Odkrycia archeologiczne zaprzeczające oficjalnej nauce

Odkrycia archeologiczne zaprzeczające oficjalnej nauce

Geolodzy dzielą dawne pradzieje naszej planety na kilka epok. Według oficjalnej nauki wiele milionów lat temu na Ziemi nie istniały żadne inteligentne istoty. Szokujące odkrycia w bryłach węgla i kamienia jednak podważają tą hipotezę. 

W 1880 r. Amerykanin w okolicach Kolorado w szybie głębokości około 80 metrów wydobył bryłę węgla. Nie było by w tym nic dziwnego, ponieważ mężczyzna zbierał opał do domu. Po rozbiciu bryły węgla wypadł podobno przedmiot w kształcie naparstka, który był wykonany z nieznanego metalu. Odnaleziono więcej artefaktów, które nazwano naparstkami Ewy. Przedmioty odnaleziono w węglu z Kolorado według badaczy miały około 80 milionów lat. Kto w tym czasie mógł sztucznie wytworzyć naparstki ? Niestety, ale wszystkie naparstki Ewy zaginęły pod koniec XIX wieku. 

Na całym świecie istnieją setki podobnych odkryć. W 1844 r. robotnicy z kamieniołomów w okolicach szkockiego Dundee znaleźli kamienny blok o wysokości 60 cm. Kiedy go rozbili, wypadł z niego stary żelazny gwóźdź. Jak to wyjaśnić skoro wiek skały oszacowano na 60 milionów lat ? Podobny gwóźdź odnaleziono w 1851 r. 

Na początku XX wieku odkryto dziwne naczynie wrośnięte w bryłę węgla. Po rozbiciu bryły w 1912 r. przez Amerykanina Franka Kennarda wypadł z niego żelazny puchar. Jak to wyjaśnić ? Zgodnie z naszym stanem wiedzy węgiel powstał przed dziesiątkami, nawet setkami milionów lat temu z resztek roślinnych i zwierzęcych. W tym czasie nie mogli żyć żadni ludzie ! 

Równie szokujący artefakt wydobyto w 1891 r. w amerykańskim hrabstwie Morrisonville w stanie Illinois. Z bryły węgla wypadł złoty łańcuszek z czystego 8 kartowego złota. 

W Chinach w górach Mazong Shan odnaleziono stalową śrubę, która wystawała z kawałka skały. Badali ją chińscy eksperci z dziedziny analiz metalu. Nie byli oni jednak w stanie wyjaśnić jej pochodzenia. 

Najbardziej znanego odkrycia dokonano w 1924 r. w pobliżu miasta London w amerykańskim stanie Texas. Niesamowity przedmiot wyglądał jak kamień, z którego wystawał kawał drewna i żelaza. Kamień rozbito i odkryto, że wewnątrz znajduje się młot. Żelazny obuch młota ma długość około 15 cm oraz przekrój 3 centymetrów. Badacze określają wiek młota na minimum 140 milionów lat. Obuch młota składa się z 96,6% z żelaza, 2,6% chloru i 0,74% siarki. Co ciekawe, żelazo jest w dodatku niewiarygodne czyste. Zgodnie ze stanem naszej wiedzy do tej pory ludzie nie potrafią wytwarzać tak czystego żelaza. 

Pewne wydaje się to, że oficjalna historia jaką uczą nas w szkole jest jednym wielkim kłamstwem. Naukowcy nie chcą tego potwierdzić, ponieważ w jednej chwili jak domek z kart runęła by fantazja wymyślona przez Karola Darwina mówiąca o teorii ewolucji. W Apokryficznej księdze Henocha znajdziemy jasną odpowiedź kto w przeszłości przyczynił się do rozwoju naszej technologii: Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety, tarcze i napierśniki. Pokazał metale i sposób ich obróbki: bransolety i ozdoby. sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki rodzaj kolorowych barwników.