Mroczna strona rodziny królewskiej

 

Mroczna strona rodziny królewskiej

Hierarchia rodów na szczycie ludzkiej piramidy kontroli i ucisku przekazuje pałeczkę z pokolenia na pokolenie, głównie z ojców na synów. Dzieci z tych rodzin, wybierane do jej przejęcia, od urodzenia wychowuje się tak, by rozumiały Agendę i metody urzeczywistniania „Wielkiej Pracy" za pomocą manipulacji. Rozwój Agendy to misja wpajana im od najmłodszych lat życia. W momencie kiedy nadchodzi ich kolej na przyłączenie się do hierarchii Bractwa i dzierżenie pałeczki przez następne pokolenie, są już ukształtowani jako wysoce nie-zrównoważeni ludzie. Charakteryzują się przenikliwą inteligencją, ale są wyprani ze współczucia i arogancko przeświadczeni o tym, że mają prawo rządzić światem i kontrolować nieświadome masy, które postrzegają jako podrzędne Brytyjski Dom Windsorów jest jednym z nich, tak jak Rothschildowie, europejska monarchia i arystokracja. 

 

Wielka Brytania wraz z Watykanem oraz kartelami narkotykami prowadzą handel dziećmi dostarczając je na ofiary dla satanistów, którzy są pedofilami. Są nimi członkowie rodzin królewskich, szefowie korporacji i politycy. Największe zyski czerpie kościół katolicki oraz kartele narkotykowe dostarczając dzieci do obrotu międzynarodowej sieci pedofilów, którzy czczą szatana. Świadkowie takich zdarzeń oraz ofiary zeznają do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości ogólnego prawa ICLC w Brukseli w sprawie przemocy seksualnej nad dziećmi i ofiar z dzieci dokonywanych przez przedstawicieli światowej elity w Kulcie Dziewiątego kręgu szatana. Wielu światków zeznawało, że w rytuałach brał udział między innymi papież Franciszek oraz królowa Elżbieta II. Sąd ICLC w 2013 r. uznał królową winną zbrodnią przeciwko ludzkości i wydał nakaz aresztowania Elżbiety II oraz byłego papieża Ratzingera i papieża Franciszka. Czy ktoś oszalał ? Czy to są całkowite bzdury, a może prawda jest przerażająca i świat wygląda inaczej niż sobie wyobrażamy, a tym bardziej życie rodziny królewskiej nie jest takie bajkowe jak sobie wyobrażamy, a jest pełne mrocznych sekretów, o których woleliby żeby społeczeństwo się nie dowiedziało. 

Czarna Arystokracja rozciągnęła swe wpływy na północ, do Niemiec, i właśnie z tego źródła wywodzi się królewska rodzina Windsorów. Wcześniej, zanim zmienili nazwę swego rodu w 1917 r., byli znani jako Saxe-Coburg-Gotha, czyli niemiecka linia sięgająca swymi korzeniami do Czarnej Arystokracji, a więc ta wywodząca się z wenecko- lombardzkiej linii Babilończyków.

Królewskim emblematem króla Merowingów Chlodwiga (Ramzes-Pizon -Bush) był irys, z francuska znany jako fleur-de-lis, kwiat, który rośnie dziko na Bliskim Wschodzie. Jest również znany jako trójlistna lilia i był używany jako symbol Nimroda. W łacinie oznacza mały miecz, stał się on symbolem królewskiej dynastii tego, co dziś zwiemy Francją, dlatego że w starożytnym Sumerze linię krwi przekazywaną przez kobietę symbolizowała lilię. Kobiety, które wywodziły się z tego rodu dostawały takie imiona, jak Lilith, Liii, Lilutu i Lillette. Inną wersją jest Lilibet bądź Elizabeth i właśnie dlatego obecna angielska królowa nazywa się Elizabeth (El-lizard-birth) i była znana w rodzinnych kręgach jako Lilibet. 

Bogactwo Windsorów przekracza wszelkie wyobrażenie. Odziedziczyli oni bogactwo zebrane przez przodków Królowej z Czarnej Arystokracji w postaci gruntów, budynków, dzieł sztuki i biżuterii. 

Ród Windsorów miał szczególnie korzystne relacje z City of London (centrum handlu i bankowości w samym Londynie) od czasów panowania Edwarda VII, syna królowej Wiktorii. Głównym doradcą finansowym Edwarda był Ernest Cassel, bankier Czarnej Arystokracji. Córka Cassela i zarazem jego dziedziczka, Edwina, poślubiła lorda Louisa Mountbattena, człowieka, który wywarł największy wpływ na obydwu książąt: Filipa i Karola. 

