Tajemnicze artefakty z Meksyku

Tajemnicze artefakty z Meksyku

Tajemnicze relikty odnalezione w jednej z jaskin według zwolenników teorii istnienia ufo są niezaprzeczalnym dowodem na to, że nasza planeta była kiedyś odwiedzana przez przybyszów z gwiazd. Klaus Dona zebrał wiele artefaktów, które z wyglądu przypominają istoty pozaziemskie. 

Jeden z ekspertów, który oglądał zbiory uważa, że to dowód potwierdzający teorie, że kiedyś na naszej planecie współistniało wiele ras w tym również te z kosmosu. 

Wiele osób jest sceptycznie nastawionych do owych odkryć, ponieważ zebrane dowody uważają za fałszywe. Podstawą ich twierdzeń jest to, że starożytne relikty są w zbyt dobrym stanie by mogły być prawdziwe. 

Ufolodzy są zgodni co do tego, że takich odkryć będzie coraz więcej, a temat ufo przestanie być wyśmiewany i zacznie być traktowany poważnie przez nasze społeczeństwo. Zwolennicy starożytnich astronautów uważają, że przebywali oni na Ziemi przed powstaniem ludzkiej rasy oraz przyczynili się do naszego stworzenia. 

 

Nie da się ukryć, że oficjalne śledztwa dotyczące obserwacji ufo są masowo bagatelizowane. Tajemnicze obiekty są nadal widywane na całym świecie. Ufo było widziane przez tysiące świadków. Osoby na najwyższych szczeblach władzy wciąż zgodnie milczą na ten temat. W ostatnim czasie nastąpił jednak wyraźny przełom. Produkcje filmowe powstałe w ostatnich latach jak np. seria Star Wars, czy filmy takie jak Obcy, czy ostatni hit kinowy Nowy początek przygotowują społeczeństwo na możliwy ewentualny kontakt z istotami pozaziemskimi. Najnowsze badania NASA również potwierdzają teorię, że na innych planetach mogło rozwinąć się życie.