Trzęsienie ziemi w Australii proroctwo

Trzęsienie ziemi w Australii proroctwo 

Według chrześcijańskiego proroka Sadhu Selvaraja kiedy prawo legalizuje małżeństwa jednopłciowe to decyzja taka wywołuje określone konsekwencje duchowe dla danego regionu.

Decyzje kształtowane przez liderów na szczeblu rządowym kształtują duchową rzeczywistość. Decyzje takie wywierają istotny wpływ na sferę myśli swoich obywateli. Jeżeli liderzy legalizują prawo niezgodne ze Słowem Bożym to tak naprawdę w tym momencie zawierają przymierze ze sferą demoniczną.

Według niego chrześcijanie mają obowiązek wobec Boga by brać udział w głosowaniu i przeciwstawiać się wszelkiemu prawu, które jest niezgodne z doktrynami wiary. Większość społeczeństwa widząc poparcie swoich władz na np. związki homoseksualne zaczyna być w niebezpiecznej sferze demonicznych wpływów i może przez takie działania zostać zwiedziona. Ludzie zaczynają się zastanawiać nad tym, czy to faktycznie jest grzech. W ich sercach zaczynają rodzić się wątpliwości zaczynają dochodzić do wniosku, że Bóg musiał tych ludzi takimi stworzyć. Liderzy polityczni popierający decyzję niezgodne z wolną Boga wchodzą w pakt z siłami ciemności.

Prorok Sandhu Selvaraj uważa, że kraje oraz regiony które w ostatnim czasie zalegalizowały małżeństwa homoseksualne czeka kara. W listopadzie 2017 r. w Australii odbyło się głosowanie za legalizacją małżeństw jednopłciowych. Społeczeństwo poprzez referendum wyraziło zgodę na wdrożenie tego prawa. Według proroka Australię czeka za to kara w postaci wielkiego trzęsienia ziemi. 

W Biblii mieszkańcy Sodomy i Gomory za swoje grzechy zostali unicestwieni za pomocą ognia i siarki z nieba. Wracając do historii ciekawe jest to, że słynne Pompeje, w których znaleziono wiele fresków poświęconych miłości lesbijskiej oraz gejowskiej również poniekąd zostały zniszczone za pomocą ognia. 

Sandhu Selvaraj zapowiada również silne trzęsienie ziemi w Kalifornii. Czy jego przepowiednie się wypełnią czas pokaże.