Przepowiednie o Korei Północnej

Przepowiednie o Korei Północnej

Zdaniem ekspertów i doradców rządowych, konflikt nuklearny na Półwyspie Koreańskim wydaje się trudny do uniknięcia. Amerykanie naciskają na Chiny, aby te wpłynęły na Koreę Północną. Korea Północna jest w posiadaniu bomb nuklearnych oraz rakiet dalekiego zasięgu, które bez problemu mogą uderzyć nawet w Waszyngton. Sytuacja polityczna między tymi krajami jest bardzo napięta. Wiele osób, które utrzymują, że posiadają zdolności do przewidywania przyszłości potwierdzają, że wojna niedługo się rozpocznie. 

Jasnowidz z Łodzi tak opisuje swój sen sprzed dwóch miesięcy w którym widział Koreę Północną w ciemności. Wizja we śnie pokazywała Koreę Północną […] Po jednej stronie widzę, że wszystko jest w porządku domy świecą, ulice świecą, ludzie się przemieszczają. Natomiast po tamtej stronie widzę jak światła zaczynają gasnąć. […] i widzę też, że jakieś duże miasto też raptem gaśnie i robi się ciemno, czarno tak jakby tam tak powiem wszystko zamarło w którymś momencie. Co ciekawego w tym śnie, że odebrałem to w taki sposób jakby raptem Korea Północna przestała istnieć, albo jakby jej w ogóle nie było […] Widzę też przywódcę Korei Północnej Kima siedzącego przed dużym biurkiem […] oparty o biurko o ten blat biurka przed nim ogromne lustro, w którym powiela się ta jego postać i on widzi swoją śmierć w tym lustrze. Ja to odebrałem tak jakby w tej mojej analizie jakby ktoś z jego najbliższego otoczenia chciał go tak powiem sprzątnąć, czyli zamordować inaczej, usunąć całkowicie ewentualnie on rzeczywiście będzie widział to co się będzie działo za jego plecami, ale on nie będzie miał na to wpływu.

W 1994 r. rabin Sa’adia Nachamani na krótki przed swoją śmiercią ogłosił, że Nie Syria , nie Persja ( Iran ), nie Babilon ( Irak ), ani Kaddafi (Libia), rabin powiedział, nazywając największych zagrożeń Izraela w tym czasie. Korea przybędzie tutaj.Wcześniej rabin trafnie przewidział między innymi wojnę sześciodniową, która miała miejsce w 1967 r. Według Nachamaniego wypełni się werset z Pisma Świętego: Gdyż ogień zapalił się przez gniew mój I płonie do głębin podziemi, Trawi ziemię wraz z plonem jej, Wypala posady gór [Pwt 32:22]. Według rabina wers ten jest zapowiedzią wojny nuklearnej, która rozpocznie się od tego, że Korea Północna zaatakuje Seul. W wyniku zakończonej wojny Korea ponownie się połączy i stanie się jednym państwem, które podobno ma stanowić duże zagrożenie dla Izraela. 

Co ciekawe data 1994 r. zbiega się z dość ważnym wydarzeniem politycznym jakie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych. W tym roku ówczesny prezydent Bill Clinton, podpisał umowę z Koreą Północną, która jak powiedział, była dla Amerykanów dobrym interesem. Dzięki tej umowie Korea Północna dziś dysponuje bronią jądrową. 

Katolicki mistyk Horacio Villegas przewiduje, że wojna jest coraz bliżej, a jej inicjatorem zostanie D. Trump. W konflikt zostaną wciągnięte takie państwa jak: Rosja, Korea Północna i Chiny. Wojna ta ma zakończyć się wielkim zniszczeniem, wstrząsami i śmiercią na wielką skalę. Villegas miał sen w którym widział kule ognia spadające z nieba i uderzające w ziemię. Według mistyka ludzie będą biegać i będą próbowali się ukryć przed atomowym zagrożeniem. 

Craig Hamilton Parker brytyjskie medium przewiduje, że niedługo dojdzie do obalenia rządu Kim Jong Una. Ma to się stać według niego w 2018 r.

Jedna z przepowiedni głosi, że Kim Jong Un zostanie obalony przez swój naród i zaginie w niewyjaśnionych okolicznościach.