Przepowiednie Michela Hayeka z Libanu

Przepowiednie Michela Hayeka z Libanu,

Mężczyzna zasłynął ze swych wizji w latach 90. Trafnie przepowiedział między innymi trzęsienie ziemi w Turcji w 1999 r. i w 2005 r. przewidział śmierć premiera Libanu Rafika al Haririego, który został zastrzelony. Podobno mężczyzna wcześniej ostrzegał premiera o możliwej sytuacji, że może zostać mu odebrane życie. Zwolennicy jego przepowiedni w jego kraju zaznaczają, że Hayek przewidział również śmierć księżnej Diany. Obrazy dotyczące przyszłości nachodzą mężczyznę o różnych porach dnia i nocy, które stara się od razu zapisywać na kartce. Hayek posiada własną firmę. Udziela również konsultacji różnym wielkim firmą. Nie utrzymuje się z przepowiadania przyszłości. 

Jasnowidz w swej wizji na 2018 r. wyjawił, że widzi czarne chmury zbierające się nad wieloma czołowymi europejskimi politykami. Uwagę zwrócił na Angele Merkel oraz Therese May. Wyznał, że widzi również jak we Francji spadnie gwałtownie poparcie dla Emanuella Macrona. Polityk ten według jasnowidza znajduje się w niebezpieczeństwie. 

Wizjoner powiedział również, że Europę czeka kolejna seria zamachów terrorystycznych. Państwem, które ma być najbardziej zagrożone ma być Francja, gdzie według niego islamiści zaatakują lotnisko. We Włoszech według mężczyzny ma dojść do ataku na budynek rządowy. Hayek w wizji ujrzał jak Państwo ISIS znów się odradza. Według niego nowym liderem ISIS ma stać się syn Osamy bin Ladena. 

Hayek ujrzał w swej wizji również krwawy zamach w Rosji, który będzie miał konsekwencje międzynarodowe. 

Jasnowidz opisał, że w przedstawionej wizji widział Włochy, gdzie ma dojść według niego do wielkiej katastrofy komunikacyjnej. Hayek uważa, że w Hiszpanii dojdzie do katastrofy samolotu pasażerskiego bądź wojskowego. W tym kraju również ma dojść ponownie do manifestów związanych z odłączeniem Katalonii od Hiszpanii. 

Co ciekawe mężczyzna zadeklarował, że szokujące informacje na temat życia pozaziemskiego ujawni NASA. Ludzie mają poznać fakty na temat, których NASA przez wiele lat zdecydowała się milczeć. 

W Stanach Zjednoczonych ponownie ma wybuchnąć wielki skandal i afera rozporkowa. W Stanach Zjednoczonych ma dojść do wielu niespodziewanych dymisji polityków na szczeblach władzy. 

Hayek zapowiada, że na Bliskim Wschodzie dojdzie do dużego spięcia między Iranem i Arabią Saudyjską. Według wizjonera ze zniszczeń wojennych będzie podnosić się Syria. Jednak w innej wizji ten jasnowidz zaznaczył, że kraj ten zostanie oficjalnie podzielony. Jasnowidz zapowiada, że Izrael również zaangażuje się w działania wojenne. Nie podał jednak informacji jakiego kraju będzie dotyczył ten konflikt. 

Więcej o przepowiedniach Hayeka można przeczytać tutaj.