Proroctwa Amigtywind

Proroctwa Amigtywind

W internecie coraz bardziej popularne stają się proroctwa zwane Amigtywind. Proroctwa rzekomo pochodzące od Boga dane są kobiecie, która nazywa się Elisabeth Elijah. Kobieta ta w przeszłości miała bardzo ciężkie dzieciństwo. Jej matka znęcała się nad nią i w rezultacie została osadzona więzieniu. Dziewczynka była gwałcona i molestowana seksualnie przez konkubentów matki. Mała Elisabeth wychowywała się w rodzinach zastępczych. Wielokrotnie próbowała odebrać sobie życie. W bardzo młodym wieku została wydana za starszego od siebie mężczyznę. Jej sytuacja nie odmieniła się w czasie małżeństwa. Jej mąż okazał się prawdziwym katem, który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Elisabeth była bita i gwałcona przez męża. Po serii traumatycznych przeżyć w tym wielu poronień i prób samobójczych kobieta wpadła w głęboką depresje. Po próbie samobójczej Elisabeth doświadczyła zjawiska wyjścia z ciała. Kobieta została ledwie odratowana. Jej bliska przyjaciółka zaprowadziła ją do Kościoła Zielonoświątkowego, gdzie Elisabeth odnalazła Boga. Niewątpliwie kobieta ta naprawdę się nawróciła. Od kilkudziesięciu lat służy Bogu i nawraca ludzi do tego by przyszli do Chrystusa. Niestety na polskiej stronie internetowej nie znajdziemy informacji w jaki sposób Elisabeth dostała swoje pierwsze objawienie, czy miewa wizję, czy proroctwa zostają jej udzielone podczas snu. Mimo tego, że Elisabeth należała do kościoła Zielonoświątkowego jej proroctwa i nauki nie są związane z tym ideologią tego kościoła. W większość jej proroctwa są oparte na Biblii. 

Przede wszystkim Elisabeth nawołuje do tego by ludzie zaczęli przestrzegać Dekalog. Jednym ze znaków prawdziwego ludu Bożego ma być przede wszystkim święcenie sabatu. W Biblii Bóg powiedział: Przestrzegajcie pilnie moich sabatów, gdyż jest to znak między Mną a wami dla wszystkich waszych pokoleń, by po tym można było poznać, że Ja jestem Pan, który was uświęcam. W piątek od zachodu słońca nie powinniśmy kupować, sprzedawać, wykonywać pracy zarobkowej, czy domowej. Do wykonywania tych czynności Bóg przeznaczył pozostałe dni: Sześć dni będziesz pracować i wykonywać  wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest sabatem ku czci Pana Boga twego. Wiele kościołów neguje dalsze wywyższenie sabatu. Jest to błędne myślenie. Świadczyć o tym może fragment Pisma Świętego zapowiadający jeden ze znaków zbliżającego się końca świata. Jedna ze wskazówek brzmiała: A módlcie się, żeby wasza ucieczka nie wypadła w zimie, albo w szabat. (Mt 24:20) Jezus wiedział, że nawet w dniach ostatecznych znajdą się na ziemi ludzie, którzy będą przestrzegać prawdziwego dnia odpoczynku i prawdziwych przykazań. Obecnie wiele osób odczuwa radość sądząc, że wypełnia przykazanie święcąc niedziele. Dziwnym zbiegiem okoliczności władze rządzące wieloma krajami ustanawia niedziele jako dzień wolny od pracy z zakazem handlu w ten dzień. Niedziela to wybrany przez Szatana dzień. Stwórcy nie jest obojętne jaki dzień święcimy. Dniem świętym jest sabat. Elisabeth w swoich proroctwach nawołuje do tego by ludzie przestali święcić fałszywy dzień odpoczynku. 

W proroctwach Elisabeth porusza tematykę istot pozaziemskich: Tak, każdy rodzaj różnych gatunków, które nazywacie kosmitami/obcymi, jest upadłym aniołem. I nie ma "dobrych". Teraz są wymieszani. Są teraz dziwnym ciałem. Przybywają do kobiet podczas snu ci, którzy nie należą do mnie i krzyżują się z nimi. I jest ponad 120 różnych gatunków. Jest do tej pory ponad 120. Nie podam nawet liczby, gdyż nawet nie uwierzylibyście. Bo powiadam wam, że nie tylko pies i kobieta. Nie tylko naukowcy znaleźli sposoby, aby zmienić tożsamość płciową. Nie tylko szatan pokazał im sposoby na wypaczenie wszystkiego, co stworzyłem. Wszystkiego, nawet wody! Nawet tlen – nie wolno ci go otrzymać! I zanieczyszczają go, a ty myślisz, że oddychasz tlenem, a jednak jest to każdy rodzaj substancji chemicznej, który może zabić. Oni chcą ziemi dla siebie. Upadłe anioły chcą dla siebie ziemi, lucyfer chce ziemi dla siebie. Pod morzem jest jeszcze jedna, cała rasa. Pod ziemią - i nie mówię tylko o piekle! Ukryli się w chmurach - nie są to prawdziwe chmury. Ostrzegałaś i ostrzegałaś przed "smugami chemicznymi". To jest och, o wiele gorsze niż jakakolwiek smuga chemiczna. Patrzysz na słońce, i ilu z was mówi: "Ojej, słońce się zmieniło, gdzie jest żółć, dlaczego jest ono takie białe?” Księżyc się zmienił i zmieniło się słońce, i gwiazdy się zmieniły i nie mówią wam! NASA nie mówi wam prawdy! NASA, wy nie mówicie im prawdy! Wtedy śmiejecie się i kpicie, mówiąc co macie na myśli, gdy NASA w końcu przyznaje: "Dlaczego? Oczywiście, że są kosmici! Uważajcie na tułaczy. Przyjdą do was i będą wyglądać jak ludzie. Są "zmiennokształtnymi". Mają nowe imię. Są "kosmitami". Mają nowe imię. Są demonicznymi upadłymi aniołami. Mają nowe imię. Oni trują was (Apokalipsa 11:18), ludzie świata. Ci z rządu! Nawet żaden, nawet żaden kraj nie protestował, najwyższe z rządów nie powiedziały: Zaprzestańcie tego, co robicie! Powstrzymajcie to, co robicie, zanieczyszczając niebo, zatruwając powietrze na niebie, lit na niebie, najgorsze trucizny, rtęć!

