Proroctwo o Rosji i Chinach

Proroctwo o Rosji i Chinach

Bóg często przemawiał do ludzi we śnie. Według Pisma Świętego w czasach ostatecznych ludzie będą mieć wizje i sny. Bardzo ciężko oddzielić wizję prawdziwe od fałszywych. Jednak warto znać proroctwa, które ktoś otrzymał. Sytuacja na świecie jest gorąca i myślę, że warto zapoznać się ze snem pewnego chrześcijanina odnośnie działań wojennych. 

Czytaj więcej: Proroctwo o Rosji i Chinach

Przepowiednie o wojnie Rosja Ukraina i Zakon Iluminatów w tle

Przepowiednie o wojnie Rosja - Ukraina i Zakon Iluminatów w tle

W związku z obecną sytuacją w Europie warto zapoznać się z przepowiedniami oraz proroctwami, które mogą się wypełnić w czasie. 

Na początku roku Krzysztof Jackowski mówił, że rok 2022 r. będzie jeszcze gorszym rokiem niż poprzedni: Nasz kraj zostanie wciągnięty w jakiś konflikt i nie zdajemy sobie sprawy, jakie to jest ważne. Nasz kraj nie ma pewnej neutralności jaką miał przed sytuacją na wschodniej granicy(…) Nie mieliśmy problemów z granicą, ale traki problem powstał, to konflikt dyplomatyczny na linii Białoruś-Polska, ale i Polska-Rosja. Moje przeczucia mówią, że Łukaszenko stoi za tym co się dzieję (…), ale również nie można powiedzieć, że Putin nie ma z tym nic wspólnego. 

Czytaj więcej: Przepowiednie o wojnie Rosja Ukraina i Zakon Iluminatów w tle

Synod amazoński i przepowiednie o końcu świata

Synod amazoński wywołał prawdziwą burzę wśród chrześcijan z różnych denominacji. W oczach wielu wierzących katolików papież Franciszek przestał być filarem wiary, a wręcz stał się jej wrogiem ze względu na to, że przyjęte i zaakceptowane przez niego ideologię godzą w fundamenty wiary.

Czytaj więcej: Synod amazoński i przepowiednie o końcu świata

Proroctwa Amigtywind

Proroctwa Amigtywind

W internecie coraz bardziej popularne stają się proroctwa zwane Amigtywind. Proroctwa rzekomo pochodzące od Boga dane są kobiecie, która nazywa się Elisabeth Elijah. Kobieta ta w przeszłości miała bardzo ciężkie dzieciństwo. Jej matka znęcała się nad nią i w rezultacie została osadzona więzieniu. Dziewczynka była gwałcona i molestowana seksualnie przez konkubentów matki. Mała Elisabeth wychowywała się w rodzinach zastępczych. Wielokrotnie próbowała odebrać sobie życie. W bardzo młodym wieku została wydana za starszego od siebie mężczyznę. Jej sytuacja nie odmieniła się w czasie małżeństwa. Jej mąż okazał się prawdziwym katem, który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Elisabeth była bita i gwałcona przez męża. Po serii traumatycznych przeżyć w tym wielu poronień i prób samobójczych kobieta wpadła w głęboką depresje. Po próbie samobójczej Elisabeth doświadczyła zjawiska wyjścia z ciała. Kobieta została ledwie odratowana. Jej bliska przyjaciółka zaprowadziła ją do Kościoła Zielonoświątkowego, gdzie Elisabeth odnalazła Boga. Niewątpliwie kobieta ta naprawdę się nawróciła. Od kilkudziesięciu lat służy Bogu i nawraca ludzi do tego by przyszli do Chrystusa. Niestety na polskiej stronie internetowej nie znajdziemy informacji w jaki sposób Elisabeth dostała swoje pierwsze objawienie, czy miewa wizję, czy proroctwa zostają jej udzielone podczas snu. Mimo tego, że Elisabeth należała do kościoła Zielonoświątkowego jej proroctwa i nauki nie są związane z tym ideologią tego kościoła. W większość jej proroctwa są oparte na Biblii. 

Czytaj więcej: Proroctwa Amigtywind

Przepowiednie Michela Hayeka z Libanu

Przepowiednie Michela Hayeka z Libanu,

Mężczyzna zasłynął ze swych wizji w latach 90. Trafnie przepowiedział między innymi trzęsienie ziemi w Turcji w 1999 r. i w 2005 r. przewidział śmierć premiera Libanu Rafika al Haririego, który został zastrzelony. Podobno mężczyzna wcześniej ostrzegał premiera o możliwej sytuacji, że może zostać mu odebrane życie. Zwolennicy jego przepowiedni w jego kraju zaznaczają, że Hayek przewidział również śmierć księżnej Diany. Obrazy dotyczące przyszłości nachodzą mężczyznę o różnych porach dnia i nocy, które stara się od razu zapisywać na kartce. Hayek posiada własną firmę. Udziela również konsultacji różnym wielkim firmą. Nie utrzymuje się z przepowiadania przyszłości. 

Czytaj więcej: Przepowiednie Michela Hayeka z Libanu

Przepowiednie Benjamina Parraviciniego

Przepowiednie Benjamina Parraviciniego

Benjamin Solari Parravicini urodził się w Buenus Aires w Argentynie w 1884 r., a zmarł w 1974 r. w wieku 76 lat. Niemal przez całe życie zajmował się sztuką. Benjamin malował obrazy i rzeźbił. W życiu codziennym był osobą spokojną, dyskretną i życzliwą. Nie stałby się pewnie znaną postacią w swojej ojczyźnie gdyby nie fakt, że odwiedzał go jak sam twierdził jego anioł, który wyjawiał mu sekrety nadchodzących wydarzeń. Benjamin od dzieciństwa mówił o dziwnych rzeczach. Opowiadał o tym, że widzi anioły i inne istoty eteryczne. Jego ojciec poddał go nawet ze względu na to testom psychiatrycznym, czy aby dziecko nie jest chore psychicznie. 

Czytaj więcej: Przepowiednie Benjamina Parraviciniego