Rodzina księcia Filipa wspierała NSDAP, a w 1935 r. książę Krzysztof, mąż jego siostry Zofii, został pułkownikiem SS, w osobistym sztabie Himmlera, i głową Forschungstamt, elitarnej jednostki wywiadowczej, kontrolowanej przez Hermanna Goeringa. Forschungstamt zbierała swoich agentów pośród Żydów i innych nacji, które naziści chcieli zgładzić, wśród pracowników wewnątrz Gestapo, a także szpiegów członków samej nazistowskiej partii. To właśnie oni byli wykonawcami wyroków podczas sławnej Nocy Długich Noży, kiedy to Hitler usunął swoich głównych przeciwników

Brytyjska rodzina królewska zawsze była blisko związana z masonerią, a jej własne odznaczenia, takie jak Kawalerzy Orderu Podwiązki, Order Ostu i Królewski Order Wiktorii, łączą się z rozległą pajęczyną masonerii. Nie zapominajmy również o Orderze Św. Jana z Jerozolimy (rycerze maltańscy). Ekspansja masonerii w Anglii przypadła na XVIII w. i związana była z nastaniem niemieckiej dynastii Hanowerów. Aktualnym arcymistrzem angielskiej Wielkiej Loży na ulicy Great Queen (Wielkiej Królowej - Semiramida/Izyda) w Londynie jest kuzyn królowej, książę hrabstwa Kent. Książę Filip został wprowadzony do Granatowej Loży numer 2612,5 grudnia 1952 r. Jego teść, Jerzy VI, ojciec królowej i mąż Królowej Matki, również był zapalonym wolnomularzem 28 , podobnie jak Edward VII i większość innych monarchów panujących od czasu powstania masonerii. Królowa jest „Wielką Patronką" masonerii. Służy jej 390 członków tak zwanej Tajnej Rady, która połączona jest ze swoimi odpowiednikami w innych krajach „wspólnoty". Stoją legalnie ponad parlamentem, dzięki swoim przywilejom prawnym. Do jej członków, wyznaczanych na całe życie, należą: książę Filip, książę Karol, arcybiskup Canterbury i premier Wielkiej Brytanii.

Ostatnia koronacja w brytyjskiej monarchii ujawniła prawdziwe korzenie Windsorów i ich poprzedników. Kiedy 2 czerwca 1953 r. koronowana została królowa Elżbieta II, wszystkie insygnia królewskie: korony, berła, suknie, jabłka i biżuteria, zabrano z Tower of London i trzymano je do wieczora poprzedzającego to wydarzenie w Komnacie Jerozolimskiej w Opactwie Westminsterskim. W komnacie tej spotykali się uczeni, by tłumaczyć „autoryzowany" przez króla Jakuba przekład Biblii, pod nadzorem sir Francisa Bacona i Roberta Fludda - wielkiego mistrza Zakonu Syjonu 1 . Brytyjska rodzina królewska wciąż ma na nią prawa autorskie! Komnata Jerozolimska wyłożona jest panelami z drewna cedrowego przywiezionego z Libanu, gdyż takiego właśnie drewna użyto do budowy świątyni Salomona. Wiszące tu gobeliny przedstawiają scenę sądu Salomona. „Chrześcijańska katedra" Opactwa Westminsterskiego jest w rzeczywistości pogańską świątynią. Nawet podłoga wyłożona jest w czarno-białą szachownicę, jak w świątyniach masonów.

Na początku ceremonii w 1953 r. królowa usiadła na tronie, a pod jej pośladkami znajdował się Kamień Przeznaczenia, skradziony przez Edwarda I ze szkockiego opactwa Scone  w 1246 r. Kamień ten miał zostać przywieziony z Izraela, przez Egipt, do Irlandii i znany jest obecnie jako Filar Jakuba lub Poduszka.

Przywódcy Rothschildów byli blisko powiązani z rodem Windsorów i kontrolowali osoby takie, jak Edward VII, wielki mistrz angielskiego wolnomularstwa. Edward (Ramzes-Pizon-Bush) był synem królowej Wiktorii i niemieckiego wolnomularza, księcia Alberta. Mountbattenowie (uprzednio niemieccy Battenbergowie) są krewnymi Rothschildów i lord Louis Mountbatten zaaranżował ślub królowej Elżbiety II ze swoim wnukiem, księciem Filipem. Mountbatten był również mentorem księcia Karola. W 2019 r. FBI odtajniło akta na temat lorda Mountbattena. 75 letnie akta wywiadu opisują Louisa Mountbattena jako osobę o niskiej moralności. Akta zawierają również informację, że lord był pedofilem z ,,perwersją do małych chłopców”. 