Inne proroctwo Elisabeth głosi: A gdzie są ci, którzy protestują? Powiem wam, gdzie oni są. Są tchórzami. Dołączyli do tych, którzy są najgorszymi z najgorszych na tej ziemi, do samych "kosmitów", o których mówiłem, tych, których nazywam upadłymi aniołami. Sprawiają, że myślicie, że czegoś wam brakuje, ale jedyne, czego brakuje wam, to piekło, bo chcą zapisów o was….chcą waszych twarzy, DNA. A wasze DNA jest tak cenne, ale naprawdę nie może być duplikowane. Jest syntetyczne, ale chcą waszego, prawdziwego. (Psalm 139:14) Ci, którzy nadal jesteście ludźmi, pamiętajcie o dniach Noego. Znów będzie i zostało to prorokowane [przez JAHUSZUA] przez tą, która teraz mówi. "Tak jak za dni Noego, tak ponownie będzie "(Mateusza 24:37-39). Nawet w przypadku kobiet spółkujących z upadłymi aniołami, upadłymi demonami! I mówię demonami, bo to są te, które podążały za lucyferem – prosto do ziemi – za szatanem (Izajasz 14:12; Łukasz 10:17-18; Apokalipsa 12:9). Och i wy, którzy śmiejecie się z Biblii: "Jest przestarzała, jest za stara." Śmiejecie się ze starych książek Izraela jak księga Enocha. Kpicie teraz, płacicie później. Kpicie z Nieba, wyśmiewacie się z piekła! Kpicie z płci, z jaką was stworzyłem, czy to mężczyźni, czy kobiety. Wy naciągacze tożsamości płciowej! Nie chcecie płci dziecka, które się urodziło, więc dajecie im hormony, gdzie ich własne dziecko nawet nie wie! Miały się narodzić mężczyzną lub kobietą. Zamiast tego – zmieniacie je, zanim poznają prawdę. I one nie rozumieją. JA nie zmieniłem się – JESTEM STWÓRCĄ! Kobieta jest kobietą, a mężczyzna jest mężczyzną!

Elisabeth w swoich wizjach zapowiada, że rządy i elity współpracujące z Szatanem na naszej planecie przy użyciu najnowszej technologii zwiodą wiele osób. Między innymi do tego celu zostanie wykorzystany projekt Blue Boom. Program ten tworzy wiarygodne hologramy na niebie. Między innymi jakiś czas temu mieszkańcy Chin obserwowali dziwne zjawisko miasta zstępującego z nieba. W projekcie tym mają zostać użyte hologramy religijne. Projekt Blue Boom będzie składać się z kilku etapów, które mają na celu utworzenie jednej światowej religii - Nev Age z globalnym przywódcą. Jednym z etapów ma być również zafałszowanie współczesnej nauki tak by ludzie uwierzyli w to, że są tworem obcej cywilizacji. Bardzo popularny program "Starożytni kosmici" promuje tą ideologię. 

Znaki czasów końca mają się charakteryzować przede wszystkim tym, że ludzie będą otrzymywać widzenia od Boga (Dzieje Apostolskie 2:17 -20): W ostatnich dniach - mówi Bóg - wyleję Ducha mojego na wszelkie ciało, i będą prorokowali synowie was i córki wasze, młodzieńcy wasi widzenia mieć będą, a starcy sny. Nawet na niewolników i niewolnice moje wyleję w owych dniach Ducha mego i będą prorokowali. I sprawię dziwy na górze - na niebie, i znaki na dole - na ziemi. Krew i ogień, i kłęby dymu, słońce zamieni się w ciemności, a księżyc w krew, zanim nadejdzie Dzień Pański, wielki i wspaniały. [jest to ciekawy fragment zwłaszcza, że w ostatnim czasie mogliśmy ujrzeć wiele zjawisk tego typu]

Czy Elisabeth może być prawdziwym prorokiem ? Ciężko jednoznacznie to ocenić, ponieważ jej życie w przeszłości było dalekie od pobożności. W Biblii prorokiem Bożym były osoby żyjące zgodnie z zaleceniami Boga jak choćby Daniel, czy Izajasz. Proroctwa Elisabeth Elijah są bardzo podobne do tych, które otrzymywała Ellen Goud White (1827 - 1915). Ellen od wczesnych lat dzieciństwa prowadziła bardzo bogobojne życie. W swych wizjach otrzymanych od Boga kładła nie tylko nacisk na Pismo Święte, ale również na zdrowy tryb życia i odżywiania. Ellen White zachęcała ludzi do wegetarianizmu oraz do tego by całkowicie porzucili swoje nałogi. Podczas wizji Ellen White nie oddychała. Podczas wystąpień publicznych ta schorowana kobieta nagle mówiła donośnym głosem, który poruszał serca ludzi. Ellen White jest autorką wielu książek o tematyce religijnej i osobiście zachęcam do przeczytania jej książki pod tytułem: Wielki Bój

Przekazy Elisabeth Elijah można przeczytać na stonie: http://www.amightywind-proroctwa.com/polishwebsite/

Przeczytaj też: Jak odróżnić prawdziwego proroka od fałszywego ?