Powiązanie obcych cywilizacji pozaziemskich z magią i okultyzmem

Powiązanie obcych cywilizacji pozaziemskich z magią i okultyzmem

Zjawisko występowanie niezidentyfikowanych obiektów latających to największy temat tabu naszych czasów. Tajemnicze obiekty były widziane przez setki, a nawet tysiące ludzi na całym świecie. Tego typu doniesienia są  jednak wyśmiewane i wyciszane przez media. W historii doszło do wielokrotnej obserwacji UFO. Najnowsze odkrycia archeologiczne potwierdzają, że ludzie kiedyś dysponowali niesamowitą technologią. Wielu badaczy zastanawia się skąd ludzie otrzymali taką wiedzę inżynieryjną ? Istnieje wielka grupa zwolenników teorii, że do rozwoju naszej cywilizacji przyczyniły się istoty pozaziemskie. Obecnie wzrasta liczba osób, które deklarują, że zostały uprowadzone przez takie istoty i zostały poddane okrutnych eksperymentom. Najnowsze odkrycia dokonane przez NASA mogą nas utwierdzić w przekonaniu, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Kim jednak są te istoty i czego od nas chcą ? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które interesują się tematyką ufo. W artykule postaram się przedstawić hipotezę, która podkreśla, że za istotami pozaziemskimi kryją się tak naprawdę demoniczne manifestację. 

Według znanego ufologa dr Vallego ludzkość miała do czynienia z istotami pozaziemskimi już od najdawniejszych czasów. Jego zdaniem ślady uprowadzeń i relacje o dziwnych istotach można odnaleźć w mitologii oraz folklorze. Dla przykładu w kronice z Akakor możemy przeczytać taki opis: Na początku wszystko było chaosem, ludzie żyli bezrozumnie i bez wiedzy [...] Aż przybyli bogowie oni przynieśli im światło. Przybysze stworzyli wielkie imperium. Wytoczyli drogi i kanały. Kiedy to stało się nie wiemy. Wtedy to na niebie pojawiły się błyszczące statki i potężne ogniste znaki rozświetliły równinę. Ludzie pokłonili się czcią przed obcymi, którzy przybyli by objąć Ziemię w posiadanie. Jako swoją ojczyznę Obcy wymienili świat położony w głębinach kosmosu. Stamtąd przybyli, aby przynieść światom swoją wiedzę. Podobne relacje o przybyszach z gwiazd możemy znaleźć na przykład w wierzeniach plemiona Dogonów, którzy posiadają niesamowitą wiedzę o gwiazdach wchodzących w skład Syriusza. Starożytna cywilizacja egipska mocno wierzyła, że od istot Syriusza i Oriona przyszła postać ludzi Ozyrysa i Izydy i oni podburzali rasę ludzką. 

Lud ten przekazuje sobie ustnie historię o tym, że kiedyś na Ziemię przybyli goście z gwiazd, którzy wyglądem przypominali jaszczurki. Pierwotne plemiona amerykańskie Anasazi i Hopi również posiadają legendy o tym, że Ziemię odwiedzili kiedyś ,,Synowie Boży" i przynieśli ze sobą rozwój i myśl. Nie można przy tym zapominać również o dość zaawansowanej technologii Majów. Wszystkie te ludy charakteryzują się specyficznymi rytuałami i wierzeniami. Kapłani zachęcają do medytacji, szamanizmu i wprowadzania umysłu w odmienne stany świadomości. Od starożytnych religii egipskiej i babilońskiej współcześnie pochodzą wszystkie symbole tajnych stowarzyszeń, które związane są z kultem Szatana jak na przykład wszystkowidzące oko, czy kult słońca. 