Brytyjscy urzędnicy, którym Elżbieta II nadawała tytuły sir tworzyli tak naprawdę sieć pedofilów. W 1998 r. w angielskiej prasie pojawiały się doniesienia o tym, że częsty bywalec królewskiego pałacu – Jimmy Savile jest pedofilem. Służby specjalne wiedziały o jego preferencjach już od 1995 r. Warto zaznaczyć, że w jednej z książek księżna Diana opisywała Savila jako mentora księcia Karola. Do swojej przyjaciółki w listach pisała, że Saville jest pedofilem i nekrofilem. Rodzinę królewską opisywała jako nie ludzi, a potwory. Istnieję teoria, że Diana wiedziała znacznie więcej o tym co naprawdę dzieje się na dworze i za tą wiedzę zapłaciła swoim życiem. 

Potężną szychą w rządzie M. Tacher był lord Leon Brittan (od spraw bezpieczeństwa) był bardzo znany policji za gwałty na chłopcach. Izba Lordów i Izba Gmin była pełna zboczeńców i gwałcicieli. Lord Kaufman był znany z napastowania nieletnich chłopców. 

Jedna z ofiar rytuałów satanistycznych jakie miały miejsce na terenie Wielkiej Brytanii zidentyfikowała swojego oprawcę. Ten człowiek zwykł trzymać jej nagie ciało przy sobie, używając haków wbitych w jej ciało na biodrze. Była wówczas tylko małą dziewczynką. Powiedziała mi, że tym człowiekiem był Edward Heath. Jego nazwisko wypływa raz po raz w wywiadach z ofiarami satanistycznego wyzysku w Wielkiej Brytanii. Heath był premierem Wielkiej Brytanii w latach 1970-1974, jak również członkiem Grupy Bilderberg. Towar dla zboczeńców dostarczał Savile. 

Lord Robertson na dodatek były szef NATO znany był policji z racji upodobań seksualnych wobec małych chłopców. William Hague był obiektem śledztwa w latach dziewięćdziesiątych, gdy wyszło na jaw, że połowa gabinetu rządowego M. Tacher (masonki) była umoczona w kręgu pedofilskim. Takich osób jest naprawdę masa, ale warto wspomnieć o jeszcze jednym z nich. Lord McAlpine był skarbnikiem partii konserwatywnej. Miał naprawdę bogatą kartotekę związaną z wykorzystywaniem dzieci. Jego popisowy numer przebiegał następująco: pakował dzieciaka do trumny, następnie symulował obrzęd pogrzebowy przez zsypanie żwiru na wieko trumny; dziecko krzyczało w szale przerażenia, a potem godziło się na wszystko czego zarządzał lord. Czy to czegoś nie przypomina ? Warto wrócić do wcześniejszych artykułów na tym blogu związanych z satanistycznym wykorzystywaniem dzieci. 

Czy mamy uwierzyć, że królowa nie miała pojęcia o tym kogo ma w rządzie ? Powiązania rodziny królewskiej z masonerią przedstawiają wizerunek jej osoby naprawdę w złym świetle. Kilka lat temu do sieci trafiło przerażające nagranie, które ukazywało małego chłopca, który chciał uciec przez okno na sznurze zrobionym z prześcieradła z pałacu Buckingham. Co tam robił ? Dlaczego był przerażony ? Dlaczego chciał uciec za wszelką cenę z pałacu ? Na to pytanie każdy może odpowiedzieć sobie sam. 

