Wojna Izrael - Iran w przepowiedniach

Wojna Izrael - Iran w przepowiedniach

Zmarły już prorok chrześcijański John Paul Jackson zapowiadał wiele niesamowitych wydarzeń jakie mają czekać świat. Swoje wizje Paul otrzymał w 2007 r. 

Paul powiedział: Pan zaczął do mnie mówić o tym w 2007 roku pokazywał mi rzeczy, które się wydarzą rzeczy jak choćby Egipt. Powiedział, że wydarzy się coś na Bliskim Wschodzie. Pierwszy znak dla was - Egipt prezydent Mubarak będzie usunięty z urzędu, a Egipt stanie się państwem terrorystycznym i gdy to się stanie, w innych krajach arabskich rozpocznie się islamski ekstremizm religijny, co doprowadzi do zmiany rządów i będzie panował reżim w tych krajach, kończąc na Arabii Saudyjskiej. Powiedział również obserwuj Unię Europejską, będą problemy i wstrząsy w Europie, strefa euro zacznie słabnąć i euro upadnie i wtedy, krótko po tym dolar też upadnie. 

Jak widać większość przepowiedni tego proroka wypełniło się na naszych oczach. Do usunięcia Mubaraka od władzy doszło w 2011 r. Egipt przestał być bezpiecznym krajem dla turystów. 

Paul zapowiadał również, że dojdzie do eskalacji napięć między Izraelem i Iranem. W swojej wizji widział, że Izrael zaatakuje Iran. Dojdzie wtedy do tajemniczej eksplozji. Izrael ma wystrzelić rakiety w stronę Iranu. Zanim to zdarzenie będzie miało miejsce dojdzie do serii tajemniczych eksplozji. Rakiety trafią w Iran. Wydarzenie to spowoduje wzrost antysemityzmu. Większość państw na świecie będzie obwiniać Izrael za wzrost cen paliwa. Kraje OPEC zjednoczą się i nie będą chciały sprzedawać ropy nikomu kto wspiera Izrael. Ameryka chcąc zakupić ropę będzie zmuszona do zaprzestania wspierania Izraela. To będzie bardzo trudny czas dla Izraela jak zapowiadał prorok. 

Sytuacja pomiędzy Izraelem a Iranem jest bardzo napięta. Pod koniec stycznia Benjamin Netanjahu na spotkaniu z sekretarzem generalnym ONZ Antonio Guteressem, oświadczył iż Iran buduje na terenie Libii oraz Syrii fabryki, które będą produkować pociski manewrujące, które będą służyć do ataku na Izrael. 

Według proroctw biblijnych Izrael będzie na sobie skupiał politykę światową w czasach ostatecznych. Będzie budził głównie negatywne emocje. Konsekwencją jego działań będzie to, że narody świata wyruszą, by walczyć z Izraelem. Naród żydowski jednak nie polegnie w tej wojnie. Jednak według proroctw Żydów czeka jeszcze większy ucisk niż tej jaki do tej pory doświadczyli. 

Słynny austriacki wizjoner Alois Irlmainer zapowiadał, że początek III wojny światowej rozpocznie się na Bliskim Wschodzie najprawdopodobniej w Izraelu: Wszyscy wystosują odezwę o pokój. Szalom ! I wtedy to nastąpi - nowa wojna na Bliskim Wschodzie rozgorzeje. 

Krzysztof Jackowski w swojej wizji na 2018 r. mówi o wojnie: Pogarszają się stosunki Izraela z Iranem. Ameryka w tym konflikcie staje za Izraelem. Putin przestrzega i prosi te państwa by zachowały wstrzemięźliwość. Na Bliskim Wschodzie ten chwilowy spokój uzyskany przez Putina niestety jest tak kruchy, że byle pocisk, byle strzał może spowodować o wiele bardziej głęboką wojnę i może dotknąć Iran. Ta sytuacja to jest sytuacja związana z wojną z preludium III wojny światowej.