Warto zwrócić uwagę również na to, że plan dawnych budowli megalitycznych był tworzony pod układ gwiazd. Dla przykładu konstelacja Oriona jest odzwierciedlona w wielu zabytkach starożytnych cywilizacji. Dla przykładu w południowym Egipcie odnaleziono najstarszy zegar słoneczny. Głazy tworzące zegar są idealnie ustawione do konstelacji pasa Oriona. Watro tu zaznaczyć, że w mitologii egipskiej jest zapisane, że bogowie zstąpili na Ziemię z gwiazd pasa Oriona i Syriusza. 

W apokryficznej księdze Henocha czytamy, że upadłe anioły bardzo mocno zaingerowały w rozwój naszej cywilizacji: Azazel nauczył ludzi wyrabiać miecze, sztylety i napierśniki. Pokazał metale i sposób ich obróbki; bransolety i ozdoby, sztukę malowania oczu i upiększania powiek, bardzo cenne i wyszukane kamienie i wszelki rodzaj kolorowych barwników. I nastała wielka niegodziwość i wielki nierząd. Pobłądzili, a wszystkie ich drogi stały się zepsute. Amezarak wyuczył zaklinaczy i nacinaczy korzeni, Armaros [nauczył] odklinania, Barakiel wychował astrologów, Kokabiel złowieszczów, Tamiel wyuczył astrologów. Asradel nauczył dróg księżyca. 

W tym miejscu powinniśmy wrócić do znajomości mitologii ludy w starożytności czcili bogów pod nazwą planet na przykład Rzymianie wierzyli, że Mars to Bóg wojny. Upadłe anioły posiadają swoją hierarchię. Każdy demon odpowiada za daną planetę. Sataniści próbują wejść w kontakt z demonami podczas wymawiania mantr ich imion. Oczywiście preferowane przez nich techniki odnoszą się do uzyskania odmiennego stanu świadomości. Sataniści praktykują to samo co starożytne ludy. Członkowie lóż masońskich uczą się przede wszystkim starych religii to jest głównie egipskiej oraz perskiej. 

Sataniści wprost piszą, że Szatan i bogowie, czyli istoty pozaziemskie działają razem. Jak podają sataniści starożytne teksty, to klucz do złotego wieku ludzkości i świata. Według satanistów istoty pozaziemskie nauczali ludzkość w starożytności. Pierwszym krokiem do uzyskania oświecenia przez satanistów jest stosowanie technik medytacyjnych służących do otworzenia tak zwanego trzeciego oka. Element ten jest obecnie promowany przez ruch Nev Age, który głosi, że przez różne medium nawiązało kontakt z istotami pozaziemskimi podczas tak zwanego "channelingu". Co głoszą owi kosmici w swoich przekazach ? Głównie ich wszystkie słowa podzielają poglądy, które są w całkowitej sprzeczności z Pismem Świętym. 

Podobno sam Adolf Hitler nawiązał kontakt z istotami pozaziemskimi za pomocą medium. Nazistka Maria Orsic w 1919 r. założyła tajemnicze stowarzyszenie The Vril. Kobieta ta według hipotezy nawiązała kontakt z cywilizacją pozaziemską z układu Aldebaran. Od kosmitów podobno członkowie tego stowarzyszenia mieli pozyskać plany konstrukcyjne budowy dyskowych samolotów. W tym miejscu należy podkreślić, że naziści byli bardzo zaangażowani w okultyzm i magię. Ofiary Holocaustu tak naprawdę byli ofiarami rytualnymi. Ich przelana krew była potrzebna by magia miała większą moc. Żydzi to najbardziej znienawidzony naród przez satanistów. Głoszą oni teorię, że inne ludy posiadają aktywne 7 czakramów, a Żydzi jaki podludzie nie posiadają czakramy serca. Należy również przypomnieć, że jednym z głównych celów nazistów było stworzenie nowej lepszej rasy. W trakcie nieludzkich eksperymentów. które nazistowscy naukowcy przeprowadzali na swoich pacjentach,umarły tysiące niewinnych ofiar. Naziści dopuścili się naprawdę wielu szokujących działań. Według relacji sowieckich żołnierzy na terenie jednego z obozów koncentracyjnych odnaleźli kobietę, z przeszczepioną racicą od świni, którą ta mogła ruszać. Nazistowscy medycy próbowali stworzyć nową lepszą rasę. Eksperymentowali prawdopodobnie również z genami i tworzyli w ukryciu pierwsze hybrydy. 

