Przepowiednie o wojnie Rosja Ukraina i Zakon Iluminatów w tle

Przepowiednie o wojnie Rosja - Ukraina i Zakon Iluminatów w tle

W związku z obecną sytuacją w Europie warto zapoznać się z przepowiedniami oraz proroctwami, które mogą się wypełnić w czasie. 

Na początku roku Krzysztof Jackowski mówił, że rok 2022 r. będzie jeszcze gorszym rokiem niż poprzedni: Nasz kraj zostanie wciągnięty w jakiś konflikt i nie zdajemy sobie sprawy, jakie to jest ważne. Nasz kraj nie ma pewnej neutralności jaką miał przed sytuacją na wschodniej granicy(…) Nie mieliśmy problemów z granicą, ale traki problem powstał, to konflikt dyplomatyczny na linii Białoruś-Polska, ale i Polska-Rosja. Moje przeczucia mówią, że Łukaszenko stoi za tym co się dzieję (…), ale również nie można powiedzieć, że Putin nie ma z tym nic wspólnego. 

W 2022 r. Polska będzie miała kolejne kłopoty, dlatego, że będzie mowa o zagrożeniu, którego nie widać. Nie będzie chodziło o zarazę. Rok 2022 r. będzie rokiem konfrontacji militarnej. 

Jeszcze wcześniej bodajże w 2020 r. Jackowski mówił: W tym co się będzie działo, czyli w konflikcie, który się zacznie Polska będzie uczestniczyła, ale nic nie będzie się działo. Zrobi się taki dziwny układ, że Polska będzie podzielona na trzy części. W jednej części będzie wojsko – nie nasze. To nie będą wrogie wojska. Będą one napływać z powodu jakiegoś napięcia. Południowa część Polski będzie zagęszczona wojskiem, a potem jak sytuacja już opadnie i nic się nie wydarzy, to wojsko będzie nadal stacjonowało. 

Craig Hamilton Parker tak przedstawiał swoje wizję na początku 2022 r. 

- okaże się, że Rosja stoi za sytuacją z polskimi migrantami na polsko – białoruskiej granicy

- Polska i wschodni sąsiedzi Polski będą skłóceni z UE

- duży niedobór żywności na świecie

- Polska i Rosja będą wydawały więcej na zbrojenia, z tego powodu w Polsce będzie się wiele działo i będzie niestabilność polityczna, która doprowadzi do zmiany rządu

- Ukraina będzie atakowana przez Rosję, to podzieli politycznie Europę zwłaszcza Niemcy i Francję

- Ukraina mimo mniejszej liczebności armii i gorszego wyposażenia będzie odpierać ataki Rosjan, co doprowadzi do zatrzymania agresji Putina i rozmów politycznych, do miejsc, które będą zagrożone atakami militarnymi przyjadą międzynarodowe siły pokojowe, strach przed Rosją się skończy

Między 2008 r., a 2012 r. nieżyjący już prorok chrześcijański  John Paul Jackson zapowiadał w swoich przepowiedniach, że dojdzie do ataku Rosji na Ukrainę. Według jego słów w Rosja będzie dążyła do odbudowania czegoś na wzór ZSSR. Będzie chciała przede wszystkim podporządkować sobie kraje, które wchodziły do dawnego bloku socjalistycznego. Będzie szantażować energetycznie te kraje. 

Ciekawe proroctwo można znaleźć w historii egzorcyzmów Emmy Schmidt z 1928 r. 

Wiec uwierz - bo to prawda, jeden człowiek nadejdzie i zniszczy Europę, świat już nie będzie taki sam po jego panowaniu" - zaśmiał sie głos "Mówisz o Antychryście?" - zapytała matka przełożona. "A kto w ogóle mówił o Antychryście? Gdybyś ściągnęła tą czarną szmatę ze łba może byś lepiej słyszała. Powiedziałem, że za jakiś czas jeden człowiek zrobi chaos w Europie. Antychryst jeszcze sie nie narodził. Zresztą ten, o którym wspomniałem to przy Antychryście amator i wypierdek. Antychryst nadejdzie ze środkowego Wschodu. Pojawi się nagle na scenie politycznej, zupełnie znikąd. Nie będzie miał rodziców - oczywiście jakichś tam przedstawi - ale nikt mu tego nie udowodni, ze rodziców nie ma. Jakiś czas później wybuchnie wojna. Wojna, której nikt nigdy nie widział. Największa i najbardziej krwawa wojna tej ziemi. Miliony zginą od metalowych pocisków, które nie będą potrzebowały pilota. Jeden wybuch zmiecie tysiące a nawet miliony! Czyż to nie piękne?"

