Plan transformacji świata

Plan transformacji świata  

Według przekazów channelingowych dla naszej planety przygotowany jest plan, którego scenariusz zakłada rozpoczęcie wielkiej transformacji. Według tego planu przede wszystkim musi pojawić się rozpowszechnione odczucie bankructwa naszego świata. Nie będzie to związane ze zwykłym kryzysem, ale kryzys ten ma mieć charakter globalny i podważyć wszelkie istniejące do tej pory fundamenty gospodarki. 

Oprócz bankructwa na świecie ma dojść do licznych protestów i zamieszek oraz kataklizmów naturalnych. 

Kryzys powoduje, że tworzą się coraz to nowe wyzwania, które powodują to, że trzeba od nowa spojrzeć na wszelkie dotychczasowe fundamenty cywilizacji. 

Według przewodników duchowych będziemy mogli zbudować coś w rodzaju raju na Ziemi, powstanie zupełnie nowy system edukacji oparty na zupełnie innych podstawach. 

Plejadianie w przekazach poprzez medium mówili: Wy, jako członkowie Rodziny Światła, przybyliście do tego układu, aby odebrać te promienie wiedzy. Po tym rozpowszechniacie wiedzę, nowy styl życia i nową częstotliwość na resztę populacji, aby odmienić całą planetę. 

Wszystko brzmi pięknie i ładnie. Osobiście wiem, że wiele osób zainteresowanych ezoterykom chłonie takie przekazy i wierzy, że nadejdzie nowa era, która sprawi, że na świecie zapanuje pokój i harmonia. 

Odgórny plan nie zwróciłby mojej uwagi, gdyby nie słowa: Najwyższa forma tyranii w społeczeństwie, to nie kontrola przez stan wojenny. Jest to sterowanie przez psychologiczne manipulacje świadomością, poprzez, którą definiowana jest rzeczywistość – tak, że ci, którzy istnieją w jej granicach, nawet nie zdają sobie sprawy, że są w więzieniu. Nie zdają sobie sprawy, że jest coś poza tym, w czym istnieją. 

Ogólnie kataklizmy odgrywały bardzo ważną rolę w historii, klęski miały bezpośredni wpływ z punktami zwrotnymi w naszym rozwoju. Dla przykładu ogólny kryzys świata średniowiecznego był związany z wielką epidemią dżumy – obejmując niemal cały kontynent. 

Teraz zadajmy sobie pytanie, co by było gdyby tak wytworzyć sztuczny kryzys i rozpowszechnić go na cały świat stosując przy tym psychologiczne techniki manipulacji ? Nowoczesna technologia jest jedną z najpotężniejszych broni kontrolujących częstotliwość. Większość przekazów podprogowych w telewizji jest realizowana dzięki technice rozwiniętej przy udziale bytów nie z tego świata. Podobnie było w czasach II wojny światowej, gdy Adolf Hitler poprzez medium kontaktował się z istotami astralnymi przy pomocy między innymi towarzystwa Thule. Odbiorniki telewizyjne stanowią zasadnicze narzędzie wykorzystywane do codziennego manipulowania naszą świadomością. 

Aktualnie oglądając wiadomości głównego nurtu przekaz płynie jeden – osoby niezaszczepione, to niebezpieczne bydło, które roznosi zarazę. Osoby zaszczepione to porządni i mądrzy obywatele, z których należy brać przykład. Wszyscy powinni być potulni i spełniać obowiązkowo zalecenia rządu odnośnie kwestii sanitarnych. Zaszczep się jedną, drugą, trzecią dawką…szczep się do śmierci. 

Aby podsycić strach w obywatelach grozi się nam nową odmianą koronawirusa – Omicronem. Nie bagatelizuje, że istnieję jakiś sztucznie wytworzony wirus. Nie powinno się jednak zmuszać obywateli do zapobiegania przed chorobą – jedyną słuszną metodą jaką są szczepienia. W mediach nic nie mówi się o zdrowym odżywianiu, naturalnych metodach leczenia, są tylko szczepionki, na których firmy farmaceutyczne zarabiają krocie. 

Zwróćmy uwagę na słowo Omicron. Grecka litera omicron wywodzi się od fenickiej litery Ayin, która oznacza oko. Litera O pochodzi od semickiego Ayin (oko) i jest podobna do egipskiego hieroglifu wszechwidzącego oka. Po grecku Omega – Wielkie O, w Biblii Bóg jest alfą i omegą, początkiem i końcem, pierwszym i ostatnim. O – Omicron grecka 15 ta litera alfabetu jest często używana do oznaczenia trzynastej gwiazdy w grupie konstelacji. 

Anagram słowa Omicron – Oncormir. Jest to słowo ściśle związane z mikro-RNA, które jest związane z rakiem. Rozregulowanie niektórych microRNA jest związane z określonymi zdarzeniami onkogennymi. W wielu typach ludzkich nowotworów zidentyfikowano wiele różnych oncomirów. 

Prawda jest taka, że przez liczne szczepienia odporność organizmu ulega zniszczeniu. Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę na to, że aktualnie najwięcej na covid chorują osoby zaszczepione. 

Cytat z przemówienia H. Kissingera do rady ds. Eugeniki WHO  z 25 02 2009 r.: Kiedy stado zaakceptuje obowiązkową szpryce, to będzie koniec gry. Będą akceptować wszystko – „przymusową donację krwi lub organów – „dla wyższego dobra”- Będziemy mogli modyfikować genetycznie dzieci i sterylizować je -„dla waszego dobra”-. Zacznij kontrolować umysły owiec i będziesz miał kontrolę nad stadem. Producenci szpryc mogą zarobić mld .A wielu z Was na tej Sali jest inwestorami. To jest wielkie win-win (dod. tłum. . Wszyscy wygrają) Przerzedzimy stado i stado zapłaci za eksterminację.