Pytanie dla kogo tworzone były takie hybrydy ? Według jednej z teorii demony nie mają ciał i inspirują ludzi do tego by mogli zyskać nowe ciała. Teoria ta brzmi bardzo kontrowersyjnie. Osoby, które obecnie deklarują, że zostały porwane przez Obcych informują o tym, że w wyniku eksperymentów nad nimi został bardzo często pobrany od nich materiał genetyczny. Kobiety padające ofiarą abdukcji często prowadzi się do sal wypełnionych dziećmi. Obcy zmuszają je do kontaktu z nimi. Proszone są o ich niańczenie. Świadkowie opisują te niemowlęta jako krzyżówki ludzi i Obcych. Nazywają je hybrydami. Osoby uprowadzone nie wiedzą w jakim celu powstają tego typu krzyżówki. Co warto zaznaczyć kosmici w relacjach często obiecują ludziom, że kiedyś na naszej planecie zapanuje pokój i bezpieczeństwo. Nakłaniają ludzi również do medytacji. Badacze, którzy zajmowali się tego typu historiami zauważyli, że osoby uprowadzone bardzo często interesowały się zjawiskami paranormalnymi, czy wróżbiarstwem. 

Kiedy badano piktogramy, czyli kręgi w zbożu uczeni doszli do kilku zaskakujących wniosków. Zaskakujące było to, że osoby wchodzące na piktogram doświadczały często uczucia uniesienia emocjonalnego, duchowych doznań, czy bólu głowy. W historii najpierw pojawiały się wzory prostych kół później były one otoczone pierścieniami następnie zaczęły przypominać układ planetarny. Współcześnie owe wzory są coraz bardziej skomplikowane. Proporcje i kształty piktogramów skojarzono ze znakami ze świętej geometrii znanej ze świętych piramid. Kręgi w zbożu często pojawiają się w miejscach, gdzie odprawiano okultystyczne rytuały. Odnotowano wiele piktogramów, które wyglądem nawiązują do pentagramu, czy sześcioramiennej gwiazdy Salomona. Co szokujące odnaleziono również piktogramy, które w całości odpowiadały pieczęcią przywoływania demonów z księgi Goecji, które służą do praktykowania magii chaosu. 

W kontekście powyższego tekstu łatwiej zrozumieć słowa zapisane w Biblii: Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił im się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył (Pwt.4:19). 

 Obecnie sataniści są zdeterminowani przede wszystkim do utworzenia Nowego Porządku Świata. Sataniści starają się przede wszystkim do usunięcia bądź wielkiej modyfikacji religii chrześcijańskiej. Ich celem jest by Nev Age była jedyną obowiązującą religią. Warto zaznaczyć, że Nev Age opiera się przede wszystkim na medytacji i próbach otworzenia tak zwanego "trzeciego oka". Tak naprawdę jest to czysty satanizm w innej nowej formie. Nie powinniśmy dać się zwieść. 

Odkrycie przez NASA siedmiu nowych światów w układzie solarnym  wokół gwiazdy karłowatej TRAPPIST-3, 39 lat świetlnych od Ziemi być może przygotowuje nas na powrót ,,Synów Bożych" na naszą planetę. W Biblii jest napisane, że w czasach ostatecznych będzie jak za dni Noego. W tym czasie z ludźmi przebywali ,,Synowie Boży", którzy zgrzeszyli z kobietami. W Liście do Tesaloniczan 5:1 czytamy, że dzień Pański przyjdzie, gdy będą głosić pokój i bezpieczeństwo. Te hasła o nadejściu nowej ery ludzkości najbardziej wygłaszają współcześnie ruchy Nev Age.