i ma posłużyć do globalnemu zwiedzeniu ludzkości. 

Miejmy oczy otwarte na sytuacje na świecie, obserwujmy co się dzieje i nie dajmy się oszukać, czy ulec medialnej propagandzie. 

O negatywnych skutkach szczepień możemy przeczytać: www.takniewiele.pl