Kłamstwa teorii ewolucji - ewolucja konia

Kłamstwa teorii ewolucji - ewolucja konia

Mówi się dzieciom, że ewolucja konia jest dowodem. To stek bzdur. Ustawiono kilka zwierząt w fikcyjnej kolejności. Już 50 lat temu wykazano, że to fałsz. Nie mówi się, że tzw. pradawny koń miał 18 par żeber, następny miał 15, kolejny 19. Potem znów 18. To nawet nie te same zwierzęta. Uczymy się tego w podręcznikach na całym świecie.

 W 1950 r. George Simpson który wierzył w ewolucję powiedział: Ta ewolucja rodziny konia została niechcący sfałszowana. Dlaczego nadal jest to w podręcznikach ?

Otniel Marsh wymyślił całą tę ideę w 1874 r. Chciał dostarczyć dowód na teorię Darwina. Wybrał zwierzęta z całego świata i ustawił w takiej kolejności, żeby dobrze wyglądały.

Współczesne konie znajdowano w tych samych warstwach i niższych, niż znajdywano tzw. pradawnego konia. Pradawny koń w ogóle nie jest koniem, to hyracotherium. Jak góralek wciąż występujący w Turcji i Afryce. Żebra, palce kończyn i zęby są u tych zwierząt inne,

W Ameryce Południowej skamieniałości idą w odwrotną stronę. O tym się nie mówi. Nigdy nie znaleziono ich w kolejności, jaką się przedstawia. Wszystko to wymysł. Jednak ciągle się tego uczy, by dać dzieciom dowód na ewolucję.