Przepowiednie Aloisa Irlmainera

Przepowiednie Aloisa Irlmainera

Alois Irlmainer urodził się w 1894 r. Był synem synem rolnika. Podczas I wojny światowej brał czynny udział w walce. Irlmainer w trakcie I wojny światowej przeżył śmierć kliniczną. Został zasypany zwałami ziemi i odkopany po 72 godzinach. Od tamtego czasu doznawał wizji i przepowiadał. Po wojnie Irlmainer stał się znanym w całych Niemczech - radiestetą. Jego przepowiednie powinny zwrócić naszą uwagę ze względu na to, że jego przepowiednie były szczególnie trafne te, które się wypełniły. Irlmainer podczas wojny często ostrzegał ludność cywilną o zbliżających się kolejnych nalotach, czy atakach zbrojnych. Potrafił również określić los zaginionych żołnierzy podczas wojny. W 1947 r. wytoczono mu proces sądowy i oskarżono go o szarlatanerię. Co ciekawe, proces przyczynił się do tego, że udowodniono Irlmainer jego zdolności do jasnowidzenia. Proces był relacjonowany przez prasę, dzięki czemu Irlmainer zyskał sławę. 

Jeśli chodzi o przyszłe wydarzenia przewidział on z punktu widzenia niemieckiego III wojnę światową, w wizji ujrzał zgromadzone na Morzu Śródziemnym okręty wojenne oraz ujrzał 3 dni ciemności podczas, których ma dojść do totalnej anarchii i mordów. Do zwiększonego chaosu mają przyczynić się głównie wprowadzeni do Europy uchodźcy. 

Irlmainer również przepowiedział to, że księża we Włoszech zostaną wymordowani przez muzułmanów chcących założyć tam kalifat, a papież uratuje swoje życie tylko dzięki ucieczce z Watykanu. Przekaz ten jest bardzo kompatybilny z innymi przepowiedniami zapowiadającymi wybuch III wojny światowej, której efektem na być wkroczenie armii rosyjskich na tereny Niemiec przy okazji mają zostać zniszczone Czechy w tym stolica Praga oraz stolica Węgier Budapeszt. Jedna z wersji tej przepowiedni mówi również o pojawieniu się żołnierzy azjatyckich najprawdopodobniej Chińskiej Republiki Ludowej jacy podobno mają przybyć na pomoc zaangażowanym w wojnę Niemcom. Nikt z tych żołnierzy zarówno rosyjskich jak i azjatyckich ma już nie powrócić do swojego kraju, ponieważ w tej walce wszyscy mają zginąć. 

Ludzie pytali wizjonera jak rozpocznie się III wojna światowa. Irlmainer powiedział wtedy, że zostanie wtedy zamordowana jakaś ważna osobistość, konflikt rozpocząć ma się na Bliskim Wschodzie bądź na Bałkanach. Okres w przededniu rozpoczęcia III wojny światowej Alois opisywał jako bardzo spokojny. 

Irlmainer opisywał również, że tuż przed wybuchem kolejnej wojny w Niemczech zapanuje dobrobyt, do kraju masowo będą przyjeżdżać uchodźcy oraz również to, że ludzie w tym czasie odwrócą się od Boga i nastąpi wielki upadek moralny. Słowa Irlmainera być może wypełniają się właśnie na naszych oczach. Według jasnowidza III wojna światowa ma być bardzo krótka i trwać maksymalnie 3 tygodnie. Po niej ma na świecie zapanować era pokoju. 

Oto treść przepowiedni Aloisa Irlmainera :

Zostanie zamordowana jakaś ważna osobistość. Może to się wydarzyć na Bałkanach albo na Bliskim Wschodzie. I to będzie oznaczało początek wojny.

Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się one od Złotego Miasta. Na Dunaju nie będzie już mostu. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do zatoki. Złote Miasto zamieni się w popiół.

Umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. Wszystkich wezmą do wojska, tak młodych, jak i starych, lecz oni już nie będą musieli walczyć. Ostatnia bitwa odbędzie się w Kolonii nad Renem. Następnie wystąpi jakiś kataklizm i wróg będzie musiał pójść w kierunku północnym.

Papież z Rzymu będzie uciekał w kierunku południowo - wschodnim lub przez Wielką Wodę. Tam potajemnie ukoronuje cesarza.

Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja. W morzu pojawią się dziury, a potem powrotna fala zatopi wyspy i oderwie je od lądu. Trzy miasta znikną pod wodą. Jedno na północy, drugie na południu, a trzecie na zachodzie.

Na wschodzie straszne walki. Czerwone i żółte masy wojsk na ulicach. Kiedy zakwitną znów kwiaty, papież powróci, aby opłakiwać swych braci.