Virginia Giuffre oskarżyła syna Elżbiety II – Andrzeja o przestępstwo seksualne. Książe miał bliskie powiązania z Jeffreyem Epsteinem. Pozew przeciwko księciu został złożony 09.08.2021 r. 38 letnia Virginia wytoczyła pozew cywilny, w którym deklarowała, że w przeszłości, gdy miała 17 lat była przez księcia Andrzeja wykorzystywana seksualnie. Doszło do tego między innymi na prywatnej wyspie Jeffreya Epsteina. Czy to takie przypadkowe spotkanie w świecie biznesu ? Czy książę go znał, bo po prostu Epstein był wpływowy i znany ? Nie sądzę. W sieci możemy zobaczyć zdjęcie, która przedstawia królową Elżbietę II, która odpoczywa dokładnie w tym samym miejscu, co Epstein. Z pewnością wiedziała o znajomościach swojego ukochanego synka. Warto podkreślić na 18 urodzinach księżniczki Beatrice (córka księcia Andrzeja) brali udział: Harvey Weinstein, Jeffrey Epstein oraz Ghislaine Maxwell. 

królowa lubiła wypoczywać tam, gdzie Epstein

Zastanawiające jest również to, że Epstein i Maxwell byli na prywatnej audiencji u papieża Jana Pawła II. Szukali tam Boga, czy raczej ubijali dobry interes dla biskupów i duchownych zaangażowanych w pedofilię ? Wygląda na to, że świat pedofilów jest mały i swój do swego ciągnie. 

Dobra, ale co z młodszym pokoleniem royalsów ? Czy wiecie, że księżna Kate ubrana była jak bohaterka filmu: ,,Dziecko Rosemary”, gdy wraz z mężem pokazała światu swojego synka – księcia Georga ? To prawie tak jakby chciała ogłosić światu narodziny małego antychrysta. 

Książe Harry w młodości dumnie paradował w mundurze nazistowskim. Sympatyzowanie z hitlerowcami jest ważne w pewnych kręgach okultystycznych. Na zdjęciach można zauważyć, że często wykonuje pewne gesty dłonią, które sugerują, że należy do jednej z lóż masońskich. Najbardziej prawdopodobne jest, że należy do loży masońskiej rytu szkockiego. 

Jego zmarła już babcia – królowa Elżbieta była przywiązana do symboli masońskich. Możemy zobaczyć to na tym filmiku w sieci. 

W 1964 r. według słów Kevina Anetta królowa Elżbieta II wraz z mężem odwiedzili szkołę w Kanadzie, gdzie zabrali na piknik około 10 dzieci. Dzieci te zaginęły, nikt więcej ich nie widział. Co się stało z tymi dziećmi…według jednego ze świadków – dzieci zostały zamordowane. W internecie starają się bardzo mocno obalić tą historię i nazywać ją niewiarygodną, ale biorąc pod uwagę, że rząd Elżbiety II był pełen seksualnych drapieżców ciężko uwierzyć w to, że ta historia jest całkiem wyssana z palca. Odkrycia szczątków dzieci w Kanadzie potwierdziły, że na tym terenie dochodziło do bestialskich morderstw i przestępstw na dzieciach. 

Satanistyczne rytuały i ofiary z ludzi, a zwłaszcza z dzieci, są dokonywane na ogromną skalę i biorą w nich udział niektórzy z najsłynniejszych polityków, ludzi biznesu, właścicieli mediów i artystów na tej planecie. Mówi się, że czczą oni demoniczną siłę zwaną Bafometem, symbol czarnej magii, znany również jako Kozioł z Mendes. Koziorożec(kozioł, również symbolizowany przez jednorożca) jest znakiem wtajemniczonych i reprezentuje władzę polityczną, podczas gdy Lew (Słońce, lew) utożsamia władzę królewską. Stąd jest on królem dżungli i głównym symbolem na fladze brytyjskiej rodziny królewskiej. Planeta Saturn rządzi Koziorożcem, podczas gdy władzę nad Słońcem sprawuje Lew, dlatego sataniści i czarni magowie są w swych rytuałach bardzo skupieni na Słońcu i Saturnie. Wibracja Saturna ma znacznie większy wpływ na Ziemię, niż się uznaje. W astrologii uważana jest za planetę prawa i autorytetu. Koziorożec, znak władzy, astrolodzy postrzegają jako astrologiczny symbol Anglii, centrum globalnej kontroli.

Pewne wyżej opisane fakty przemawiają za tym, że rodzina królewska ma swoje mroczne i obrzydliwe oblicze jakie nie jest znane światu. Warto obserwować symbole jakie noszą na sobie roysalsi i z kim się spotykają. 

Źródła:

1/ Wywiad z K. Anett -> link 

2/ D. Icke: Największy sekret

3/ H. Pająk: Ostroje i plagi masonerii

4/ https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art18612351-syn-krolowej-elzbiety-ii-pozwany-za-seks-z-nieletnia

5/ https://people.com/royals/jeffrey-epstein-and-ghislaine-maxwell-pictured-at-queen-elizabeths-balmoral-estate-in-photo-from-court/