Głos zamruczał z zadowolenia. "Idź do piekła!" - wrzasnął Theophilius. "Jeszcze nie skoczyłem - jestem tutaj by przygotować mu drogę Kiedy ludzie zaczną zapisywać datę rozpoczynając ją cyfrą 2 - koniec będzie bliski. 

Kto tak naprawdę zaatakował Ukrainę ? I o co chodzi w tej wojnie ? Odpowiedź na to pytanie możemy odnaleźć w liczbach. Data ataku na Ukrainę nie jest przypadkowa. 

2.22.2022= 2+2+2+2+2+2=12

Liczba 12 symbolizuję rządy. 

2x2x2x222= 1776

Ta ukryta w tej dacie liczba odwołuje się do roku 1776 r. W tym roku dokładnie 1 maja Adam Weishaupt założył Zakon Iluminatów. 

Jakie plany mają Iluminaci wobec świata ? Aby odpowiedzieć na to pytanie należy przywołać słowa Svali kobiety, która wychowała się w rodzinie, gdzie wszyscy jej członkowie byli związani z Zakonem. 

Iluminati planowali najpierw załamanie finansowe. Nastąpi to poprzez manewrowanie wspaniałymi bankami i instytucjami finansowymi świata, poprzez manipulację zapasami i zmianami stóp procentowych. Większość ludzi będzie zadłużona wobec rządu federalnego poprzez zadłużenie z tytułu kart kredytowych i kredytów. Rządy natychmiast przejmą wszystkie długi, ale większość ludzi nie będzie w stanie ich spłacać i zostanie bankrutami. Panika finansowa wystąpi na całym świecie, ponieważ członkowie Zakonu mocno wierzą w kontrolowanie ludzi poprzez finanse. 

Nastąpi również przejęcie władzy wojskowej region po regionie, gdy rząd ogłosi stan wyjątkowy i stan wojenny. Ludzie będą wpadać w panikę. Wyszkoleni przywódcy wojskowi i ludzie pod ich kierunkiem będą używać broni oraz technik kontroli tłumu by wprowadzić nowy stan rzeczy. Rosja jest bardzo pomocna i chętna do współpracy przy realizacji programu. 

Kobieta powiedziała również, że Niemcy, Francja i Wielka Brytania tworzą triumwirat, którzy rządzi kultem europejskim. ZSSR uważany jest za ważny i ma najsilniejsze grupy wojskowe. ZSSR  obiecywano czwartą pozycję w Nowym Porządku Świata. 

Rosja będzie bazą wojskową i siłą napędową grupy, ponieważ ich przywódcy wojskowi są uważani za najlepszych na świecie i bardzo zdyscyplinowani. Chiny ze względu na swoje korzenie w orientalnym okultyzmie i dużej populacji, będą uważane za siłę wyższą niż USA. Prawdziwa władza zawsze istnieć będzie w Europie. 

Czy na naszych oczach czasem nie jest realizowany większy plan ? Dalej mamy karmić się strachem. Wszystko jest już dawno ukartowane z góry, a ludzie ślepo wierzą w ten teatr dla gojów, że są dobre i złe siły, ale prawda jest taka, że oni wszyscy grają do jednej bramki, a przy tym ofiarami są niewinni ludzie (dla nich bydło). 

To co dzieję się na świecie zwiastują 4 jeźdźcy Apokalipsy: Zaraza, Wojna, Głód i Śmierć. Zarazę mamy za sobą teraz straszą nas większym konfliktem zbrojnym, ale co uderzy w nas wszystkich w przyszłości – głód. Według wielu zapowiedzi mają być problemy z dostarczaniem żywności, będą nas straszyć, że nie ma jedzenia dla wszystkich, ceny wybiją bardzo wysoko w górę. Potrafili wykreować pandemię i mnie to nie zdziwi, gdy wykreują głód na skalę światową. Dlatego jedyne co warto sobie wziąć do serca, to robienie zapasów. 

Na koniec zdjęcia prezydenta Ukrainy. Wykonując takie gesty nie sposób nie zgadnąć z kim on jest powiązany…

Skłaniam do refleksji tylko tyle na ten temat.

Źródła:

1/  https://www.youtube.com/watch?v=0ZcXwHrVA9s&t=2s

2/ https://www.antyradio.pl/News/Jasnowidz-Jackowski-o-roku-2022-Polska-podzielona-na-trzy-czesci-W-jednej-wojsko-nie-nasze-49298i Krzysztof Jackowski.

3/ egzorcyzmy Emmy Schmidt z 1928 

4/ wywiad ze Svali wychowanką Iluminati

5 / https://www.youtube.com/watch?v=KPPoP71zblE

6/ https://gloria.tv/post/dMMN6WYDv3wd3kUDa4KTRetDm?fbclid=IwAR1DOOObhxK261RPPTP7iXE7QsjAXmnjD0N24DqcfW9FXP9o_SWd8ezW3Dc